gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlığa Verilmiş İki Ceza : Ummak ve Beklemek !

Konu, 'Kadınlar' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

itmissin!...Herseyi beni birakip, yüregin halaa benimkiyle bir sanki.. Birakip gittigin ben degilim de,yüregim sanki.. Bu kadar kolay bitemez ki.. Söylemediklerim yanimda kaldi..Söylediklerimi de sen kaldirip attin..
    ANLAMLARI KALMADI
    Bu kadar nasil sever bir yürek,nasil vazgecemez öldüresiye aci veren bir asktan..?
    Olurmus meger OGRENDiM
    Ruhuma verdigin zarari kime anlatayim,seni kime sikayet edeyim bilemiyorum..
    Keske cocuk olsam yeniden ve seni ANNEM'e söylesem; Annem seni bir güzel dövse..
    Ewet aklimdan bunlar geciyor ama hayir,henüz delirmedim! Sadece
    BU ASKI TASIMAKTAN YORULDUM..
    Tek basina zor oluyor avunmalarim ne yapsan affetmekten biktim ama; Senden bikamadim
    SENi BIRAKAMADIM
    Bana GiT desen belki o zaman kurtulurum ama;demiyorsun da..
    KAL da yok gözlerinin icinde..
    Icimi acitan gitmisligin beni artik yikmak üzere YETER ARTIK diyorum ama;
    Senin yaptigin gibi ardima ardima bakmadan dönüp gidemiyorum
    NE YAZIK!

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kadınlığa Verilmiş İki Ceza : Ummak ve Beklemek !
    emegine saglik canim

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Kadınlığa Verilmiş İki Ceza : Ummak ve Beklemek !

ellerine sağlık canım

Kadınlığa Verilmiş İki Ceza : Ummak ve Beklemek ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklemek

Beklemek

Bir insanı beklemek heberle, vasıtayı beklemek çaresizlik ve şaşkınlıkla, bir olay ya da gelişme beklemek ahmaklık ya da gafletle tabir edilir. Beklemek ilim ehli için ziyade ilme ve işlerin kemal bulmasına delalet eder.Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir. Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini...
  2. beklemek......

beklemek......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. beklemek...

beklemek...

Beklemek Hayatımıza geldiği gibi giden insanlar vardır... Geldiği gün bizi sevince;gittiği gün ise hüzne boğar... İçimiz kararır,hayata küseriz Fırtına öncesi sessizlik gibidir aslında yaşadığımız... Bir gölün yüzeyi gibi sakinizdir.Hatta dingin ve umarsız... Sonra yavaş yavaş dağılır bulutlar,gün ışığı tekrar içimizi ısıtmaya ve buz tutmuş yüreklerimize işlemeye başlar... Bu bir şanstır...
  4. Düşündüm ve vazgeçtim Beklemekten seni

Düşündüm ve vazgeçtim Beklemekten seni

Bekledim… gidip gelip baktım o telefonun anlamsız ekranına… Bekledim aramanı her dakika belkiler geçti aklımdan, her saniye keşke dedim kimse duymadan… korktum anlatmaya, hala seni sevdiğimi, hala sana deliler gibi aşık olduğumu anlamalarından korktum… insanların o lanet olasıca yüzlerinden sakladım gözlerimi… Evet artık korkarak seviyorum seni ve bekliyorum… beklediğim günleri biriktiriyorum…...
  5. fatih terime ne ceza verildi?

fatih terime ne ceza verildi?

Ben dün haberleri kaçırdım.Fatih Terim'e nasıl bir ceza verildi? Ne olacak ?

Sayfayı Paylaş