gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kadınların erkek kriterleri

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir erkeğin suratına bakıp size sadık kalacağını anlayabilir misiniz? Michigan Üniversitesi’nden bir grup araştırmacı kadınların erkeklerin yüz hatlarına bakarak birçok özelliğini değerlendirebildiğini ortaya çıkardı. Araştırma kapsamında kadın ve erkeklerden oluşan 854 kişilik bir gruba çeşitli surat özelliklerine sahip erkeklerin fotoğrafları gösterildi. Katılımcılar fotoğraflar konusunda yaptıkları değerlendirmelerde ilginç sonuçlara vardı.

Sert yüz hatlarına sahip erkekleri ‘rekabetçi’ ve ‘eşini aldatan’ özelliklere sahip olduğunu belirten katılımcılar, yuvarlak yüz hatlarına sahip olanları ise ‘iyi eş’ ve ‘iyi baba’ oldukları sonucuna vardı.

Araştırmayı yöneten psikolog Daniel J. Kruger, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Kadınlar çıkmak için makülen görünen erkekleri tercih ederken daha feminen yüz hatlarına sahip olan erkekleri ‘evlenecek adam’ olarak görüyor."

Kadınların erkek kriterleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın % erkek

kadın % erkek

KADIN & ERKEK K: Saatlerce öpüssem bile sıkılmıyorum. Aramizda kuvvetli bir elektrik var E: Ulan saatlerdir öpüsüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedim. K: Yaninmda kendini iyi hissediyor olmali. Benimle uyumak istiyor. E: Nerden geldim buraya yahu. Öylece yatiyoruz. Eve gidip zibarsam. K: Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor. E: Simdi iki dakika için disari çik, giyin....
  2. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  3. erkek%kadın

erkek%kadın

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti...
  4. İdeal kadın olma kriterleri

İdeal kadın olma kriterleri

İdeal kadın olma kriterleri Güzellik uzmanları, mükemmel güzelliğin peşindeki Amerikalı kadınların tercihlerini göz önüne alarak “İdeal Kadın”ı saptamış bulunuyorlar. ABD’li iki estetik cerrahi uzmanı, Beverly Hills Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Enstitüsü yöneticilerden Dr. Richard W. Fleming ve Dr. Toby Mayer, geçen yıl estetik ameliyat Nicole Kidman’in burnu, Winona Ryder’in...
  5. Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

kadınların sırları kadınların gizledikleri kadın erkek ilişkileri Biz bayanların alışverişe olan tutkunluğu malum... Bazen bu alışverişler sonrası aldıklarımızı eşimize göstermekten zevk alsakta bazılarımız ise alışverişte aldıklarının birçoğunu gizlemeyi tercih ediyor. Yaplan araştırmalara göre kadınların alışveriş konusun da erkeklerden gizlediği gerçekler ise şunlar; İngiltere'de...

Sayfayı Paylaş