gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin meali nedir bilen var mı? Selam bayanlar Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin anlamı meali hakkında bilgi edinmek istiyorum. Kadınlar sizin tarlalarınızdır (bakara/223)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnanan kadınlara Bir ayet

İnanan kadınlara Bir ayet

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. "Kadınlar sizin tarlalarınızdır" (bakara/223) ayetini açıklarmısınız?

"Kadınlar sizin tarlalarınızdır" (bakara/223) ayetini açıklarmısınız?

kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin açıklaması bakara suresi 223. ayet kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti hakkında bilgi açıklama ne demek isteniyor.Tefsir ilmi sayesinde açıklama getirilmiş ayetlerden birini sunuyoruz sizlere meleklerim.Bizzat biz kadınları konu alan bu ayet ve açıklamasndan en güzel şekilde faydalanabilmeniz dileğiyle.Dinimizle ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu...
  3. BAKARA - 223 Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin meali

BAKARA - 223 Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin meali

Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin meali BAKARA - 223 Az önce bir misafirimiz "Ksdınlar sizin tarlanızdır ayetinin mealini istiyorum" demiş. Ben de konu üzerinde elbette ki araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgileri sizlerle de paylaşmak istedim Melek'ler. Nisâukum harsun lekum, fe’tû harsekum ennâ şi’tum ve kaddimû li enfusikum vettekûllâhe va’lemû...
  4. Orucun Fazileti İle İlgili Ayetler istiyorum sizden

Orucun Fazileti İle İlgili Ayetler istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizlerden Orucun Fazileti İle İlgili Ayetler paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum ve şimdiden çok tşk ediyorum.
  5. Kadınlar sizin tarlanızdır ne demek?

Kadınlar sizin tarlanızdır ne demek?

Sual: (Kadınlar sizin tarlanızdır) mealindeki âyetle, anal veya oral yol gibi, her çeşit ilişkiye izin verildiği söyleniyor. Bunlar dinimizde yasak değil mi? CEVAP Bildirdiğiniz âyet-i kerimenin meali şöyledir: (Kadınlarınız sizin [evlat yetiştiren, ekin] tarlanızdır. O halde, [evlat yetiştirmek üzere tohum ekilen tarlanıza, yani döl yatağına] dilediğiniz gibi [arzu ettiğiniz şekilde, gece,...

Sayfayı Paylaş