gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kadınların en çoık sevdiği çiçekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

burası bir kadın sitesi olduğuna göre kızlar sizlere sormam mgerekiyor kadınların en çok hangi çiçeği yada çiçekleri sevdiğini merak ediyorum lütfen bana çiçek adı söyler misiniz. Kız arkadaşıma alacağım ve bugün ona evlenme teklifinde bulunacağım.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çiçek sevmeyen bir kadın yoktur herhalde şu dünyada. Kimi güle dayanamaz, kimi papatyaya, kimi hercai sever kimi manolya. Kadınlar sadece özel günlerde değil sıradan bir günde de elinde çiçekle karşısına çıkmasını ister sevdiğinin.
    Peki sevgilinizin sevdiği çiçeği biliyormusunuz? Şayet bilmiyorsanız aşağıda hazırladığımız çiçekler ve anlamları konusuna bir göz atın mutlaka size bir fikir verecektir.

Beyaz Gül Masumluk
    Kırmızı Gül Aşk
    Pembe Gül Gönlüm Sende
    Sarı Gül Sıcak Sevgi
    Beyaz Karanfil Temizlik, saflık
    Kırmızı Karanfil Sevgi
    Pembe Karanfil İçtenlik
    Sarı Karanfil Hüzün
    Orkide Mağrur, gururlu
    Nilüfer Gelecek yenileme
    Lilyum Güven
    Beyaz Lale Saflık, temizlik
    Kırmızı Lale Seni Seviyorum
    Pembe Lale Anlayış
    Sarı Lale Gerginlik

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ben amber çiçeklerini çok severim bir de rezyalar çok güzeldir

Kadınların en çoık sevdiği çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEVDİĞİMİN SEVİLDİĞİMİN kadını olmak

SEVDİĞİMİN SEVİLDİĞİMİN kadını olmak

rüyada sevdiğinin elini tutmak rüyada sevdiğinin elini tutması öldüğünü görmek sevdiği kişinin tutmak sevdiğin birinin öldüğünü görmek SEVDİĞİMİN SEVİLDİĞİMİN kadını olmak hiç kimse tarafından dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta! Biraz korunmak, biraz şımarmak... Bir kaç çeşit yemek yapmak, İstiklal caddesinde sıkı sıkı elini tutmak, belki film izlemek ama mutlaka çekirdek...
  2. Sevdiğiniz Çiçek Kişiliğinizi Ele Veriyor

Sevdiğiniz Çiçek Kişiliğinizi Ele Veriyor

çiçeklere göre kişilik Sevgili Melişlerim yapılan bir araştırmaya göre sevdiğimiz çiçek kişiliğinizi ele veriyormuş. Sizin sevdiğiniz çiçek ve kişiliğiniz hangisiymiş hep beraber bakalım :tik: Gül sevenler; Derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren, genellikle hassas, duygu yüklü ve duygusallar. Neşeli, mantığı ile değil hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir. Karanfil...
  3. Sevdiğim ikinci kadınsın sen

Sevdiğim ikinci kadınsın sen

Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkini sevmeye mecburdum Çok iyiliği oldu bana Ve hayatımda hiçbir mecburiyeti onun kadar sevmedim Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkinin yerini alman mümkün değil O öğretti bana sevmeyi O öğretmese sevemezdim seni bile İnan o tuttuğu için ellerimden Yürümeyi öğrendim, koşabildim sana Onun gözlerine benzediği için gözlerin Alamadım gözlerimi senden Sana aşığım, seni...
  4. kadınların sevdiği sözler

kadınların sevdiği sözler

Kadınların duymaktan hoşlandığı etkili güzel ve anlamlı sözler arıyorum var mı teşekkürler.
  5. kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

Kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar ve anlamlı cümleler yada kısa sözler arıyorum teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş