gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kadir Gecesi Yapılacak Duâ

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

"Allahumme inneke afuvvun kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî."
    Anlamı: "Allah'ım, şüphesiz sen affedicisin, ikram sahibisin, affetmeyi seversin, beni affet." (Tirmizi, Daavat, 12)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadir Gecesi Yapılacak Duâ
    evet ben bu duayı okuyorum emeğine sağlık

Kadir Gecesi Yapılacak Duâ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İftarda Yapılacak Duâ

İftarda Yapılacak Duâ

"Allâhumme leke sumtu ve bike âmentu ve aleyke tevekkeltu ve alâ rızkıke eftartu veli savmi ğadin neveytu fağfir limâ kaddemtu vemâ ahhertu." Anlamı: "Allah'ım! Senin için oruç tuttum, sana inandım, sana dayandım, Senin verdiğin rızıkla orucumu açtım. Yarının orucuna da niyet ettim, benim geçmiş ve gelecek günahlarımı bağışla İFTAR SOFRASINDA DUA “Allahümme, yâ...
  2. :Kadir Gecesi:

:Kadir Gecesi:

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Kadir Geceniz Mubarek Olsun 19 Ekim 2006 -------------------------------------------------------------------------------- Kur'an-ı Kerim'de Cenab-ı Hak, bu mübarek gecenin kıymet ve faziletini şöyle beyan buyurmaktadır: "Biz onu (Kur'an'ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi, bin aydan hayırlıdır.. O...
  3. Kadir Gecesi Gündüzünde Yapılacak İbadetler Nelerdir ?

Kadir Gecesi Gündüzünde Yapılacak İbadetler Nelerdir ?

Kadir Gecesi Gün Gündüz Nasıl Geçirilir Kadir Gecesi Gündüzünde Ne Yapılmalı Sevgili melekler, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi yaklaşıyor. Bu mübarek gecenin gündüzünü de gecesini de boşa geçirmemek, günahların affı için dua etmek ve ibadet etmek gerekir. Bu yazımızda sizlere Kadir Gecesi Gündüzünde Ne Yapılmalı konusunda edindiğimiz bilgileri paylaşmak istiyoruz..:) Kadir...
  4. Kadir Gecesi Yapılacak En Güzel Dua nedir öğrenelim melekler

Kadir Gecesi Yapılacak En Güzel Dua nedir öğrenelim melekler

Kadir Gecesi Yapılacak Dua Kadir Gecesi Yapılacak En Güzel Dua Nedir Daha önce sizlere Kadir Gecesi Namazı nasıl kılınır diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi de bu gece yani Kadir gecesi yapılacak en güzel dua nedir diye bilgiler paylaşıyor ve Kadir Gecenizi kutluyoruz. Bir hadis-i serifte Allahin Resulü (s.a.v.) Efendimiz, *Kadir Gecesi yatsi namazinda cemaatte hazir bulunan, ondan...
  5. Kadir Gecesi Alametleri Nelerdir?

Kadir Gecesi Alametleri Nelerdir?

kadir gecesi alametleri kadir gecesinde neler olur kadir gecesi nasıl anlaşılır Ramazan ayı içinde kutlanan ve bin aydan daha hayırlı bir gün olan Kadir gecesi alametleri hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. *Köpekler o gece havlamaz. * Kadir gecesi hava, açık ve sakin olur, ne sıcak, ne de soğuktur. * Ertesi sabah güneş, kızıl olup, şuasız doğar. *Kadir Gecesinde köpek...

Sayfayı Paylaş