gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kadınların Kirli Sakal Sevdası!

Konu, 'Kadınca' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kirli sakal kadınlar, kirli sakal, severler mi, isterler mi, çekici mi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koymuş!.

Northumbria Üniversitesi uzmanları, 76 kadına, 15 erkeğin sakalları farklı uzunluklardayken çekilmiş 5’er fotoğrafını gösterdi. Kirli sakallı erkekler, kadınların çoğu tarafından ‘en çekici’ olarak seçildi, bir yandan da “sert, olgun, erkeksi ve saldırgan” sıfatlarıyla tanımlandı.

[​IMG][​IMG]

Araştırmada, yüzü tıraşlı erkekler uzun dönemli bir ilişki için kadınların en az tercih ettiği seçenek olarak görülürken, uzun sakallı erkeklerin de kadınlar için kısa dönemli ilişkiye daha uygun görüldüğü belirlendi. Hafif sakallı erkekler ise hem uzun, hem de kısa dönem için en ideal partner olarak değerlendirildi. Araştırmacılar, kirli sakalın erkeklerin çenesini daha geniş gösterdiğini, bunun da erkeksi görünümü artırdığını ifade etti.

Yorum sizlerin,siz katılıyor musunuz bu görüşe?....:D:D

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

ben katiliyorum canim...:( benim esimede cok yakisiyo..helede omzuna uzandigimda onlarla oynamya bayiliyodum..bu onunda hosuna gidiyordu sürekli oynamami isterdi..ama simdi hasretim ona dokunamiyorum bile :((( ben aglamiyimda kim aglasin simdi yaaa üfffffff

3. ferhunde34

ferhunde34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benimkine de çok yakışıyor :)

4. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
  5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kirli sakal iyidir yeğeenn :D:D

Kadınların Kirli Sakal Sevdası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallarıyla Guinnes Rekorlar Kitabına Giren Kadın

Sakallarıyla Guinnes Rekorlar Kitabına Giren Kadın

Bazı hormonal bozukluklardan dolayı bayanlarda da sakal çıkabildiğini biliyorsunuzdur. Bu tür sorunlar yaşayan bayanlar ya anti-hormonlar ile dengeleme yapmaya çalışıyorlar ya da çeşitli epilasyon yöntemleriyle bir nebze de olsa olayı geçiştiriyorlar. Fakat farklı düşünen bayanlar da var. Örneğin Amerikalı Vivian Wheeler, 7 yaşından beri yaşadığı bu sorunu hiç dert etmemiş olacak ki...
  2. Kadınların kirli sakallı ....

Kadınların kirli sakallı ....

sakal tarzları Kadınların kirli sakallı erkekleri tercih ettiği ortaya çıktı. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kirli sakallı erkekleri ‘sert, olgun, erkeksi, daha çekici ve uzun dönemli ilişkiye uygun’ buluyor İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu. Northumbria...
  3. Kadınlar erkeklerde kirli sakalı tercih ediyor

Kadınlar erkeklerde kirli sakalı tercih ediyor

sakallı ünlüler kirli sakal sakal tipleri çeşitleri kirli modelleri İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kirli sakallı erkekleri ‘sert, olgun, erkeksi, daha çekici ve uzun dönemli ilişkiye uygun’ buluyor İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu. Northumbria Üniversitesi...
  4. Araba sevdası

Araba sevdası

Meleklerim internette dolanırken buldum itirafı ve çok hoşuma gitti.... Bazen biz kadınlar sevdiğimiz şeylere çok fazla bağlanıyoruzz... Araba sevdası Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. :laugh:Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktııııı!" :piha:diye ağladığı için polisler...
  5. Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

kirli sakal, erkeklerde kirli sakal, kirli sakal cekicimi Aslın da bu göreceli bir kavram diye düşünüyorum. Kimi bayan kirli sakallı erkeklerden hoşlanır, kimisi illaki sinekkaydı traşlı erkekleri tercih eder... Kimisi bıyıklı erkekleri kimiside bıyıksız... Günümüz de birçok ünlü yada ünsüz erkekler kirli sakalı tercih ediyor. Ben de şahsen sinekkaydı traşı erkeklerde sevmeyen biri olarak...

Sayfayı Paylaş