gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

KadıNLarı taNımak!

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir kadını tanımak... Bütün gel-git'leri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terk edilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk
    ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleriyle kendi olmaya çalışan kadınları tanımak...

Bir kadını sevmekle başlar her şey ama, bir kadını tanımakla varılır
    hayatın sırrına. Bir kadını tanımaya soyunmak zor ama keyifli bir yolculuğa
    çıkmaktır. Dört mevsimi bir yürekte buluşturur, bu yüzden de sürekli şaşırtırlar.
    Sürprizlerin ardı arkası kesilmez. Zordur anlamak onları. Benzemek gerekir anlayabilmek için belki de!
    Kendi zekasını hatırlatanları sever, sevgisini göstermekten ürkmeyenleri, sürprizlere hazırlıklı olanları bir de. Muson yağmurları gibi yağarken,
    Sahra'da çöl fırtınası koparıp ardından Güneş olup ısıtabilirler. Dedim ya
    bir dünyadır kadınlar, yürekleriyle konuşan, gözleriyle gülen...

Bir kadını sevmekle başlar her şey ama, bir kadını tanımakla anlaşılır yaşamın
    renkleri. Sevgi arsızıdır kadın. Verdiğinden daha fazlasını isteme bencilliğini gösterecek kadar sevgi arsızı... Bu yanını doyurunca
    şımaracağından korkanlar, birlikte çoğalacaklarını bilmeyenlerdir. Bir kadını sevmekle baslar her şey ama, bir kadını tanımakla kanat
    çırpılır özgürlüğün bütün maviliklerine. Kendine inananlara, aşka inananlara koşar.
    Hem yaman bir aşk avcısı, hem de engebeli yollarda koşmaktan bitap aşk yorgunudur kadın. Bir kadını sevmekle başlar her şey ama bir kadını
    tanımakla çıkılır keyifli serüvenlere. Hayatla dalga geçmesini bilir kadın, tıpkı kendiyle dalga geçmesini bildiği gibi. Ağız dolusu gülüşlere teslim olur.
    Bir kadını sevmekle başlar her şey ama bir kadını tanımakla tanık olunur tutkuların gücüne.

Göze alandır kadın. Çekip gitmeyi, sahip olduklarından vazgeçmeyi,
    karşılık beklememeyi... Mücadele eder. Kızar, bağırır, şimşekler oluşur gözlerinde
    ama hep sever. Dedim ya bir dünyadır kadınlar, yürekleriyle konuşan, gözleriyle gülen, sesiyle minik kuşları çılgınca kanat çırptıran...

Yüreğini sevgiye açan ve sevmekten korkmayan bütün kadınlar gibi...

2. ceylan

ceylan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: KadıNLarı taNımak!
    çok güzelll olmuşşş

KadıNLarı taNımak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni tanımak isteyenler buraya

beni tanımak isteyenler buraya

slm hanımlar ben yeni aranıza katıldım asker eşiyim 26 yaşındayım ve 5 yaşında bi kızım var manisadayım hepinizi öpüyorum melekler
  2. cildi tanımak

cildi tanımak

Önce parmağınızı cildinizde gezdirin. Cildinizin yağlı bir tabakayla kaplı olduğunu fark edeceksiniz. Bu tabaka, sebum ve sudan oluşan cildin koruyucu tabakasıdır. İşte bu koruyucu tabakanın içerisindeki sebum yani yağ oranı cilt tipinizi belirler. Eğer sebum oranı az ise cildiniz kuru; fazla ise yağlı; normal ve dengeli ise normal ve karma cilttir Kuru cilt oldukça incedir ve gözenekleri...
  3. Süre Tanımak

Süre Tanımak

Bakınız; Mühlet Vermek
  4. Bir kadını tanımak....

Bir kadını tanımak....

Bir kadını tanımak... Bütün gel-git'leri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terk edilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleriyle kendi olmaya çalışan kadınları tanımak... Bir kadını sevmekle başlar her şey ama,...
  5. Kadınlar İçkilerinden tanımak

Kadınlar İçkilerinden tanımak

Bir kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu içişinden ve içkisinden anlayabilirsiniz.Size tuhaf gelebilir ama gerçektende doğru bir araştırma:DAslında bu konu erkeklere hitap eden bir konu ama ben yinede paylaşmak istedim belki yeni tanıştığınız bir bayan arkadaşınızın ansıl biri olduğunu içkisinden anlayabilmenize yardımcı olur:D Kadınlar İçkilerinden tanımak Ucuz bira Vermek...

Sayfayı Paylaş