gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde, karşımıza çıkan sonuçlarda, kadınların en çok mutlu olduğu yaşın 28 yaş olduğunu öğrendik :)
    İşte haberimizin devamı Melek'ler;

Araştırmacılar, kadınların kendilerine güvenlerinin en fazla olduğu ve mutlulukla hayata bağlandığı yaşam sevgisi ve 30’a girmeden önceki vücut biçimlerini beğendikleri yaşın 28 olduğunu keşfetti.

Ayrıca seksten en fazla zevk aldıkları dönemin de bu yaş olduğu ancak bunun kısa sürdüğü çünkü 30 yaşla birlikte yaşlanmayla ilgili endişelenmeye başladıkları, saçlarının beyazlamaya başladığı ve kırışıklara sahip oldukları belirtildi.

Sahip olunan işin güvenli olması, kenarda bir miktar para toplanmış olması, bir ilişkiye, güçlü arkadaşlıklara sahip olmak hayatın en kusursuz dönemi olmasını sağlıyor.

Sonuçlara göre, kadınlar en iyi **** 28, kariyerlerindeki en mutlu dönem 29, karşı cinsle ilişkilerde 30 yaşında en iyi performansı gösteriyor. 4 bin kadın üzerinde yapılan araştırmada, kadınların yüzde 56’sının yaşlanmaktan korktuğu da ortaya çıktı.

Benim mutlu olmam için, önümde 3 sene daha varmış :D Peki ya sizin Melek'ler? :A

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    kalmis sunun surasinda 4 senem:)

3. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    tam zamanlarım demekki

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok mutlu eden yiyecekler

En çok mutlu eden yiyecekler

Bu yiyecekler mutlu ya da mutsuzluğumuzu belirliyor. ABD'nin Chicago eyaletinde American Dietetic Association toplantısında insanı mutlu eden yiyecekler ele alındı. Çalışmaları hakkında bilgi veren Dr. David Vanata, 240 yetişkine 62 yiyecek vererek hangisinin onları daha mutlu ettiğini sorduklarını belirtti. Genel olarak bakıldığında mutlu ve memnun eden, rahatlatan üç yiyeceğin öne...
  2. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...
  3. Çalışan kadın çok daha mutlu

Çalışan kadın çok daha mutlu

Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Behice Erci, ev kadınlarının, çalışan kadınlara oranla evliliklerinden daha az memnun olduklarını söyledi. Doç. Dr. Erci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kız çocuklarının eğitiminin önemine dikkati çekerek, ebeveynlerin, özellikle kız çocuklarının geleceğini düşünerek en iyi...
  4. kadınların en çok mutlu oldukları yaş

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi. İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip...
  5. Kadının en mutlu olduğu yaş

Kadının en mutlu olduğu yaş

Ya ama benim bu yaşıma kadar çok var dayanıp mutluluğu yakalamam gerekiyor ozaman :D Kadınların en mutlu olduğu yaş tespit edildi. İngiltere’de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada, kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta, sabit bir işe, bir erkek arkadaş ya da kocaya, düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip oluyor. Hala 20′li...

Sayfayı Paylaş