gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar ve yaman çelişki!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Biz kadınlar özeliz ,farklıyız.Ama bazen bizde kendi çelişkilerimizi görmeliyiz.Eğri oturup doğru konuşalım değil mi?Şurda biz bizeyiz hahaha

Öperseniz beyefendi değilsinizdir,
    Öpmezseniz adam değilsiniz.

İltifat edersiniz "YALAN" der,
    Etmezseniz bırakır gider.

Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz,
    Karşı çıkarsanız anlayışsız.

Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der,
    Az giderseniz küser.

İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der,
    Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

Kıskanırsınız "HUYUN KÖTÜ" der,
    Kıskanmazsınız "SEVMİYORSUN" der.

Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar,
    Kendisi bir saat gecikirse "BUNDA NE VAR???".

Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur,
    Buluşur "BİZİM KIZLAR" olur.

Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur,
    Başka bir adam ona baktığında adı "HAYRANLIK" olur.

Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister,
    Dinlediğiniz anda "NEDEN KONUŞMUYORSUN?" der.

alıntıdır...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok iyi yaa teşekkürler canım:D

Kadınlar ve yaman çelişki!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Çelişki

Gülşen - Çelişki

Zaman öyle akip gitmis Bir bakmisim sabah olmus Farketmedim düsünmekten Yanlisligi aramaktan Nasil düzelir bu iliski Sana olan askim tükenmisken Beni mahvetti bu celiski Ayrilmam lazim senden Bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu isi Sen de az cok farketmissindir bendeki degisikligi Seni seviyormusum gibi rol yapmak bana yakismaz Dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz...
  2. Mor Ve Ötesi - Çelişki

Mor Ve Ötesi - Çelişki

Çelişkili bir düzlemde duygularıyla ortada, Düşününce eski olmayan insanlarla Parça parça, Bir görünür bir kaybolur Öykülerim hep bilmece, Gözlerim maskara, özlemim durgun "Belki bir gün.." deyince, teslim olunca ellerine, En yakınımda sen olunca Ürkütücü bir rüya, ellerimden akıp gelen, Şehvetinde saklı bezginliğim Karanlıktan korkutan, gözlerinden ateş saçan Son sözünde...
  3. Mustafa Sandal Emina Sandal ve oğlulları Yaman

Mustafa Sandal Emina Sandal ve oğlulları Yaman

emina sandal mustafa sandal, emina sandal, oğlu, oğulları, yaman, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Mustafa ve Emina çifti, geçtiğimiz günlerde oğulları Yaman'ı da alarak Bebek'te ailecek keyfili vakit geçirmiş Melek'lerim:) Biz de Sandal Ailesine ömür boyu mutluluklar diliyor ve haberi sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) EMİNA ve Mustafa Sandal, geçtiğimiz gün oğulları Yaman'la...
  4. Medcezir -Mira ve Yaman düeti.(Beni benimle bırak giderken şarkısı)

Medcezir -Mira ve Yaman düeti.(Beni benimle bırak giderken şarkısı)

medcezir mira yaman düeti,medcezir mira yaman beni benimle bırak giderken,mira yaman beni benimle bırak giderken düeti,medcezir beni benimle bırak giderken,serenay sarıkaya çağatay ulusoy beni benimle bırak giderken şarkısı Yaman ve Mira'nın muhteşem düeti izleyenleri mest etti. Yaman ve Mira'nın atışması gibiydi bu düet. Çağatay Ulusoy ve Sereney Sarıkaya'nın rol aldığı ekranların fenomen...
  5. Med Cezir'e Yaman ve Mira'nın öpüşmesi damga vurdu!

Med Cezir'e Yaman ve Mira'nın öpüşmesi damga vurdu!

medcezir 42. bölüm mira yaman,medcezirde mira ve yaman öpüştüler,medcezirde mira ve yaman öpüşmesi,medcezir 42. bölüm hakkında bilgiler Medcezir'in 42. bölümüne eski aşıklar Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un öpüştüğü sahne damga vurdu. Dizi haricinde gerçekten sevgili olan ikili, 9 aylık bir beraberlik yaşamıştı. Dizi sezon finali yaptığı sıralarda ayrılan Sarıkaya ile Ulusoy çifti...

Sayfayı Paylaş