gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kadınları Deli Eden Sözler ve Cümleler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kadınları deli eden cümleler Kadınları deli eden sözler nelerdir Kadınlar hangi sözlere deli olurlar Eveeeet siz kadınları hangi kelimeler yada sözler deli ediyor ? Ne duyamadım. Bakın ben bir kaç tane yazayım gerisini siz getirin. Hadi merak ediyorum :D:D

1. Başka bir kadının ismi

2. Parfümünü mü değiştirdin? (Buruşuk bir yüz ifadesiyle söylenince)

3. Maç başladı mı acaba?/Maç ne oldu acaba?

4. Kilo mu aldın sen?

5. Açlıktan ölmek üzereyim.

6. Bu akşam tanıştırdığın arkadaşın çok hoştu.

Peki ya sen alttaki, hangi sözlere deli oluyorsun. Hadi hadi utanmada anlat :D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    başka bir kadının ismi ve kilomu aldın sennn :mad: ha bide çocuk gibisn

Kadınları Deli Eden Sözler ve Cümleler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları ve Erkekleri rezil eden kıyafet hataları

Kadınları ve Erkekleri rezil eden kıyafet hataları

yüksek topuklu ayakkabılar en uzun topuklu ayakkabı dünyanın en uzun ayakkabısı dünyanın güzel ayakkabısı Kadınları rezil eden kıyafet hataları milliyet Beyaz pantolonların içine giyilen renkli çamaşırlar Beyaz pantolon ve gömleklerin içine zıt renklerde iç çamaşırları giymek, kadınların şıklığını bozan seçimler arasında sayılıyor. Bu detaya dikkat etmemek kıyafet ne kadar güzel olursa...
  2. kadınları sabote eden cümleler

kadınları sabote eden cümleler

Kişinin kendi kendine yaptığı olumsuz iç konuşmalar nedeniyle özgüveninin düşmesi ve kendini gerçekleştirmesinin engellenmesi olarak tanımlanan "Self Sabotaj", daha çok çocukluk döneminde öğrenilen hatalı düşüncelerden kaynaklanıyor. International Hospital'dan Psikolog Dr. Ferahim Yeşilyurt, klinik psikolojide/ psikiyatride bir hastalık olarak tanımlanmasa da, olumsuz iç...
  3. kadınlar hakkında ata sözleri ve felsefik sözler..

kadınlar hakkında ata sözleri ve felsefik sözler..

felsefik sözler kadınlar hakkında atasözleri kadın atasözleri kadınlar hakkında komik sözler hakkımda Bir kadin kisik sesle konusuyorsa birsey istiyor demektir.Sesini yükseltiyorsa bilin ki istedigini elde edememistir... -Anonim- Karisi güzel olan adam mutlu olur. Güzel olmayan ise filozof... -Sokrates- Bir erkek ölürken kipirdayan son yeri, kalbidir. Bir kadin ölürken,dili... -George...
  4. Sorular ve deli eden cevapları

Sorular ve deli eden cevapları

Mevlana neden dönüyormuş? Çift okay gelmişte ondan! Adam yalanci ukala hirsiz...Y.U.H.yani! Armudun iyisini ayi yerse bu bi haber değildir.Armudun iyisi ayi yerse bu bi haberdir işte Gilette sensor; ben söyliyim! Ne diyon? - Celine Dion Öğretmen derste çocuklara parayi boşun harcamayin o paralar alinteriyle kazaniliyor demiş. Çocuğun biri: -Hocam babam parayi alinteriyle kazanmiyo!...
  5. Deli Sözler

Deli Sözler

Deli Sözler arıyorum zır deli sözler olsun ve mümkünse yeni olanlardan olsun diyor ve şimdiden tşk ediyorum:)

Sayfayı Paylaş