gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kadınların Can dostu siyah elbise

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

iş yemeği elbiseleri iş yemeği kıyafetleri
    Kadınların iş yemeği,özel davet veya birçok geniş alanda en rahatça giyip çıkabileceği ve ağır bir zarafete sahip olup büyülediği renk siyah ve siyah elbise işte bunlardan birinin mutlaka dolabınızda olması gerek kızlar :)

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

Kadınların Can dostu siyah elbise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah çikolata kalp dostu

Siyah çikolata kalp dostu

KALP VE BEYİN SAĞLIĞI İÇİN HERGÜNBİRAZ YENMELİ İtalya’da yapılan bir araştırma haftada 2-3 kez siyah çikolata yiyenlerin kalp krizi ve beyin kanamalarına daha az yakalandığını ortaya koyuyor. Katılımcıların kanındaki CRP seviyesini ölçen uzmanlar siyah çikolata yiyenlerde oranın yüzde 17 kadar düştüğünü belirledi. CRP yani C-Reaktif Protein, kalp ve damar hastalıklarına neden olan bir...
  2. Kadın Sağlığının Dostu: Maydanoz!

Kadın Sağlığının Dostu: Maydanoz!

Şahsen maydonuzu sevmem ama yerim:DSalatanın, böreğin vs. içinde güzel oluyor:DMaydonuzun gözlere çok iyi geldiğini bilirdim ama kadın sağlığına da iyi geliyormuş:)Meleklerim bol bol maydanoz yiyin.Maydanozdan zarar gelmez:D Kadın Sağlığının Dostu: Maydanoz! Doğanın sunduğu sebze ve meyveler sağlığımız için gerekli vitamin, mineralleri karşılamamıza yardımcı oluyor. Kadın sağlığı için en...
  3. Kadın sağlığının dostu; maydanoz!

Kadın sağlığının dostu; maydanoz!

Doğanın sunduğu sebze ve meyveler sağlığımız için gerekli vitamin mineralleri karşılamamıza yardımcı oluyor. Kadın sağlığı için en faydalı otlardan biri olan maydanozu mercek altına alıyoruz. Salatalarımıza, yemeklerimize, çorbalarımıza eklediğimiz maydanoz tam anlamıyla vitamin ve mineral deposu. Özellikle çiğ olarak tüketildiğinde içeriğindeki faydalı maddelerden maksimum performans...
  4. Nice yıllara Can dostum DarkAngeL

Nice yıllara Can dostum DarkAngeL

Canım dostum can dostum nice mutlu senelere:humble: Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek...
  5. Nice Yıllara Can Dostum Çitos'um

Nice Yıllara Can Dostum Çitos'um

Canım dostum can dostum Dostluğu ve kardeşliği aynı anda seninle yaşadığım meleğim iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım ve iyiki hayatımın en güzel parçalarından birisisin.Hayatın boyunca tüm dileklerinin ve hayallerinin bir bir gerçeğe dönüşmesi dileklerimle eşinle sevdiklerinle ve sevenlerinle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum can dostum,canım kardeşim:)

Sayfayı Paylaş