gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınlardan korkulur.İşte örnek

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Erkekler boşuna ''siz kadınlardan korkulur''demiyorlar.Hakılılar ne yalan söyleyeyim.Niye mi haklılar?.Aşşağıdaki yazıyı okuyunca sizde benimle aynı fikirde olacaksınız!!!Bu yazı; bir kadının eşine yolladığı meilmiş.İlk okuduğumda kadına kızdım ama yazının sonuna doğru helal be dedim:D:DYaşasın iyi ki kadınız:meçhul:...:D:D: [​IMG]

Sevgili Kocacim,

Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...Migrostan geri donerken tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi ama senin arabanin tamponuna dokundurunca arabam en nihayet duruverdi...Cok ama cok ozur dilerim ve biliyorum ki senin o yufka yuregin ve muthis karakterinle beni affedersin...seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun canim benim...Aşağıda eksperin cekmiş oldugu resmi gönderiyorum, Seni tekrar kollarimin arasinda hissetmeyi 4 gozle bekliyorum kocacim...
    NOT: Sen evde yokken sevgilin aradi....sevgiler....

Nasıl ama??İşte biz kadınlardan korkulur diye boşa demiyorlar:D

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    NOT: Sen evde yokken sevgilin aradi....sevgiler....

haha bu iyi..desene kocayı acayip süprizler beklioooo :D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    offf felaaket bişey bu yaaa:D

Kadınlardan korkulur.İşte örnek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***kadınlar***

***kadınlar***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kadınlar.....!‏

Kadınlar.....!‏

KADIN ELEMENTİNİN ÖZELLİKLERİ:) Bir kadın ancak bu kadar güzel anlatılabilir, allah erkeklerin yardımcısı olsun.. KADIN ELEMENTİNİN ÖZELLİKLERİ BİLİMSEL İNCELEME: Element : Kadın Sembolü : Ka İdeal Atom ağırlığı : 51,6 kg olarak kabul edilmiştir. Alternatif ağırlıkları (izotopları) : 35 - 130kg Bulunduğu yerler : Gezegendeki tüm kırsal ve kentselalanlar FİZİKSEL...
  3. En Güzel Hint Makyaj örnekleri Hintli Güzel Kadınlar

En Güzel Hint Makyaj örnekleri Hintli Güzel Kadınlar

Makyajlar nasıl yapılıyor az buçuk sizlerde tahmin ediyorsunuzdur kızlar. Gerek kıyafetler, kıyafetlerdeki işlemeler, gerek saça uygulanan inanılmaz işlemeli taçlar ve materyaller gerekse ellerde kullanılan inanılmaz işçilikteki hint kınaları... Bayılıyorum hintli kadınların makyajlarına ve kıyafetlerine bayılıyorum :)
  4. Arap Kadınlarından Muhteşem Göz Makyajı Örnekleri

Arap Kadınlarından Muhteşem Göz Makyajı Örnekleri

arapların göz makyajları, arap kızlarının göz makyajı, arap göz makyajı Sevgili melekler, Arap kadınlarının dillere destan güzellikleri hepimizce malum. Özellikle iri siyah gözlere ve siyah uzun kirpiklere sahip olan bu hatunların yaptıkları göz makyajları da hayli iddialı oluyor. Herşeyde abartıyı seven Arap güzellerine esmer tenleri dolayısıyla da canlı ve renkli makyajlar çok yakışıyor....
  5. Arap Kadınlarından Gözalıcı Makyaj Örnekleri

Arap Kadınlarından Gözalıcı Makyaj Örnekleri

arap makyajları, arap kadınlarının makyajı, arap kızlarının makyajları Sevgili melekler, esmer tenleriyle uyumlu koyu renk gözleri, upuzun kirpikleri ve gür biçimli kaşlarıyla Arap kadınlarının esrarengiz cazibesini bilmeyen yoktur. Uzun dalga dalga simsiyah saçlaıyla tam bir afet-i devran olan Arap kadınları güzelliklerinin farkında olarak yaptıkları makyajlarla çok daha göz alıcı olmayı...

Sayfayı Paylaş