gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadınların En Çok Kullandıkları Sözcükler

Konu, 'Kadınca' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kızlar bir araştırma yapmışlar ve biz bayanların en çok kullandıkları kadınlarla özdeşlemiş kelimeleri bulmuştur... Eminimki hepiniz bu kelimeleri kullanıyorsunuzdur...Yazıyı okuyunca farkettim ki içlerinde bir kaç tanesini bende çok fazla kullanıyorum...Şimdi söyleyin bakalım bu sözcüklerin içinde sizin en çok kullandığınız hangisi :D:D

1. İyi!
    Bu kelime genellikle tartışmanın sonunda ve haklı olunduğunda kullanılan bir kelimedir.

2. Beş dakika!
    Genellikle hazırlanırken söyelenen bir kelimedir.

3. Yok bir şey!
    Fırtına öncesi sessizlik. Tartışmaların çoğu sebepsiz konulardan
    çıktığında.

4. Defol!
    Onlardan habersiz birşeyler yapmaya çalıştığınızda.

5. Kendi kendine söylenme!
    Genellikle karşı tarafa kızılmıştır ama bu kızgınlık halindeki konuşmaları erkekler pek duyamaz.

6. Tamam!
    Aslında bu durum biraz korkutucudur. Çünkü yaptığınız yanlışları düzeltmeden önce kadınlar karar verecekleri zaman uzunca bir düşünürler.

7. Teşekkürler!
    Teşekkür ettikleri zaman soru sormamanız ve sadece rica etmenizi gerektiren bir kelimedir.

8. Her neyse!
    Kabaca konuşmanın yoludur!

9. Kaygılanmana gerek yok. Anlıyorum!
    Eğer ki saatlerce bir şey anlatılıyorsa ve siz genede bir soru soruyorsanız konuşmanın ister istemez uzamasına sebep olacak bu da sizin için pek güzel olmayacaktır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ben de sinirlendiğimde kendi kendime çok söylenirim hatta söylenirken hakkaten bir ara farkederim ki kendim söylüyorum kendim dinliyorum eşim tınlamıyor bile garibim çeneme teslim olmuş bir şekilde hahaha

Kadınların En Çok Kullandıkları Sözcükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok kullandığınız makyaj malzemesi nedir?

En çok kullandığınız makyaj malzemesi nedir?

Melekler Mekanı üyeleri olarak hangi makyaj malzemesini çok kullanıyorsunuz bayanlar? Başka bir üyeden alıntı mesajdır. NeMeSiS tarafından düzenlendi.
  2. Annelerin En Çok Kullandığı Cümleler

Annelerin En Çok Kullandığı Cümleler

annelerin en çok kullandığı sözler annelerin kullandığı sözler Bazen biz çocuklar çok yaramazlık yapar.(Ama ben fazla yapmıyorum şşşştttt) Annelerimizde tabi hep fırça atar. Ahhh onların o tatlı sözleri yokmu beni benden alıyor. Bunların hepsini bir araya getirdik.Muhakkak her çocuk bu sözlerden birini bir kere dahi olsa duymuştur. Bana sorarsanız,evet duydum. (Annemi çok kızdırırdım daa...
  3. Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları :)

Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları :)

peki kelimesinin anlamı Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları :) Kadın 'hiç' derse! :Önemli değil, peki, iyi, hiç... Bir kadın size bunları söylediğinde aslında ne demek istiyor hiç düşündünüz mü? İşte yanıtlar... İYİ: Bir kadın yerden göğe kadar haklı olduğu bir konuda bir erkekle tartışmaya girmişse, erkek artık saçmaladığını bilsin çenesini kapasın diye bu...
  4. en çok kullandığınız tersleme sözcüğü hangisi ?

en çok kullandığınız tersleme sözcüğü hangisi ?

evet kızlar herkesin sinirlendiği zamanlarda kullandığı bir tersleme sözcüğü vardır mutlaka ben genelde istemeden de olsa aptal kelimesini çok kullanıyorum.. çok kızıyorum :sinir::sinir::sinir: ama ne yapayııım ??ya siz??
  5. Kadınların Çok Kullandığı 10 Kelime .....

Kadınların Çok Kullandığı 10 Kelime .....

1. Peki İşte en tehlikeli kelime: 1. Peki… Öyle bir... söyleriz ki kavgada o küçücük kelimeyi, öyle anlamlar yükleriz ki üzerine, o an her şeyi bırakıp gitmek isteriz. Avına saldıran bir kaplan kadar hırçın ama bir o kadar da sessiz oluruz. “Peki” dedik, kavga bitti sandın di mi?? Yok öyle bir şey. “Peki” demiş kadın matador karşısındaki... boğadan bile daha tehlikelidir. Kırmızıyı...

Sayfayı Paylaş