gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Kadınların Haydar Dümen'e ilgisi

Konu, 'Magazin' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Haydar Dümen'i tanımayan yoktur.c**nsellik üzerine yazdığı yazılar ve yaptığı açıklamalarla bilinen Dümen,Habertürk'ün sevilen programı 'Yok Daha Neler'e konuk oldu.Bayanların bu yaşta bile ona olan ilgisini anlayamadığını ve buna bir türlü anlam veremediğini belitti. [​IMG]

Saba Tümer, Ayşe Özyılmazel ve Oya Germen'in birlikte sunduğu 'Yok Daha Neler' halkın çok sevdiği bir isim olan Dr. Haydar Dümen'i ağırladı. Sokağın sempatisinin farkında olduğunu beliten Dümen, 'Benim şaşılacak kadar sokak sempatim var. Böyle şey olamaz. Bazılarının bana negatif olmasını beklerim, uğraştığım konu bakımından. Kesinlikle değil. Arabalar gidiyor, karşıdan gelen araba 'dat dat dat'... Yandan biri geçiyor, yavaşlamış duruyor, ilerliyor falan. Bir de bakıyorsun cep telefonunu almış benim fotoğrafımı çekiyor. Bir yere giriyorsun onlarca kadını, kızı, erkeği fotoğraf fotoğraf...' şeklinde konuştu.

Ayşe Özyılmazel'in "Kadınlardan genel olarak ilgi var mı, başka türlü soruyorum?" şeklindeki imalı sorusunu 'Onu çok geçmişte gördük ama şimdi görülen ilgileri ben yorumlayamıyorum. Öyle de böyle mi, böyle de öyle mi onu bilemem... 77 yaşa gelince insan babalık ilgisi mi diyor' şeklinde cevapladı.

Kadınların Haydar Dümen'e ilgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Haydar Haydar

Haluk Levent - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğlime( 2kere ) arunumuz şişesini taşa çaldım kime ne aaaaaaaaa haydar hayda taşa çaldım kime ney kahçı karım gökyüzüne seyrederim alemi ( 2kere ) cah inerim yeryüzüne seyrederim elalemi aaaaaaaaa haydar haydar seyret elalemi cah giderim medreseye ders okurum hak için ( 2kere ) cah giderim meyhaneye günah benim kime ney aaaaaaaaa haydar haydar günah...
  2. Müslüm Gürses - Haydar Haydar

Müslüm Gürses - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğnime, ar ü namus şişesini taşa çaldım kime ne haydar haydar taşa çaldım kime ne sofular haram demişler aşkımın şarabına ben doldurur ben içerim günah benim kime ne haydar haydar günah benim kime ne gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni haydar haydar seyreder alem beni gah giderim medreseye ders...
  3. Haydar Dümen'e EN İNANILMAZ sorular

Haydar Dümen'e EN İNANILMAZ sorular

haydar dümene sorulan sorular haydar dümene hamilelikle ilgili sorulan sorular dümen hamilelik soruları posta gazetesi dümen hamilelik soruları ve cevapları Sevgili Hocam, köşenizi okumadan duramıyorum. Posta Gazetesi’ni elime aldığımda manşete bile bakmadan sayfanızı açıyorum. Okudukça yerlere yatıyorum. Hocam yazdıklarınız karşısında hayrete düşüyor, kendimi fazla sıradan buluyorum. Kantarın...
  4. fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

ilgisiz erkek rüyada ilgisizlik 3 aydır birlikte oldugum terazi burcu ama özellikleri daha cok basak a yakın sevgilim ve ben aslan burcu.. en bastan beri ilgisizliginden dolayı ayrılıyorum sonra dayanamayıp birlesiyorum konusunca birkac gün düzeliyor ama sonra yine basa dönüyoruz. ben aramasam aramaz,görüselim demesem görüsmez,görüsünce gözleri hep üzerimde ellerimi bir an olsun...
  5. BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

Bir kadın seviyorum önceleri bana ilgi gösterdi ama sonradan bana bu hususla alakalı ilgisiz kaldu bu ne demektir arkadaşlarım. Yani Bir kadın ilgisini gösterip sonradan ilgisiz kalırsa ? bu ne demek oluyor?

Sayfayı Paylaş