gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Kadınların Yeni Hobisi:Modern Ve Eğlenceli Kaneviçe Ve Kaneviçe Örnek Modelleri...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kaneviçe Örnekleri Kaneviçe Örnek Modelleri

Kadınların yeni hobisi: Kanaviçe

Anneannemizden bildiğimiz kanaviçeler şekil değiştirdi.Aslında yıllardır var olan kanaviçeler değişti. Artık daha modern ve eğlenceli modeller yapılıyor.Yıllar önce anneannelerimizin evinde gördüğümüz güllü dallı kanaviçe tablo ve yastıkları unutun. Artık mesajlı, hayvanlı, robotlu veya süper kahramanlı kanaviçeler yapılıyor ve duvarlara asılıyor. Hatta kasnakla birlikte asanlar bile var.

Feminen modellerden hoşlananlar cupcakeler, sevimli hayvanlar veya Hello Kitty yaparken nerdler ise bilgisayar parçaları, tarayıcı logoları veya süper kahramanlar yapıyor. Yani anlayacağınız artık internetten zevkinize göre kanaviçe taslağı bulmak oldukça kolay.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Kız ben bu kasnak ve gergefte yapılan tabloları severim cocukluğumda amcamın hanımı işlerlken görmüştüm bir ağaç yapmıştı sonra her dalında kuşlar en sonundada çift bir kuş yapmıştı bunlar cocuklarım en sondakilerde babaları ve ben diyordu tabloyu cerceveltip duvara astığında hep o tabloyu izlerdim şimdi memlekete gitsem hala o tabloo evinde ve ben hayranlıkla o tabloyu izliyorum hep

3. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    kzucuklu harikaa yaa ona bayıldımm :yyy:

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

baykuşlara bayıldım ama yapamam diye korkuyorum

Kadınların Yeni Hobisi:Modern Ve Eğlenceli Kaneviçe Ve Kaneviçe Örnek Modelleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rusların hobisi marka ve kalite

Rusların hobisi marka ve kalite

Türk işadamlarının 5,5 milyar dolarlık yatırımlarının bulunduğu Rusya'da, marka ve kaliteli ürünleri tüketmenin hobi olarak görüldüğü belirtilerek, bu nedenle pazara girmek ve payını artırmak isteyen firmalara, üretimlerini bu doğrultuda yapmaları önerildi. Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye-Rusya İş Konseyi Başkanı Turgut Gür, 2000 yılından önce yatırım...
  2. kaneviçe namazlık örnekleri

kaneviçe namazlık örnekleri

namazlık örnekleri namazlık modelleri namazlik örnekleri kanaviçe işleme alıntı
  3. şemalı kaneviçe modelleri

şemalı kaneviçe modelleri

şemalı kanaviçe modelleri kanevice modelleri kaneviçe şemalı kanaviçe örnekleri kaneviçeler alıntı
  4. Hanımlara Özel En Güzel Kaneviçe Örnekleri....

Hanımlara Özel En Güzel Kaneviçe Örnekleri....

Kaneviçe Modelleri Kaneviçe Örnekleri Hanımlarımız ne güzel işler başarıyorlar..El emeği göz nuru dökerekten nelere imza atıyorlar..Kızlar çeyizleri için duygularını katarak böylesine güzel kaneviçe modelleri oluşturuyorlar...Sizlere şimdi onlardan en güzel örnekleri paylaşacağım..Umarım beğenirsiniz...Buradada Çiçekli Kaneviçe Modelleri var bakmak isterseniz buyrun...
  5. Eğlenceli ve komik yeni yıl mesajları

Eğlenceli ve komik yeni yıl mesajları

2013 yılbaşı gecesinde gülüp eğlenecez ama uzaktaki arkadaşlara da smsle yetişmek için komik yılbaşı mesajları arıyorum.Sizde var mı ? :D

Sayfayı Paylaş