gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlığının figürü hangisi?

Konu, 'Testler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

en çekiçi kadınlar
    Milyonlarca kadın arasında sen hangi kişilik ve renktesin hangi figürsün nasıl bir kadınsın.Buyun öğren ::D [​IMG]
    1) Soru :Eşinizin sizde en çok beğendiği yönünüz nedir?

a. Canayakınlığınız
    b. Bilgi birikiminiz
    c. Cool ve kadınsı tavırlarınız

2) Soru :Eşiniz sizi nasıl mutlu edebilir?

a. Kumsalda gitar çalarak
    b. Bana kitap hediye ederek
    c. Lüks bir restorantta mum ışığıda bir yemek ayarlayarak

3) Soru :Eşinizle bir randevunuz var, ne giymeyi tercih ederdiniz?

a. Çiçek desenleri olan şık bir elbise
    b. Koyu renklerde bir takım elbise
    c. Kırmızı renkli dikkat çekici bir elbise

4) Soru :Bir kafede oturuyorsunuz, yanınızda bulunan karşı cinsten biri size bakıyor sürekli. Tepkiniz nasıl olurdu?

a. Utanır ve başımı önüme eğerdim.
    b. Bir anda alakasız bir şeyler konuşmaya başlar, onu görmezden gelirdim.
    c. Bu çok hoşuma giderdi

5) Soru :Bir bayan arkadaşınızla alışverişe gideceksiniz, ne giyerdiniz?

a. Bir etek ve bluz
    b. Uyumlu bir takım elbise
    c. Gayet şık ve dikkat çekici bir elbise

6) Soru :Aynaya baktığınızda kendi tarzınızı nasıl değerlendirirsiniz?

a. Sevimli
    b. Şık
    c. Kadınsı

7) Soru :İdeal erkek denildiğinde aklınıza ne gelir?

a. Centilmen
    b. Zeki
    c. Sıradışı

DEĞERLENDİRME
    A şıkkı çoğunluktaysa...
    Siz kesinlikle romantik bir kişisiniz. İlişkinizde romantikliği arar ve hayatınızda romantikliği ön planda tutarsınız. Genelde pastel renkleri kullanır, doğal makyajlar yapıp, sevimli giysiler tercih edersiniz. İnsanlar üzerinde genelde korumacı duygular uyandırırsınız. Bu konuda bazen dikkat etmenizi tavsiye ederiz, çünkü bazıları korumacı duyguları muhafazakarlığa taşıyabilir ve hayatınızı zorlaştırabilir.

B şıkkı çoğunluktaysa...
    Siz kesinlikle bilgeliğin temsilcisisiniz. Evliliğinizde mantığı ön planda tutar ve mantıklı kararlar eşliğinde ilişkinizi yönlendirirsiniz. Sizi etkilemek etkilemek isteyen bir kişinin en az sizin kadar bilgili ve perstij sahibi biri olmasını istersiniz. Mantıklı olmak elbette çok önemli ama bazen hayatı ıskalamanıza neden olabilir, unutmayın!

C şıkkı çoğunluktaysa...
    Siz kesinlikle kadınlığın bu dünyadaki temsilcisisiniz. Az uğraşla insanlar üzerinde büyük etkiler yaratabilirsiniz. Genelde ukala tavırlarınız olduğu düşünülür ve bu nedenle insanlar size kolay kolay yaklaşmazlar. Ayrıca bazen kadınsı yönlerinizi abartığınızı da düşünenler olabilir. Bu tavırlarınıza dikkat ederseniz kesinlikle insanların hayran olacağı bir kişiye dönüşeceksiniz.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Siz kesinlikle kadınlığın bu dünyadaki temsilcisisiniz. Az uğraşla insanlar üzerinde büyük etkiler yaratabilirsiniz. Genelde ukala tavırlarınız olduğu düşünülür ve bu nedenle insanlar size kolay kolay yaklaşmazlar. Ayrıca bazen kadınsı yönlerinizi abartığınızı da düşünenler olabilir. Bu tavırlarınıza dikkat ederseniz kesinlikle insanların hayran olacağı bir kişiye dönüşeceksiniz. :zuha: saol

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim c çıktı keyifliydi sağol canım

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    A şıkkı çoğunluktaysa...
    Siz kesinlikle romantik bir kişisiniz. İlişkinizde romantikliği arar ve hayatınızda romantikliği ön planda tutarsınız. Genelde pastel renkleri kullanır, doğal makyajlar yapıp, sevimli giysiler tercih edersiniz. İnsanlar üzerinde genelde korumacı duygular uyandırırsınız. Bu konuda bazen dikkat etmenizi tavsiye ederiz, çünkü bazıları korumacı duyguları muhafazakarlığa taşıyabilir ve hayatınızı zorlaştırabilir.

