gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi.
    İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi.
    Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip oluyor. Hala 20'li yaşlarda olması da bu mutluluğu pekiştiriyor. Ancak 30 aşıldığında kadınlarda yaşlanma paniği başlıyor.

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    28 imi bekliyim o zaman yaa :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :) gzl bi paylasimdi cnm..

tskler

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bence her yaşın ayrı bi güzelligi var önemli olan her yaşın degerini bilmektir ben yaşlanma panigine girmedim yaşımıda kendimide seviyorum ben katılmıyorum buna

kadınların en çok mutlu oldukları yaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok mutlu eden yiyecekler

En çok mutlu eden yiyecekler

Bu yiyecekler mutlu ya da mutsuzluğumuzu belirliyor. ABD'nin Chicago eyaletinde American Dietetic Association toplantısında insanı mutlu eden yiyecekler ele alındı. Çalışmaları hakkında bilgi veren Dr. David Vanata, 240 yetişkine 62 yiyecek vererek hangisinin onları daha mutlu ettiğini sorduklarını belirtti. Genel olarak bakıldığında mutlu ve memnun eden, rahatlatan üç yiyeceğin öne...
  2. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...
  3. Çalışan kadın çok daha mutlu

Çalışan kadın çok daha mutlu

Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Behice Erci, ev kadınlarının, çalışan kadınlara oranla evliliklerinden daha az memnun olduklarını söyledi. Doç. Dr. Erci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kız çocuklarının eğitiminin önemine dikkati çekerek, ebeveynlerin, özellikle kız çocuklarının geleceğini düşünerek en iyi...
  4. Kadının en mutlu olduğu yaş

Kadının en mutlu olduğu yaş

Ya ama benim bu yaşıma kadar çok var dayanıp mutluluğu yakalamam gerekiyor ozaman :D Kadınların en mutlu olduğu yaş tespit edildi. İngiltere’de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada, kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta, sabit bir işe, bir erkek arkadaş ya da kocaya, düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip oluyor. Hala 20′li...
  5. Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde, karşımıza çıkan sonuçlarda, kadınların en çok mutlu olduğu yaşın 28 yaş olduğunu öğrendik :) İşte haberimizin devamı Melek'ler;...

Sayfayı Paylaş