gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadınları mutlu etmek

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kadınları mutlu etmek aslında düşünüldüğü kadar zor değil! Onların kalbini on ikiden vuracak öneriler... Rüyalarınızdaki kadını sonunda bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Ama onun kalbini nasıl kazanacağınızı bilemiyorsunuz. Aslında kadınların gönlünü fethetmek için ille de pahalı hediyeler ve inanılmaz sürprizler yapmaya gerek yok. İşte, size onun kalbini on ikiden vuracak birkaç küçük öneri:

Aşk şarkıları: Emin olun, hiçbir kadın kendisi için yazılmış bir aşk şarkısına 'hayır' diyemez. Dikkat etmeniz gereken tek unsur doğru ortamı beklemeniz!

Özel albüm: Sesine güvenmeyen erkekler endişelenmesin. Belki şarkı söyleyemiyorsunuz, ama sevdiğiniz kadına aşk şarkılarından oluşan bir albüm hediye edebilirsiniz. Hatta farklı parçalardan derlediğiniz bir albüm daha da iyi olur. Böylece emek verdiğiniz anlaşılır.

Masal: Kadınların birçoğu çocukluklarında masal okumaktan büyük zevk almışlardır. Ayrıca kadınların romantik filmlere dayanamadıkları da bir gerçektir. Yapmanız gereken tek şey, sevdiğiniz kadına bir masal yazın. Nasıl etkilendiğini göreceksiniz!

Kalpli balon: Sevdiğiniz kadının işe giderken hangi yollardan geçtiğini biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız işiniz çok basit. Yol boyunca bütün ağaçlara, sokak lambalarına kalpli balonlar asın. Ayrıca balonların üstüne sadece ikiniz için anlamı olan bir şeyler yazın. Etki mükemmel olacak.

Mesaj bırakın: Biraz cesaretli olun! Sevdiğiniz kadının hangi parçayı sevdiğini biliyorsanız, telesekreterine bu parçayı kaydedin. Tabii birkaç tatlı söz söylemeyi de unutmayın.

not:bu yazıyı eşlerinize okutun:D

Kadınları mutlu etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz?

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz?

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz? İşte kadınların duymak istedikleri! Eğer bir kadını mutlu etmek istiyorsanız işte onlara söylemeniz gerekenler; Eğer erkeklerin kadınlar hakında öğrenmesi gereken bir şey varsa o da kadınları nasıl mutlu etmeleri gerektiğini bilmeleridir. İşte bir kadını duyduğunda mutlu edecek sözler; 1. Günün nasıl geçti? Bu soru sayesinde o sizin ne kadar düşünceli biri...
  2. Hatırlamak, Hediyeleşmek ve Mutlu Etmek

Hatırlamak, Hediyeleşmek ve Mutlu Etmek

Hatırlanmayı kim istemez.. Doğum günümüz olduğunda dostlarımızın, eşimizin hatırlamasını bekleriz. Evlilik yıldönümümüz olduğunda da. Kandilllerde bayramlarda, hatırdan çıkmayı ise asla kabul edemeyiz. Kapılara diker gözlerimizi, bazen çetele bile tutarız kim geldi, kim gelmedi diyerek. Eşler arasındaki en önemli şeydir hatırlanmak, belki de önemsenmekle eşdeğer tutulduğu için bu kadar...
  3. Kadınları mutlu etmenin yolu )))))))))

Kadınları mutlu etmenin yolu )))))))))

kızları tahrik etmenin yolları kızları tahrik etme yöntemleri mutlu etmenin yolları etme etmek 01. Saçlarını okşa, 02. Yücelt, 03. Şımart, 04. Gözlerinin içine bak, 05. Geleceğe ait planlar yap, 06. Dil dök, 07. Yalvar, 08. Destek ol, 09. Yemeğe götür, 10. Alışverişe götür, 11. Tekneye bindir, 12. Güldür, 13. Zeka oyunları yap, 14. Müzik dinlet, 15. Teşvik et, 16. Teskin et,...
  4. Mutluluk mutlu etmek midir ?

Mutluluk mutlu etmek midir ?

Mutluluk başkalarını mutlu etmekten aldığın zevk midir ?Yoksa mutlu olabilmek için önce başkalarının mı seni mutlu etmesi gerekir ? karşıdakini mutlu etmekten alınan keyif kısa bir mutluluktur diye düşünüyorum....ama başkası tarafından mutlu edilmenin vereceği haz daha kalıcıdır.... :)Bence tabi...Ya sizin fikirleriniz?
  5. Boşanan kadınlar mutlu mu ?

Boşanan kadınlar mutlu mu ?

Püfff yaklaşık 5 ay önce eşimden boşandım. İşyerimdeyim çalışıyorum çouğumda yok. Ama sanki hayatta birşeyler eksik gibi. Benim durumda olan ve şiddetli geçimsizlik bahanesi ile boşanan kadınlar mutlu mu ? Ne yapsam hayattan zevk alamıyorum. Para sorunda yok eskiyi birazda özlüyor gibiyim. Ben niye böyleyimyaaa off offff. Ne öneriyorsunuz hanımlar tecrübelerinizi paylaşın benimle

Sayfayı Paylaş