gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Kadir Inanir'dan bocek aciklamasi:)

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

Kadir Inanir'dan bocek aciklamasi kadir inanir bocek icin neler soyledi kadir inanir ve hamam bocegi konulari burada melekler Meleklerim, Gectigimiz gunlerde Adana altin koza film festivalinde ''Yasam boyu onur odulu'' alan Kadir Inanir'dan bocek aciklamasi geldi :D
    Hepimizin videosunu izledigimiz Kadir İnanır'in hamam bocegiyle mucadelesi ile ilgili soru üzerine, “Böcekten, yerime oturduktan sonra haberim oldu. Böceği omzumdan alan kişiye darıldım. Eğer o kadar insanın içinde bir canlı beni seçmişse bundan çok büyük mutluluk duyarım. Bu yaşam sadece insanların değil, dünya bütün canlıların yaşaması gereken bir yer. Bilseydim böceği omzumdan alana müdahale ederdim” dedi.:D

Kadir Inanir'dan bocek aciklamasi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :Kadir Gecesi:

:Kadir Gecesi:

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Kadir Geceniz Mubarek Olsun 19 Ekim 2006 -------------------------------------------------------------------------------- Kur'an-ı Kerim'de Cenab-ı Hak, bu mübarek gecenin kıymet ve faziletini şöyle beyan buyurmaktadır: "Biz onu (Kur'an'ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi, bin aydan hayırlıdır.. O...
  2. Ayaktaki mantar efeksiyonun aciklamasi...

Ayaktaki mantar efeksiyonun aciklamasi...

Ayakta Mantar enfeksiyonu (Atlet Ayağı) Ayakta mantar enfeksiyonuna çok sık rastlanır, hemen herkes hayatında bir kez mantar enfeksiyonu geçirir. Hastalık ergen ve erişkin erkeklerde sıktır, fakat kadınlarda ve 12 yaş altında çocuklarda da görülebilir. Ayaktaki mantar enfeksiyonu tedavi edilebilir, fakat kolaylıkla tekrar edebilir. Ayakta mantar enfeksiyonuna neden olan etken, insan derisinde...
  3. Riya bölümü ve aciklamasi

Riya bölümü ve aciklamasi

RİYA BÖLÜMÜ UMUMÎ AÇIKLAMA Riya, lügat olarak görmek mânasına gelen ru'yet kökünden gelir. "Hakikatte olmadığı halde iyi görünmek" mânasınadır. Dilimizdeki en yakın karşılığı gösteriştir. Dînî bir tabir olarak ibâdetlerde ve diğer amellerde samimiyetten uzaklığı ve ihlassızlığı ifade eder. Bir başka ifade ile, bir Müslüman ibâdetlerini Allah rızası için yapmakla mükelleftir....
  4. 2015 Kadir gecesi mesajları

2015 Kadir gecesi mesajları

Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Beraat’tan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir.Kadir Geceniz mübarek olsun.. Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor Bu nedenle bu geceyi ihya edelim Kadir geceniz hayırlı olsun Bu gece bundan sonra...

Sayfayı Paylaş