gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınlar neyi kaybederse yıkılırlar?

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Sizleri bilmem ama ben internet diyorum:Dİngiltere'de yapılan bir araştırmada kadınlara "Neyi kaybederseniz yılıkırsınız?" sorusu sorulmuş işte kadınların cevapları:D [​IMG] Kadınlar neyi kaybederse yıkılırlar?

Kadınların tercih yapmak zorunda kaldıklarında cep telefonlarını mı yoksa erkek arkadaşlarını mı bırakacakları sorusu cevabını buldu.
    İngiltere'de 4000 kadın arasında yapılan bir araştırmada katılımcılara "Neyi kaybederseniz yılılırsınız?" sorusu yöneltildi. Araştırmaya katılanların %40'ı cep telefonları nı kaybederlerse çok üzüleceklerini belirttiler.

İngiliz kadınları cep telefonlarından vazgeçemiyor
    Cep telefonları sadece erkek arkadaşları değil fotoğrafları arkadaşları da geride bıraktı. Araştırmaya katılan kadınların gözünde erkeklerin sadece dizüstü bilgisayarlar ve iPod'lardan daha değerli olduğu ortaya çıktı.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    valla hiç şaşırmadım menfeat bukadar büyümüş ken

benim kaybettiğimde yıkılıcam şeyse eşime güvenim
    eğer güvenimi kaybedersem saygımda gidicek zamanla saygım gidincede sevgide gidicek doğal olarak
    kısaca erkeğimi kaybedicem buda beni yıkar...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hmm tuhaf insanlarmış canım....
    bende sıra teknolojiye gelene kadar ...ne cep telefonu ne pc ne olursa olsun ...

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hehehe ne bekliyordunuz herkes bizmi :D:D

5. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    herşey boş cocuğumu ve eşimi kaybedersem yıkılırım (Allah korusun)

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bende eşimi kaybedersem uzulurum bide ailemi

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Kadınlar neyi kaybederse yıkılırlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Ne Kaybederdin

Orhan Gencebay - Ne Kaybederdin

Bir günah işledim bi af diledim, Üstünde durmasan ne kaybederdin, Hemen her fırsatta bir tokat gibi, Yüzüme vurmasan ne kaybederdin, Neyin eksillirdi, beni affetsen, Ne vardı kalbimi tekrar fethetsen, Ne olur birazda bizden bahsetsen, Hep onu sormasan ne kaybederdin, Yakamı tutmasan yargılar gibi, Ahiret gününde sorgular gibi, Her yerde hatamı sergiler gibi, Yüzüme vurmasan ne kaybederdin,...
  2. || Pozitif Olun! Ne kaybedersiniz ki? ||

|| Pozitif Olun! Ne kaybedersiniz ki? ||

Bütünsel sağlık sistemleri; beden sağlığı yanında zihin ve ruhun da dengede olduğu koşulların kendimizi iyi hissetmemiz bakımından önemli olduğunu vurgulamakta. Bedenlerinden çok kafalarının içinde yaşayanlar ya da sağlık kavramının sadece fiziksel yönüne takılanlar bu noktada yetersiz kalıyorlar. Sağlıklı bir yaşam; sağlıklı bir beden, dingin ve pozitif bir zihin ve bunlarla uyum içinde bir...
  3. ne kaybedersiniz kii

ne kaybedersiniz kii

Peki neden bazılarımız bozuk bir yüzle dolaşmakta bu kadar inatçı?Çünkü kaybetmeye alışkın tipler onlar.Gülmezler,güleryüz görmezler,kızarlar,kızdırırlar,severler aslında ama belli etmezler(ne zaman belli edeceklerse),sevilmezler vs...vs... Aslında bir bilseler tebessüm ettiklerinde neleri elde edeceklerini,hangi kalbi kazanacaklarını ,kendilerine gelecek olan güveni... Aldanırlar hep....

Sayfayı Paylaş