gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kadınların Kocalarına Söylemediği Cümleler...

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bir internet sitesi kadın üyelerine 'Kocanıza neleri söylemezsiniz?' diye sordu. İşte kadınların kocalarına söylemediği cümleler... Ankete göre kadınlar, kocalarına şu cümleleri hiç söylemiyor:

1- Bugün pazar istediğin kadar dışarıda kalabilirsin.
    2- Arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun.
    3- Ek kredi kartı istemiyorum. Bir kredi kartı ikimize yeter.
    4- Bu akşam sen arkadaşlarınla maç izle, ben başımın çaresine bakarım.
    5- Bebeğimizin adını sen koy.
    6- Bu yıl tatile çıkmasak da olur.

Kadınların Kocalarına Söylemediği Cümleler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek ve kadın için red etme cümleleri

Erkek ve kadın için red etme cümleleri

KADINLARIN ERKEKLERİ REDDETME CÜMLELERİ 1-Arkadaş kalalım ( benim yanımda olda erkek arkadaşlarımın neler yaptığını anlatacak bir adamım olsun) 2-Sözlüm var ( senle beraber olmaktansa her yalanı söylerim ) 3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim ( İş yapmak bile senle beraber olmaktan daha ilginçtir) 4-Sorun senden değil benden kaynaklanıyor ( sorun senden kaynaklanıyor) 5-Aynı iş yerinde...
  2. Kadının kocasından kısas hakkı

Kadının kocasından kısas hakkı

Ashâbın ileri gelenlerinden Medine’li Saad bin Rebi, Zeyd’in kızı Habibe ile evli idi. Habibe beyine itâatlı, sözüne saygılı idi. Ama zaman zaman her âilede olabilecek sinirlilikler oluyor, Habibe beyinden yüksek sesle bağırıyordu. Ancak Saad bin Rebi, buna sabrediyor; şiddete kadar işi götürmüyordu. Ne var ki, Saad’ın bu sabrı Habibe’nin cesaretini çoğaltmıştı. Bir defasında yine Habîbe,...
  3. Kadın Kavgası klasik cümleleri

Kadın Kavgası klasik cümleleri

kadın kavga sözleri laf kavgasında söylenecek sözler laf kavgası sözleri kadın kavgası hikayeleri kavgasında söylenen sözler Kadınların kavgalarından duyduğumuz gerçekten klasik ve en çok söylenen sözler :D - Sana kemik atan olmadı cicim - Cart kabakağıt / cırt ayşe teyze - Tiki bozması muşamba suratlı - Bekarlık başına mı vurdu kokoş? - Bir kere o eli indir (delikanlı kız modeli) - Sen...
  4. Kocasından Korkan Kadın Ne Yapmalı ?

Kocasından Korkan Kadın Ne Yapmalı ?

Kanunlar Tarafından evden uzaklaştırılan eşler eve tekrar gelmek için kadına baskı yapabilir ve cana da kast edebilir. Kocasından korkan kadınlar bu durumda çıkış yolu arar. Bu durumda kanuni haklarınızı, kadın haklarınızı ve yapmanız gerekenleri biliyor musunuz ? Kocanızdan korkunuz varsa ve canınız tehlikedeyse eğer bunları yapın ! # Gerekirse evinizin kilidini değiştirin. # Evde...
  5. İslamda kadın kocasını boşayabilirmi?

İslamda kadın kocasını boşayabilirmi?

Sual: Bir kadın, boşanma hakkı kendi elinde olmak üzere nikahlanmak için ne yapması gerekiyor? CEVAP Tam İlmihal Seadet-i Ebediyye’de diyor ki: Kadın, boşanmak benim elimde olmak üzere seninle evlendim der ve erkek de bunu kabul ettim derse, kadının boşanması kendi elinde de olur. Erkek eşine (İşin, senin elinde olsun) veya (Kendini sen boşa) yahut (Diler isen boşsun) gibi cümlelerden birini...

Sayfayı Paylaş