Kadınların İlgi Alanları Neler

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kadınların İlgi Alanları Neler

kadınların ilgi alanları kadınların ilgi duydukları konular alanları nelerdir neler olabilir

Değerli melek kadınlar kulübü üyeleri şimdi sıkı durun acayip bi araştırma yapılmış. Bu araştırmaya göre kadınlar ne ister kadınlar neler düşünür den yola çıkarak yapılmış yüz bin kişinin üstünde bir katılımla anket gerçekleştirilmiş işte ankette sorulan sorular şu şekildeymiş.

KADINLARIN İLGİL ALANLARI KADINLAR NE İSTER ANKETİ:
  • Sizler için hangisi önemlidir.
  • Seks.
  • Aile.
  • Aşk.
  • Güzellik.
  • Diyet Zinde yaşam.

Ankete katılan totalde 113 bin kişinin verdiği oy oranları aşağıdaki gibi hanımlar :D:D Yani bir tek erkeklerin değil kadınların da kafası hep o işe çalışıyormuş. Ben anketin yalancısıyım bilemedim şimdi :D:D

düşünen-kadın.jpg

İşte çarpıcı anketin sonuçları..

% 47.9 Seks
% 17.7 Aile
% 11.9 Aşk
% 6 Güzellik
% 5.3 Zinde Yaşam
% 3.2 Diyet
% 3 Spor
% 2.1 Ev-Dekorasyon
% 2 Gebelik 2
% 0.9 Moda 0.9

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hey maşallah hey tamamdan Pasi, belirli yaş aralığıdır onlar bizim gibi elliye merdiven dayamışlarda bu geçerli değildir heralde :D:D Sahi @Mügü sende durum nedir bu sana uyuyor mu bana uymuyor valla hahaha

Vallahi ilgi alanımız bi seven koca olsun az gezdirsin az dolaşytırsın az bir yere götürsün :D:D Gezme yani alışveriş yani, çok laftan anlasın çok konuşmasın üzmesin ne istiyorsak yapsın. O denilen şey bize yani daha doğrusu yaşı 45 üstündekilere uymuyor :D:D

Geri