Kadınların Yeni Hobisi:Modern Ve Eğlenceli Kaneviçe Ve Kaneviçe Örnek Modelleri...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kadınların Yeni Hobisi:Modern Ve Eğlenceli Kaneviçe Ve Kaneviçe Örnek Modelleri...
Kaneviçe Örnekleri
Kaneviçe Örnek Modelleri

Kad?nlar?n yeni hobisi: Kanaviçe

Anneannemizden bildi?imiz kanaviçeler ?ekil de?i?tirdi.Asl?nda y?llard?r var olan kanaviçeler de?i?ti. Art?k daha modern ve e?lenceli modeller yap?l?yor.Y?llar önce anneannelerimizin evinde gördü?ümüz güllü dall? kanaviçe tablo ve yast?klar? unutun. Art?k mesajl?, hayvanl?, robotlu veya süper kahramanl? kanaviçeler yap?l?yor ve duvarlara as?l?yor. Hatta kasnakla birlikte asanlar bile var.

Feminen modellerden ho?lananlar cupcakeler, sevimli hayvanlar veya Hello Kitty yaparken nerdler ise bilgisayar parçalar?, taray?c? logolar? veya süper kahramanlar yap?yor. Yani anlayaca??n?z art?k internetten zevkinize göre kanaviçe tasla?? bulmak oldukça kolay.

kanevice%20ornekleri%20(1)-12b.jpg

kanevice%20ornekleri%20(2)-2e6.jpg

kanevice%20ornekleri%20(3)-1b0.jpg

kanevice%20ornekleri%20(4)-10d.jpg

kanevice%20ornekleri%20(5)-198.jpg

kanevice%20ornekleri%20(6)-e.jpg

kanevice%20ornekleri%20(7)-2fb.jpg

kanevice%20ornekleri%20(8)-31.jpg

kanevice%20ornekleri%20(9)-2f7.jpg

kanevice%20ornekleri%20(10)-315.jpg

kanevice%20ornekleri%20(11)-2db.jpg

Kız ben bu kasnak ve gergefte yapılan tabloları severim cocukluğumda amcamın hanımı işlerlken görmüştüm bir ağaç yapmıştı sonra her dalında kuşlar en sonundada çift bir kuş yapmıştı bunlar cocuklarım en sondakilerde babaları ve ben diyordu tabloyu cerceveltip duvara astığında hep o tabloyu izlerdim şimdi memlekete gitsem hala o tabloo evinde ve ben hayranlıkla o tabloyu izliyorum hep

Geri