gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadınların İlgi Alanları Neler

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kadınların ilgi alanları kadınların ilgi duydukları konular alanları nelerdir neler olabilir Türkiye’nin gerçekleştirdiği anket Türk kadınlarının ilgi alanlarının nasıl değiştiğini ortaya çıkardı. İş yaşamı içerisinde giderek artan bir yere sahip ve eğitim seviyesini her geçen gün geliştiren Türk kadınları için aile en önemli konu olmaktan çıktı ve her zaman görmezden geldikleri, baskıladıkları ’****’ ilk sıraya yerleşti.

112454 kişinin katıldığı ankette kadın okuyuculara ‘Sizin için en önemli konu ne?’ diye soruldu. ****, aile, aşk, güzellik, zinde yaşam, diyet gibi kadınların ilgi duydukları alanların sıralandığı ankette en çok oyu ‘****’ aldı.

İşte çarpıcı anketin sonuçları..

% 47.9 ****
    % 17.7 Aile
    % 11.9 Aşk
    % 6 Güzellik
    % 5.3 Zinde Yaşam
    % 3.2 Diyet
    % 3 Spor
    % 2.1 Ev-Dekorasyon
    % 2 Gebelik 2
    % 0.9 Moda 0.9

Kadınların İlgi Alanları Neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Kadınlarının İlgi Alanları Değişti!

Türk Kadınlarının İlgi Alanları Değişti!

kadınların ilgi alanları Bir internet sitesinin Türkiye'nin gerçekleştirdiği anket Türk kadınlarının ilgi alanlarının nasıl değiştiğini ortaya çıkardı. İş yaşamı içerisinde giderek artan bir yere sahip ve eğitim seviyesini her geçen gün geliştiren Türk kadınları için aile en önemli konu olmaktan çıktı ve her zaman görmezden geldikleri, baskıladıkları 'seks' ilk sıraya yerleşti. 112454...
  2. ÜsTEKi üyEnin NeYİ İlGİNİ Cekti

ÜsTEKi üyEnin NeYİ İlGİNİ Cekti

Evettt yineee cok keyifli bir oyunla karsınızdayızz (sunucu gibi oldu ama) oyunumuz cok basitt fazla söze gerek yok hadi baslayalım ilk bennn :first:
  3. Mıknatısın Kullanım Alanları nelerdir?

Mıknatısın Kullanım Alanları nelerdir?

Mıknatısın Kullanım Alanları nelerdir lütfen acil olarak cevap verirseniz çok makbule geçer şimdiden çok tşkler.
  4. BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

Bir kadın seviyorum önceleri bana ilgi gösterdi ama sonradan bana bu hususla alakalı ilgisiz kaldu bu ne demektir arkadaşlarım. Yani Bir kadın ilgisini gösterip sonradan ilgisiz kalırsa ? bu ne demek oluyor?
  5. Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Bu konu kadınların aradığı erkeklerin özellikleri hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Erkeklerin en merak ettiği sorulardan biri olan "Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır" sorusuna cevaben yapılan araştırmaların sizlere sonuçlarını paylaşıyoruz. Bakalım biz bayanların ilgisini çeken ve erkeklerde olmasını istediğimiz özellikler nelermiş? İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak...

Sayfayı Paylaş