gebe
  1. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında şeker kız tarafından paylaşıldı.

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz? İşte kadınların duymak istedikleri!
    Eğer bir kadını mutlu etmek istiyorsanız işte onlara söylemeniz gerekenler;

Eğer erkeklerin kadınlar hakında öğrenmesi gereken bir şey varsa o da kadınları nasıl mutlu etmeleri gerektiğini bilmeleridir. İşte bir kadını duyduğunda mutlu edecek sözler;

1. Günün nasıl geçti? Bu soru sayesinde o sizin ne kadar düşünceli biri olduğunuzu düşünecektir.
    2. O kadar çekici görünüyorsun ki gözlerime inanamıyorum. Özellikle bu cümle uzun süreli ilişkilerde daha etkilidir.
    3. “Herhangi bir konu” hakkında ne düşünüyorsun? Böylece onun duygularına ne kadar önem verdiğinizi göstermiş olursunuz.
    4. Kız arkadaşlarından daha güzelsin. Egosunu tatmin etmiş olursunuz.
    5. Gerçekten çok zekisin. Bu sözle onun beynine de değer vermiş olduğunuzu gösterirsiniz.
    6. Bundan sonra hayatımı seninle geçirmek istiyorum.
    7. En iyi arkadaşımsın.
    8. Harika bir anne olursun.
    9. Hayatımı tamamladın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz?
    Hayatımı tamamladın.

bu işte hangi bayanı mutluluktan deliye çevirmez ki bu kelime:)ahhh üleynnn ahhhhh sövdüm ben şimdi bu hayata:D:D
    emeğine sağlık şekerim

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınları erkeler nasıl mutlu eder

kadınları erkeler nasıl mutlu eder

kadın erkeği nasıl mutlu eder kadınlar erkekleri nasıl mutlu eder kadın erkeğini erkek kadını kadınları ne Erkeklerin kadınları mutlu etme sırları 1. Saçlarını okşa 2. Yücelt 3. Şımart 4. Gözlerinin içine bak, 5. Geleceğe ait planlar yap, 6. Dil dök 7. Yalvar, 8. Destek ol 9. Yemeğe götür 10. Akmerkeze götür 11. Tekneye bindir 12. Güldür 13. Zeka oyunları yap 14....
  2. Bebeğimi nasıl mutlu ederim ?

Bebeğimi nasıl mutlu ederim ?

bebeğimle hangi oyunları oynayabilirim bebeğimle oyun oyunlar oynayabileceğim oyunlar en büyük bebek Bebeğinizin sizin için çok değerli olduğu şüphesiz bir gerçek. Peki ya en değerli varlığınızı mutlu etmenin yollarını biliyor musunuz? 1-)Bebeğinizle birlikte oyun oynamak onun için en büyük mutluluktur. Onunla içinizden geldiği gibi oyun oynayabilirsiniz. Bu hem sizi hem de onu son...
  3. kadınLarı nasıl hipnoz edersiniz

kadınLarı nasıl hipnoz edersiniz

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  4. Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Merhaba bayanlar, beğendiğim bir kız var ve ben henüz açılamadım.Hareketlerinden de birşey anlayamıyorum.Bana ancak siz yardım edebilirsiniz.Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Sayfayı Paylaş