gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Kadınlarmı erkekleri baştan çıkarır yoksa erkeklermi kadınları baştan çıkarır???

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

:melek:Meleklerim sizce kadınlarmı erkekleri,yoksa erkeklermi kadınları baştan çıkarır bence kadının kadına yaptığı kötülüğü kimse yapmıyor,insan hem cinsine nasıl böyle birşey yapar , Malesefki bazı kadınlar sevgilisi ya da evli olan erkeklerden daha çok hoşlanıyor, bir ilişkisi olan erkekler onlara daha fazla çekici geliyor.Buna göre eğer bir erkek bir kadın tarafından ‘seçilmişse’ diğer kadınlar, bu erkekte ‘bir şey’ olduğunu düşünüyor,sanırım peki sizlerim düşünceleri neler haydi paylaşalım meleklerim=)

MaWiM ve smiley bunu beğendi.
  2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Canım bence biz bayanlar hemcinslerımiz bu konuda erkeklerden başarılı bizler her istediğimizi bişekilde ne yapar eder elde ederiz yani kadınlar erkekleri baştan çıkarır

smiley ve cagla4277 bunu beğendi.
  3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Evet canım bende aynen öyle dşünenlerdenim eğer kadınlar evli erkeklerle görüşmek istemezse hiççbir erkek karısını aldatmaz.

smiley bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    kadın bişeyi istiyorsa onu bir şekilde güzelliklede olsa alır.ama erkek istese bile kadın istemediği sürece zor :) kadınlardan korkuyorum hahaha

MaWiM, smiley ve cagla4277 bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaa ben yorumsuz bırakıyorum :)

smiley bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bencede kadinlar, lütfen üzerinize alinmayin ama kadinlar biraz seytandir...
    eger iclerinde kötülük varsa erkekleri ne yapip eder elde ederler...

ÖzGüL bunu beğendi.
  7. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

ÖzGüL bunu beğendi.
  8. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Neredeyse hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz kızlar evet bencede her kadının içinde biraz melek biraz şeytan yatar

9. achilles_-

achilles_- Forum Okuru

bence erkekler kadınlarıbastan cıkarır.nedenmi..kıvanc tatlutug un hayranı angeline jolly den fazla

10. Emelkakac

Emelkakac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Biyerde okumuştum kadınlar aşık olduklarında bir hormon salgılarmış erkeklerde o hormonun etkisiyle aşık olurmuş ne kadar doğru bilmem ama bencede kadınlar baştan çıkarır.

11. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    bence önce kadınlar erkekleri baştan çıkarır daha sonrada baştan çıkan erkek bu sefer kadını baştan çıkarır erkek ne yaparsa yapsın kadın erkeği bırakamaz kadınların zafı buda....

12. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kadınalr erkeleri baştan çıkarıyor bence hatta kadın demeyim tümdişiler :) daha dün gördüm dişi kedi erkeğe kuyruk salladı kedi de yanına yanaştı cilceleştiler sonra arabaın altına gittiler sanırım çiftleşecekeledi :)

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İnanın bana kadınların canını acıtan erkeklerden daha çok yine kendi hemcinslerimizdir. Özellikle evli erkeklerle bile bile zinanın olmuş adı aşk altında birlikte olup yuva yıkmaya çalışan üç kuruşluk kadınların sayısı oldukça fazladır...

Bile bile evli erkeklerle birlikte olup onun çoluğunun çocuğunun rızkını yiyip birde fitne fesatlıkla karı kocanın arasını açmaya çalışan kadınların eminim ki yeri yatağı yoktur..

Evli bir erkek zorla bekar bir bayanla birlikte olmaz. Eğer kadın zaten içinde art niyet varsa kendi rızası ile ancak olur. Çevremde böyle bir olaya şahit oldum. Adam evli iki çocuk babası kız daha bekar 19 yaşında ve ona defalarca ben evliyim sonumuz olmaz yuvamı bozmam çocuklarım var eşimi seviyorum dediği halde aylarca bu adama musallat olup onun en zayıf anını yakalayıp birlikte olmuş.
    İğrenç bir olay ki adam çok pişman ama geri dönüşü yok olan olmuş ve bu olayı kadın yıllarca adama karşı koz olarak kullanıp tehdit etmiş eşine söyleme konusun da ve sonunda adam uzun bir süre sonra yaptığı olayın ne kadar yanlış olduğunu zaten başından beri bilerek cesaretini toplayarak eşine itiraf etmiş. Şu an çok mutlular çünkü artık ortada tehdit koz yok yıllarca adamın parasını yiyip yuvasına huzursuzluk veren kadının elin de artık kozu kalmadığı için hiçbirşey yapamamış.

