gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Kadir geceniz kutlu olsun

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. selma sarıhan

selma sarıhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Kadir geceniz kutlu olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadir geceniz mübarek olsun

kadir geceniz mübarek olsun

Bin Aydan Hayırlı Bir Gece Geceler vardır gecelere ve zamana sığmayan, uhrevî hissiyatın kanatlandığı geceler… Geceler vardır kıymetini Hakk’ın takdir ettiği ve sevapların ucunu açık bıraktığı geceler… O gecelerde kul, Rabbine daha yakın olmak için zamanla yarışır adeta. Gözyaşları seccadeleri ıslatır o mübarek gecelerde. Bu kutlu vakitlerde kulun yalvarışları akissiz kalmaz. Zamanın iyice...
  2. Kadir gecesinde ne oldu neler yapılır ?

Kadir gecesinde ne oldu neler yapılır ?

Kadir gecesinde ne oldu neler yapılır okunacak dua hangisidir gibi sorularım var benim aslında. Bana geniş olarak Kadir Gecesinin Faziletleri, neler olduğu ve kul olarak benim neler yapmam gerektiğinin yazılmasını rica ediyorum. Saygılar Melike Tandoğan
  3. Bu Gece Kadir Gecesi,Kadir Geceniz Mübarek Olsun :)

Bu Gece Kadir Gecesi,Kadir Geceniz Mübarek Olsun :)

kadir gecesi tebrikleri kutlamaları önemi nedir resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bu gece bin aydan hayırlı bir gece melekler :) MÜBAREK KADİR GECESİ :) Bu özel gece kitabımız Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı gecedir,hepimize mübarek olsun. Kur'an-ı Kerim'de yer alan, “Şüphesiz, biz onu (Kur’ân’ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu bilir misin?...
  4. Kadir Gecesinde Tesbih Namazı

Kadir Gecesinde Tesbih Namazı

Kadir Gecesi Namazı Kadir Gecesi Tesbih Namazı Bu gece İslamın en mübarek gecelerinden biri olan Kadir gecesi melekler, hepinizin Kadir gecesini kutluyoruz. İbadet ve dualarla geçecek bu özel gece için Kadir Gecesi Namazı ve Kadir Gecesi Tesbih Namazı nasıl kılınır, sizlere bilgiler vermek istiyoruz... Kadir Gecesinde 4 dört rekât kılınan namaz -Birinci rekâtta bir fatiha üç kadir...
  5. 2013 Kadir Geceniz Mübarek Olsun

2013 Kadir Geceniz Mübarek Olsun

2013 kadir gecesi 2013 kadir gecesi sözleri kadir gecesi Melekler Mekanı.Com olarak tüm müslümanların, üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin mübarek Kadir gecesini kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz. Rabbim bu günün hatırına ettiğiniz, duaları, yaptığınız hayır ve ibadetleri boş çevirmesin, hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabul olmasını ve bu gecenin faziletlerinden...

Sayfayı Paylaş