gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlarda çekiciliği yok eden hareketler

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melişlerim her kadın çekici olmak, beğenilmek ister. Ancak bunun için güzel giyinmenin dışında bir takım görgü kurallarına da uymanız gerekiyor. Bazı hareketler erkeklere itici gelebiliyor bu haretler nelermiş hep birlikte bakalım :tik: Güzel melişlerim işte çekiciliğin sırları :tik: [​IMG]

Asla ağzınız açık bir şekilde sakız çiğnemeyin.

Ter kokusu bir kadını sadece erkeklerden değil toplumdan da uzaklaştırır.

Yemeğinizi yavaş yiyin.

Arkadaşlarınıza ve sevgilinize sürekli hayalinizdeki düğünü anlatmayın, özellikle beyaz atlı prensinizi...

Tırnaklarınızı yemeyin. İlk dikkat çeken yer ellerinizdir.

Her yerde, her zaman fazla kilolarınızı, yaptığınız rejimi anlatmaktan vazgeçin.

İçinde rahat edemediğiniz kıyafetler giymeyin.

Durmadan kendinizi anlatmayın. Kendinizi negatif bir şekilde asla yansıtmayın.

Gereğinden fazla duygusallaşmayın.

Yüzünüz veya sivilcelerinizle oynamayın.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Tırnaklarınızı yemeyin. İlk dikkat çeken yer ellerinizdir.
    ben bunu çok yapıyorum yaaa bir türlü vazgecemedim

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende tırnak yiyorum yaaaaaaaaaa

Kadınlarda çekiciliği yok eden hareketler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlarda çekiciliği bitiren hareketler*

Kadınlarda çekiciliği bitiren hareketler*

Asla ağzınız açık bir şekilde sakız çiğnemeyin. Ter kokusu bir kadını sadece erkeklerden değil toplumdan da uzaklaştırır. Yemeğinizi yavaş yiyin. Arkadaşlarınıza ve sevgilinize sürekli hayalinizdeki düğünü anlatmayın, özellikle beyaz atlı prensinizi... Tırnaklarınızı yemeyin. İlk dikkat çeken yer ellerinizdir. Her yerde, her zaman fazla kilolarınızı, yaptığınız rejimi...
  2. hareket eden tren gifleri

hareket eden tren gifleri

tren gifleri hareket eden gifler hareket eden tren gifleri harfler
  3. Saçını süpürge eden kadınlar

Saçını süpürge eden kadınlar

Merhaba Melişlerim, bir sitede gördüm biz kadınlar ile ilgili sıradışı bir yazı gibi geldi bana. Sizlerle paylaşmak istedim. Yazanın gerçekten ellerine sağlık olsun :D Hani şu ünlü şiirde anlatılan kadın Ahmet Muhip Dıranas’ınne güzel komşumuzdun sen Fahriye Abla! Bizim komşu ablanın şiirdeki kadınla uzaktan yakından ilgisi yok. Ne balkonunda sarmaşıkları; ne rüzgarda açılan kısa etekleri...
  4. Kadınlar Erkeklerin Hangi Hareketlerini Sevmez

Kadınlar Erkeklerin Hangi Hareketlerini Sevmez

kadınlar erkeklerin hangi özelliklerini sevmez kadınlar nasıl erkekleri sevmez Kızlar yapılan bir araştırmaya göre biz kadınların erkeklerin hangi özelliklerinden nefret ettiğimiz ortaya çıkmış... İşte o araştırmaya göre kadınların en nefret ettiği erkek huyları :tik: 1. Bencillik: Konuşmaya başlayınca kadının onu dinlemesini ister. Ancak o karşısındaki kadını dinlemek zorunda değildir....
  5. erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

erkeklerin kadınları sinir eden olaylar haraketler davranışlar sözler nelerdir melekler.Merhaba melekler sizce de erkeklerin kadınları çıldırtan hatta saç baş yolduran davranışları sözleri hareketleri nelerdir hep beraber erkeklerin kimyasını çözmeye ne dersiniz madem konuya ben öncelik ediorummm ilk bi kaç şeyiii ben yazayım sizde peşimden gelinnn takılın peşime 1. herşeye tmm hayatım...

Sayfayı Paylaş