gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kadınların bilgisayarlara benzediği ortaya çıktı

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. YORUM SİZLERİN BUYRUN ARKADAŞLAR

1. İkisi de elektrik almak ister..

2. İkisi de hiçbir şey yapmıyormuş gibi gözükse de arka planda kullanıcıdan habersiz bir çok iş yürütür..

3. İkisinde de ne kadar çok paranız varsa o kadar iyi “donanım”lısına sahip olursunuz.

4. İkisinin de durup dururken niye bozulduğunu anlayamazsınız.

5. İkisi de alışkanlık yapar

6. Verim almak için ikisine de nazik davranmak gerekir.

7. Ne kadar iyisini alırsanız alın 2-3 sene sonra daha iyisi çıkacağı için değiştirmek istersiniz.

8. İkisi de erkekler için olmazsa olmaz severiz yani…

9. İkisini de ne kadar iyi kullanırsan kullan sonunda saç baş yolduran cinslerdir.

10. İkisi de belirli aralıklarda error verir.

11. İkisi de hassastır sağı solu pek belli olmaz bir hard disc yakar diğerinin migreni tutar.

12. İkisi de bozulduğunda hiçbir dediğinizi yapmaz

13. İkisinin de başkaları tarafından kullanılması istenmez.

14. Ve en önemlisi ikisinin de hafızası çok güçlüdür hiçbir şeyi unutmaz. O yüzden dikkat etmek gerekir.

alıntı

2. GreYfurT_DeLisi

GreYfurT_DeLisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadınların bilgisayarlara benzediği ortaya çıktı
    süPerdi teşekkürler:=)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

7. Ne kadar iyisini alırsanız alın 2-3 sene sonra daha iyisi çıkacağı için değiştirmek istersiniz.

ablam kotum bunaa:D emeğine sağlıkkkk:haha::hhh:

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ve en önemlisi ikisinin de hafızası çok güçlüdür hiçbir şeyi unutmaz. O yüzden dikkat etmek gerekir.

Sonuna kadar katılıyorum:D

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    .
    6. Verim almak için ikisine de nazik davranmak gerekir.

işte aradığım cevap ...sizceee:23:

Kadınların bilgisayarlara benzediği ortaya çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon nasıl ortaya çıktı

Balon nasıl ortaya çıktı

Buhar sorununu bilimsel yönden geliştirmesinden ötürü Watt, bu devrimlerin kaynağı sayılmalıdır. Ondan önce Newcomen’in makinesi ağır ve zor ilerliyor, teknik yerinde sayıyordu. Watt’ın aracılığıyla bilimin işi ele alması üzerine bu yavaş gidişte birden bir canlanma görüldü. Tekniğin ilerleyişi bir devrim niteliğini aldı, olayların akışı büyük bir hız kazandı. Bilim, insanlık tarihinde üçüncü...
  2. Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

agresifliğin nedenleri çocuklarda agresiflik timuçin esen şebnem ferah timucin esen şebnem ferah sevgilisi Bi sanatçıya yakışmayan görüntülerdi izlediklerimiz ne ve neden yaptığı önemli değil ama suçlu kim gazetecilermi yaksa timuçin esenmi kavgayı önce kim başlattı?onu anlıyamadım:D GEÇTİĞİMİZ HAFTA MAGAZİNCİLERE SALDIRAN OYUNCU TİMUÇİN ESEN'İN AGRESİFLİĞİNİN NEDENİ ORTAYA...
  3. Zayıf kadınların sırrı ortaya çıktı!

Zayıf kadınların sırrı ortaya çıktı!

zayıf kadınlar zayıf kadın kadınların sikişi karılar kadın sikişi Zayıf olmak isteyen meleklerim bakın işin sırrı çözülmüş denemeye ne dersiniz?Ben pek beceremem ama iradeli meleklerim yapar :) Zayıf kadınların sırrı ortaya çıktı... Siz bütün gün yarı aç dolaşırken, onlar diyet yapmadan formlarını koruyor... Sinir oluyor musunuz? O halde onların sırrını beraber keşfedelim......
  4. ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

adını feriha koydum emir ve feriha emirin fotografları emir ve ferihada son durum sevgili melekler biliyosunuz her cuma 21.00 da adını feriha koydumdizisi oynuyo. ben takip ediyorum güzel bi dizi bu bölümde ferihanın yalanı ortaya çıkıyor. emir ferihanın kapıcı oldugunu öğreniyo.. son sahneye bakamadım çok fenaydı yaa emirin o hali ferihanın emiri görüşü kimse bu duruma düşmek...
  5. Nejat İşler Ortaya Çıktı!

Nejat İşler Ortaya Çıktı!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işler sağlık durumu Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlerde karaciğerinin iflas ettiği, tedavi olmak istemediği için ölüm tehlikesi bulunduğu iddia edilen Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da ortaya çıktı. Amatör küme maçını izleyen İşler gayet iyi görünüyordu. Hastalığı nedeniyle ayrıldığı İntikam dizisine kendisinin...

Sayfayı Paylaş