gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kadınlar neden sulu gözlüdürler ??

Konu, 'Kadınca' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2011
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence kadınların doğasında var ve insani duygulara sahip olan her kişi ağlayabilir.İllaki sadece kadınlar ağlıyacak diye birşey yok duygu yoğunluğu yaşayan erkeklerde pekala gözyaşı dökebilirler.Ben mesela genelde içime çok akıtırım gözyaşlarımı son haddeye gelmeden ki o zaman işte tam bir patlama yaşayarak iki gözüm iki çeşme zır zır ağlarım:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yetki alarak açtığın ilk konuda ki başarın için ve sana işi öğretirken leb demeden herşeyi hemen anladığın, beni yormadığın için tşkler tatlım :) Aferin sana zeki kadın :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

canım benim senin sayende oldu bu ben sana çok teşekkür ederimm.
    MaWi Çok Haklısın ama genelde biz bayanlar ağlıyoruz :)

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bende en çok bu huyumdan sinir oluyorum işte duygusal bir sarkı duysam gözlerim dolar hemen :)

Kadınlar neden sulu gözlüdürler ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mavi gözlü lider ne denir ki sana

mavi gözlü lider ne denir ki sana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nadide Sultan Neden Boşandığını Açıkladı

Nadide Sultan Neden Boşandığını Açıkladı

NADİDE SULTAN SUSKUNLUĞUNU BOZDU VE 1 YIL SÜREN EVLİLİĞİNİ NEDEN NOKTALADIĞINI ANLATTI 2004 yılında müzisyen Murat Sakaryalı ile evlenen ve bu evliliğini ihanet yüzünden bitirdiğini söyleyen Sultan çarpıcı açıklamalarda bulundu. 'Murat evimize sürekli girip çıkan en yakın arkadaşımla birlikte oldu' diyen şarkıcı bu ihaneti rüyasında gördüğünü söyledi. Sultan sözlerine şöyle devam...
  3. Sarışın, mavi gözlü kadınlar, dikkat !

Sarışın, mavi gözlü kadınlar, dikkat !

mavi gözlü kadınlar sarışın mavi gözlü bayanlar esmer kadınlar esmer bayanlar sarışın yeşil Ne yazıkki biz kadınların korkulu rüyasıdır kemik erimesi.Hala bunun ne olduğunu bile bilmeyen yada bu durumlarda ne yapması gerektiğini bilmeyen kadınlarımız var.. Peki bu kemik erimesi kimler için daha çok risk taşıyor?Araştırmalara göre bu riski en fazla taşıyan kişiler sarışın ve mavi gözlü...
  4. Çocuklarınız İçin Gözlü Kurabiye Yapmaya Ne Dersiniz...

Çocuklarınız İçin Gözlü Kurabiye Yapmaya Ne Dersiniz...

Gözlü Kurabiye Tarifi Gözlü kurabiye Nasıl Yapılır Çocuklarınıza hafta sonları keyiflerini getirecek kurabiyeler yapmaya ne dersiniz...Eminim çocuklarınız bunlara çok sevinecekler...Yanında buz gibi bir limonata ile süper gider doğrusu... Haftasonu keyfi: Gözlü Kurabiyeler Bugün ELMAELMA mutfağında, çocukları çok sevindirecek harika bir kurabiye pişiyor. Renkli draje şekerlerle...
  5. Hürrem Sultan Ne Zaman Ölüyor?

Hürrem Sultan Ne Zaman Ölüyor?

hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultanın ölümü Sevgili melekler, ilk bölümünden bu yana reyting rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'ın en dikkat çeken karakteri Hürrem Sultan, pek çok kişi tarafından nefret edilen, pek çok kişi tarafından da gıpta edilen bir karakter oldu çıktı. Her iki tarafın da merak ettiği bu karakterin dizide ne zaman öleceği. İşte bu sorunun...

Sayfayı Paylaş