Rabbim bu tür şe...fsizleri hepimizin yuvasından uzak tutsun. Ahirette Rabbimin karşısın da nasıl hesap verecekler bilemiyorum ama diyeceğim o ki erkekleri yoldan da baştan da çıkaran ne yazık ki kadınlardır....

14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Boşuna dememişler, dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek peşinden gitmez diye..Kesinlikle kadınlar!..

cagla4277 ve MaWiM bunu beğendi.
  15. seloni

seloni Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlik kadınlar baştan çıkarır

Kadınlarmı erkekleri baştan çıkarır yoksa erkeklermi kadınları baştan çıkarır??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DiŞ ÇIKARIRKEN SOĞUK KOMPRES !!!

DiŞ ÇIKARIRKEN SOĞUK KOMPRES !!!

Bebeğin diş çıkarttığı dönemde huzursuz ve iştahsız olması, ailelerde sıkıntıya neden olur. Bebeklerin diş çıkarma dönemleri için Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Mamur'un ailelere tavsiyeleri şöyle: "Sıkıntı çeken bebeğin diş etine hafif basınç uygularsanız biraz rahatlar. Eğer diş çıkarma ağrı ve iştahsızlığa da yol açıyorsa; bazen beslerken...
  2. Kadınlarmı erkeklermi daha şanslı???

Kadınlarmı erkeklermi daha şanslı???

Kadınlarmı erkeklermi daha şanslı??? Erkekler ve kadınlar arasındaki farklılıklar ve bu farkların sağladığı yararları hiç düşündünüz mü? Aşağıdaki liste oluşturulurken biraz espri katılmış ancak söylenenlerin doğruluk payı da hayli yüksek... KADINLARA GÖRE ERKEKLERİN AVANTAJLARI... * Tüm uzaktan kumandaların hakimisiniz. * Filmlerde hep kadınlar soyunuyor. * Bavulunuzu hazırlamak,...
  3. İşte kadınları baştan çıkartan Ses

İşte kadınları baştan çıkartan Ses

baştan çıkarıcı sözler baştan çıkartan sözler kızları cıkaran kızları çıkaracak çıkartan Ne derede doğru bilemiyorum ama kadınları baştan çıkartan ses bulunmuş arkadaşlarım:) yo yo para sesi değil haberimize geçelim :D:D Lüks spor otomobillerden çıkan gürültülü motor sesleri kadınların cinsel arzularını tetikliyor. Araştırmacılar, kadınların en çok Maserati marka araçların sesinden haz...
  4. Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

deterjan kiri nasıl çıkarır deterjan, kiri nasıl temizler, lekeyi nasıl çıkarır, lekeler, içeriği, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hergün defalarca bulaşık makinalarımız,çamaşır makinalarımız çalışır.Mutfak eşyalarımız ya da kıyafetlerimiz makinadan tertemiz çıktıklarında hoşumuza gider,hatta gururlanırız.Ama hiç düşündük mü ,o bir avuca bile sığmayan...
  5. Hangi Bitkiler Saç Çıkarır?

Hangi Bitkiler Saç Çıkarır?

saç çıkaran bitkiler, saç nasıl çıkar, saç çıkartmak için bitkiler Sevgili melekler, eğer saçlarınız kalıtsal nedenlerle değil de kötü beslenme ya da çevre koşulları sebeşyle dökülüyorsa aşağıdaki makalede bahsi geçen saç çıkaran bitkiler işinize yarayacaktır. Bu bitkileri kullanarak yapacağınız bakım uygulamalarıyla saç derisindeki kan sirkülasyonunu arttırarak saç köklerini canlandırabilir...

Sayfayı Paylaş