gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar ülke gibidir

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: kadınlar ülke gibidir

paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlıkcanım:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bencede canım kadın bir başkadır her haliyyle güzeldir:)
    emeğine sağlık canım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

harıka olmus..paylasım için saol

kadınlar ülke gibidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar "üniversite sınavı" gibidir ..

Kadınlar "üniversite sınavı" gibidir ..

Benzerlikleri: Ikisinde de tercih sayisi çok görünür. Ikisi de ancak bitince rahatlarsiniz. Ikisinde de tercihlerde çevre faktörü sinir bozucu ama önemlidir. Ikisine de girmeden önce sekerli birseyler yemek iyi gelir. Ikiside esnasinda terletir. Ikisini de kazanirsaniz kasindiniz, kaybederseniz üzüldünüz demektir. Ikisinin de sonucu güzellestikçe harçlari yükselir. Ikisinden de erken...
  2. Adam gibi seven Kadınlar...

Adam gibi seven Kadınlar...

Artık her cümleyi yazıp yazıp siliyorum.. hiçbir şey yazamıyorum.. o kadar sahte o kadar telaşlı seviyorsunuz ki.. ne özneyi yerine koyabiliyorum ne de yüklem yüklem gibi duruyor cümlelerde.. ağzınızdan hemen seviyorum'u kusuyorsunuz karşınızdakinin yüzüne.. yapmayın nolur.. sevip sevip unutuyosunuz.. sonra kimi sevdiğinizi unutuyorsunuz.. sonra da sevmeyi unutuyorsunuz.. küçük ellerinize...
  3. kadınlar eroin gibidir

kadınlar eroin gibidir

kadınlar ne gibidir kadınlar gibidir kadinlar eroin sözleri eroinle ilgili sözler Erkelerde kadınlar uyuşturucu etkisi yaratıyor bağımlılık haline gelen vazgeçilmeyen...... Amerika'nın önde gelen üniversitelerinden Massachusetts Institute of Technology tarafından yapılan bir araştırma, "güzel kadınların" erkekler üzerinde uyuşturucuya benzer bir etkiye yolaçtığını ortaya çıkardı....
  4. Cam Gibidir Kadınlar

Cam Gibidir Kadınlar

cam gibidir kadınlar Elinizden kaydırıp kırarsanız onları bir daha eskisi gibi olmazlar. Hasar az bile olsa; dikkatli hiçbir gözden kaçmaz beceriksizce yapılmış tamirler. Artık onu baş köşeye de koysanız kırıktır işte. Atlas halılarla döşeli salonlarda da oturtsanız; altın sulara da bulasanız kırıktır. Kaprisinden değilldir düzelmeyişi. Bazen düzelmek bile istese camdan kalp tamir tutar...
  5. "At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum!"

"At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum!"

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, burcu esmersoy röportaj Sevgili melekler, başlıkta okuduğunuz bu cümle sunucu Burcu Esmersoy'a ait. Evet, yanlış okumadınız. Esmersoy kendisine yöneltilen nasıl kadınları beğenirsiniz sorusuna bu cevabı vermiş! :S Güzel sunucu Burcu Esmersoy, TV 8'de yayınlanan 'Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var' programına konuk oldu. Güzellik sırlarını...

Sayfayı Paylaş