gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kadınları kızdıran erkek davranışları

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Güya ev işlerine yardım etmeye kalkışıp, ortalığı darmadağınık bırakmak. · Kirli çorapları yatağın yanına bırakıp gitmek.

· Kirli tabakları bulaşık makinesine yerleştirmek yerine, tezgahın üzerine dizmek.

· Alışveriş yapmamak için bahaneler uydurmak.

· Yatakta sabaha kadar horlamak.

· Özür dilenmesi gerektiğinde bir şey olmamış gibi davranmak.

· Arayacağım deyip aramamak veya habersiz eve geç gelmek.

· Kendi akrabalarına doğum günü armağanı alınıp alınmadığını sormak.

· Kapı çalındığında "kim geldi acaba" deyip, kapıyı açmak için yerinden bile kıpırdamamak.

· Armağan verirken bu işi gönülsüz yaptığını belli etmek.

· Annesinin yemeklerini daha lezzetli bulduğunu söylemek.

· Makyaj malzemelerine harcanan paraya acıdığını söylemek.

· TV'de spor programlarının içine gömülüp, evde yokmuş gibi davranmak.

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadınları kızdıran erkek davranışları
    Tüm bunlara kızmamak mümkünmü? Helede soba borusunu beyaz halının üstüne düşürüp,sonrada bilerekmi yaptım deyip oturmazlarmı offfffff...

3. secilzühre

secilzühre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beni deli eden şey canımı sıkıp sıkıp, üzerinden 3 saniye bile geçmeden uzatmayalım artık demesi....

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha

desenenize iyiki evli degilim hahaha

Kadınları kızdıran erkek davranışları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekleri etkiliyen davranışlar

erkekleri etkiliyen davranışlar

çekici davranışlar etkileyici davranışlar seven erkek davranışları seksi Erkekleri kimi zaman şirin, kimi zaman seksi, kimi zaman çılgın veya uyumlu davranışlarınızla siz de büyüleyebilirsiniz. Yaratıcı önerilerimizle içinizdeki kadını ortaya çıkarın, göreceksiniz. Beğendiğiniz tüm erkekler kapınızda sıra olacak! • Her ne kadar dudak parlatıcılarının yapışkanlığından şikayet etseler...
  2. Erkeklerin Hoşlanmadığı Bayan Davranışları

Erkeklerin Hoşlanmadığı Bayan Davranışları

erkeklerin hoşlandığı şeyler erkeklerin kadınlarda hoşlandığı şeyler konular hoşlanmadığı hoşlanmayan erkek Bakın melişlerim sevgiliniz sizin için önemliyse ve bu aşağıdaki davranışlar sizde mevcutsa davranışlarınıza hemen çekidüzen vermeniz gerekicek yoksa çok başınız ağrır benden söylemesi :D:D :tik: *Arkadaslarinin yaninda azarliyor tonda konusmanizdan hoslanmazlar *Vitrinlere...
  3. erkekleri eriten kadınsı davranışlar

erkekleri eriten kadınsı davranışlar

Erkekleri eriten "kadınsal davranışlar" Yaratıcı önerilerimizle içinizdeki cazip kadını ortaya çıkarın, göreceksiniz beğendiğiniz tüm erkekler kapınızda sıra olacak!:) Erkekleri etkilemek için kadınların tercih ettikleri belli başlı davranışlar vardır. Bunların başında randevular için özene bezene süslenmek veya erkeklere şirin lakaplarla seslenmek gibi klasik davranışlar...
  4. Erkeklerin anlam veremediğimiz davranışları

Erkeklerin anlam veremediğimiz davranışları

erkeklerin davranışlarının anlamları davranışların anlamları davranışların anlamı aşık erkek davranışları ararım deyip aramayan erkek Erkeklerin bazı davranışlarına anlam veremeyiz...Uzmanlar erkeklerin neden senin ararım dediği halde aramadığını yada arkadaşlarıyla çıkmayı sizinle birlikte olmaya tercih ettiklerinin nedenlerini araştırmış...İşte erkeklerin anlam veremedeğimiz davranışları ve...
  5. erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

erkeklerin kadınları sinir eden olaylar haraketler davranışlar sözler nelerdir melekler.Merhaba melekler sizce de erkeklerin kadınları çıldırtan hatta saç baş yolduran davranışları sözleri hareketleri nelerdir hep beraber erkeklerin kimyasını çözmeye ne dersiniz madem konuya ben öncelik ediorummm ilk bi kaç şeyiii ben yazayım sizde peşimden gelinnn takılın peşime 1. herşeye tmm hayatım...

Sayfayı Paylaş