gebe
  1. elifgl

elifgl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

kadınlara özel spor salonu hakkında

Konu, 'Spor' kısmında elifgl tarafından paylaşıldı.

selam melekler.. uzun zamandır yoktum ama bu aralar buradayım.. danışmak istediğim birşey var.. sizin fikirlerinize göre kendimi yönlendireceğim... firma adı verebilirmiyim bilmiyorum ama sistemi anlatırsam hatuncuklarım anlarlar..

30dk istasyon sistemi ile bayanlara özel spor yapabildiğin bi spor merkezi var. bilenler anlamıştır.

sormak istediğim memnun olanlar varmı? kilo verme durumunuz nedir? spor merkeziyle aranız nasıl ve fiyatlardan memnunmusunuz..

uzun olduğu için üzgünüm.. ama çok merak ediyorum. ablalarım kardeşlerim bilgilerinize ihtiyacım var... öpüldünüz....

kadınlara özel spor salonu hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spor salonu yerine dans salonu

spor salonu yerine dans salonu

pop dans hareketleri müzikli spor hareketleri dans salonları müzikli spor pop müzik Dans salonlarına gitmek şimdilerde spor salonlarına gitmek kadar moda. Terapi almışçasına dinginlik sağlayan, insanı spordaki gibi formda tutan dans, ünlülerin de tercihi. Koşu bandı sıkıcı geliyor Şarkıcı İzel Benim dansla tanışma hikayem okul yıllarına uzanıyor. O dönemde halk oyunları oynuyordum. Halk...
  2. Bayanlara özel Spor Giyim

Bayanlara özel Spor Giyim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşırı spor kadınları kısırlaştırıyor

Aşırı spor kadınları kısırlaştırıyor

Uzmanlar, kadınların uyguladıkları ağır sporla bünyelerindeki yağ oranını tükenmeye yakın hale getirdikleri için hamile kalmakta zorlandıklarını belirtti. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Yaralı, kadınları spor yaparken aşırıya kaçmamaları konusunda uyardı. Yaralı, hamilelere egzersiz olarak sadece yüzmeyi...
  4. Spor Salonu Seçmenin İncelikler

Spor Salonu Seçmenin İncelikler

Spor yapmak hem sağlığımız hemde fiziğimiz için çok önemlidir bunu hepimiz biliyoruz...Ben evde spor yapamıyorum bir spor salonunda hoca eşliğinde spor yapmak gerek ama gideceğim spor salonunu nasıl ve neye göre seçmeliyim diyorsanız buyrun kızlar :tik: Konum Spor salonunun işinize veya evinize yakın olması zaman ayırmanız ve ‘üşenmemeniz’ açısından çok önemlidir. Dolayısıyla ilk...
  5. 2012 Londra Olimpiyatları Salon Bisikleti Sporu Hakkında Çeşitli Bilgiler

2012 Londra Olimpiyatları Salon Bisikleti Sporu Hakkında Çeşitli Bilgiler

Londra 2012 Olimpiyatları Bisiklet - Salon Hakkında Bilgi Londra 2012 Olimpiyatları Bisiklet - Salon Tarihcesi Londra 2012 Olimpiyatları Bisiklet - Salon Hakkında Geniş Bilgi Sevgili melekler, Türkler, Olimpiyatlar’a resmen 1908 Oyunları’nda katıldı. Modern Olimpiyat Oyunları’nın babası Baron Pierre de Coubertin’in 1907 yılında İstanbul’u ziyareti sırasında ona tercümanlık yapan şu anda...

Sayfayı Paylaş