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    B cikti,dogruda..

6. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    B şıkkı çoğunluktaysa...
    Siz kesinlikle bilgeliğin temsilcisisiniz. Evliliğinizde mantığı ön planda tutar ve mantıklı kararlar eşliğinde ilişkinizi yönlendirirsiniz. Sizi etkilemek etkilemek isteyen bir kişinin en az sizin kadar bilgili ve perstij sahibi biri olmasını istersiniz. Mantıklı olmak elbette çok önemli ama bazen hayatı ıskalamanıza neden olabilir, unutmayın!

7. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    B şıkkı çoğunluktaysa... Siz kesinlikle bilgeliğin temsilcisisiniz. Evliliğinizde mantığı ön planda tutar ve mantıklı kararlar eşliğinde ilişkinizi yönlendirirsiniz. Sizi etkilemek etkilemek isteyen bir kişinin en az sizin kadar bilgili ve perstij sahibi biri olmasını istersiniz. Mantıklı olmak elbette çok önemli ama bazen hayatı ıskalamanıza neden olabilir, unutmayın!

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    A şıkkı çoğunluktaysa...

9. ugrsuz kdi

ugrsuz kdi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

10. pınarergin

pınarergin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :):):)

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    A şıkkı çoğunluktaysa...

GÜZELLL DOGRUU...TAM İSABETTT....

12. nurayn

nurayn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    C şıkkı çoğunluktaysa...
    Siz kesinlikle kadınlığın bu dünyadaki temsilcisisiniz. Az uğraşla insanlar üzerinde büyük etkiler yaratabilirsiniz. Genelde ukala tavırlarınız olduğu düşünülür ve bu nedenle insanlar size kolay kolay yaklaşmazlar. Ayrıca bazen kadınsı yönlerinizi abartığınızı da düşünenler olabilir. Bu tavırlarınıza dikkat ederseniz kesinlikle insanların hayran olacağı bir kişiye dönüşeceksiniz.

Kadınlığının figürü hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlık Halleri

Kadınlık Halleri

Çağımızın kadını hayata o kadar sıkı sarılmış ki, onu kontrolü altında tutmak istiyor. Tutamayınca da kendini çok kötü hissediyor, güveni sarsılıyor ve inancını yitiriveriyor DEĞİŞİK yaşam alanlarındaki başarısızlıklar, hayal kırıklıkları ve yenilgiler ciddi anlamda yıkımlara neden olabiliyor. Çünkü biz büyükannelerimiz gibi "takdir-i ilahi işte!" deyip geçemiyor, her yenilgiden...
  2. telli figürler

telli figürler

Günlük hayatta kullanılan nesnelerin metalik teller kullanarak hayata dönüştürüldüğü birbirinden hoş figürlerin resimlerine bir göz atın. Etrafınızda kolayca bulabileceğiniz eşyalarla ne kadar güzel sanat eserleri ortaya çıkarabileceğinizi anlayacaksınız:kapiş:
  3. Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Şimdi sizler için bir test konusu açıyorum arkadaşlar testin sonucunda nasıl bir kadın olduğunuzu öğreneceksiniz:) Tesin sonucunda öğreneceğiniz bilgiler tamamen sizin vereceğiniz cevaplarla alakalı sonra kabul etmemezlik etmeyin emi:D 1) Soru :Eşinizin sizde en çok beğendiği yönünüz nedir? a. Canayakınlığınız b. Bilgi birikiminiz c. Cool ve kadınsı tavırlarınız 2) Soru :Eşiniz sizi...
  4. Kadınlığımı özledim…

Kadınlığımı özledim…

Süper bir şiir.Okuduğunuza değecek meleklerim KADINLIĞIMI ÖZLEDİM… Ben hiç erkek gibi bir kadın olmayı istemedim! Ben kadın gibi kadın olmayı istedim… Ve hep bunu özledim. Ben sadece beni sevsinler istemedim! Ben erkeğin omzunu istedim... Orada ağlamayı özledim. Ben hiç erkekle eşit olmak istemedim! Ben erkeğin üstünlüğünü istedim… Bakışından irkilmeyi özledim. Ben erkek gibi sevişmeyi...
  5. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir

Sayfayı Paylaş