gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar neye üzülür, onları neler üzer?

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kadınlar en hassas, ince ruhlu varlıklardır. Her an ikırılabilir, her an üzülebilirler. Onları en çok erkekler üzer çoğunlukla. Erkeklerin sevgisizliği, anlayışsızlığı üzer. Bir çiçek gibi bakılmak, değer görülmek, ilgilenilmek isterler ama sevdikleri kişiden bunları görmemek karşısında mutsuz olurlar. :hasta: Yüksek sesle kendileriyle konuşulması, günlerde hatırlanmamak, hergün olmasa da tabi süprizler
    yapmamak hediyeler almamak…

Özel hissettirilmemek en çok da.
    Ve erkeklerin dışından bakarsak kadınlara.

Onları işsiz olmak üzebilir. Maddi bir desteklerinin olmaması, ihtiyaçlarını giderecek değerlere sahip olmamaları.
    Çocuklarına destek olamamak üzebilir anne kadınlar için. Dedim ya onlar çok hassas canlılardır, herşeyi en ince
    ayrıntısına kadar düşünürler, yufta gibi yürekleri vardır.

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bencede kadınlar çok hassas varlıklar ama birazda erkekleri anlamak gerekiyo bence herzaman her şartta onlardan sevgi gösterisi beklemekde yanlış bence onların ters giden yaşamları olabilir dışarıda her ne koşulda olursa olsun çiftler birbirlerine anlayışlı sevgi dolu yaklaşmalıdırlar.bana göre eşim arkamı yaslayacağım koca bi dağ..

Kadınlar neye üzülür, onları neler üzer? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden onlar hüzünü andırıyor?

neden onlar hüzünü andırıyor?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ne mutlu onlara

ne mutlu onlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. peki ona ne yakışır

peki ona ne yakışır

en mutlu gününüzde onu nasıl görmek isterdiniz hadi askitoyada secelim yardım işteyecektir
  4. Üzerinde Ne VAr

Üzerinde Ne VAr

Su anda uzerinde ne var askum?? -Çatı var niyeki? -şu an üzerinde ne var hayatım.. -çok kalın bir mont var .. -sıcak olmasın çıkarsana .. -ne çıkarcam manyak mısın be Sibiryadayım ..orası çok sıcak galiba? şu anda üzerinde ne var hayatım..? -siyah bi helikopter var. -ne işi var orda helikopterin yaa... -bilmiyorum bişey göremiyorum üzerime parlak bi ışık tutuyolar.. -hiiii.....kaç...
  5. Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

erkekler Ben hoşlandığım kişiye açılamıyorum ama o bana internetten sevdiğini söyledi ama ben okumamış gibi davranıyorum ama bir kız var onunla da her tenefüs uğraşıyor duyduğuma göre kızda onu seviyor yani sorum şu ben ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş