gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kadir gecesinin günü belli midir acaba ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iyi akşamlar ben çok merak ediyorum farklı bilgiler var, kadir gecesinin günü tam olarak belli midir acaba ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kadir gecesinin günü belli midir acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadir Gecesinde Ne Yapılır?

Kadir Gecesinde Ne Yapılır?

inna enzelnahu fi leyletil kadr kadir gecesi ne yapılır kadir gecesinde ne yapılır inn enzelnhü f leyletil kadr gecesi neler Bin geceden daha hayırlı olan Kadir Gecesinde yapılması gereken ibadetler...Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin... Bu gece 4 rek'at Kadir gecesi namazı kılınır: 1'inci rekatte: 1 Fâtiha-i şerîfe, 3 „İnnâ enzelnâhü fî leyletil-kadr...“ 2'nci rek'atte: 1 Fâtiha-i şerîfe,...
  2. kadir geceniz mübarek olsun

kadir geceniz mübarek olsun

Bin Aydan Hayırlı Bir Gece Geceler vardır gecelere ve zamana sığmayan, uhrevî hissiyatın kanatlandığı geceler… Geceler vardır kıymetini Hakk’ın takdir ettiği ve sevapların ucunu açık bıraktığı geceler… O gecelerde kul, Rabbine daha yakın olmak için zamanla yarışır adeta. Gözyaşları seccadeleri ıslatır o mübarek gecelerde. Bu kutlu vakitlerde kulun yalvarışları akissiz kalmaz. Zamanın iyice...
  3. Kadir Gecesinde Okunacak Dua

Kadir Gecesinde Okunacak Dua

kadir suresi kadir gecesi okunacak dualar kadir gecesinde okunacak dualar gecesi dua gecesinde dua mekkeye meleklerin inişi Mübarek Kadir gecesi hangi duayı okumalıyız diyorsanız buyrun kızlar Kadir Suresi... - ALLAHümme inneke afüvvün kerîmün tuhibbül afve fa'fü anni. (ALLAH'ım sen affedicisin, affı seversin, beni affet.) KADİR NE DEMEKTİR? Kadir kelimesi sözlükte; güç, kuvvet,...
  4. Kadir Gecesinde Hangi Dualar Okunmalı acaba bilen var mı

Kadir Gecesinde Hangi Dualar Okunmalı acaba bilen var mı

selam arkadaşlar acaba aranızda dini konuda bilgisi olupta Kadir Gecesinde Hangi Dualar Okunmalı gibi bilgilere sahip olan bir arkadaşım var mı? Kadir Gecesinde Hangi Dualar Okunmalı bilen varsa bana da yazsın.
  5. Kadir Gecesinde Tesbih Namazı

Kadir Gecesinde Tesbih Namazı

Kadir Gecesi Namazı Kadir Gecesi Tesbih Namazı Bu gece İslamın en mübarek gecelerinden biri olan Kadir gecesi melekler, hepinizin Kadir gecesini kutluyoruz. İbadet ve dualarla geçecek bu özel gece için Kadir Gecesi Namazı ve Kadir Gecesi Tesbih Namazı nasıl kılınır, sizlere bilgiler vermek istiyoruz... Kadir Gecesinde 4 dört rekât kılınan namaz -Birinci rekâtta bir fatiha üç kadir...

Sayfayı Paylaş