gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kadir İnanır'dan Cevap Gecikmedi..

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kadir inanır kıvanç tatlıtuğ kadir inanır haberleri kıvanç tatlıtuğ haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu sabah eklediğimiz Kadir İnanır Kıvanç Tatlıtuğ'u görmezden geldi haberine Kadir İnanır'dan yanıt gecikmedi melekler :) Zaten olayın aslı olduğunu da pek sanmıyorduk doğrusu ama insanoğlu çiğ süt emmiş derler, ne yapacağı vbelli olmaz. Evet Kadir İnanır bakalım konuyla ilgili olarak ne açıklama yapmış..

Kadir İnanır " Ben o camiye her hafta cuma namazı için giderim. Çıkışta da öyle bir olay yaşanmadı. Daha doğrusu ben Kıvanç Tatlıtuğ'u görmedim. Tamamen yanlış anlaşılmış bir durum. Ben her zaman genç oyunculara kahraman gözüyle bakarım ve onları çok severim. Ben ne Kıvanç'a ne de kendimden yaşça küçük bir oyuncuya böyle bir saygısızlık yapmam" dedi.

Kadir İnanır'dan Cevap Gecikmedi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadir inanır'dan itiraflar

Kadir inanır'dan itiraflar

kadir inanır kadir inanir inanır resimleri kadirinanır kadır ınanır TÜRK SİNEMASININ JÖNÜ KADİR İNANIR, "ÇARPIK İLİŞKİLER" DEDİĞİ AŞKLARINDAN ÇOCUK SAHİBİ OLABİLECEĞİNİ İTİRAF ETTİ. Kadir İnanır, yıllardır duyduğu çocuk özlemini ve aşk hayatını Melike Karakartal'la gerçekleştirdiği röportajında anlattı. Çocuk özlemi duysa da doğru kadını bulamadığını anlatan Kadir İnanır,...
  2. Kadir İnanır'ın hamam böceği ile olan mücadelesi

Kadir İnanır'ın hamam böceği ile olan mücadelesi

kadir inanir hamam bocegi aciklamasi kadir inanir kadir inanir ve hamam bocegi videosu kadir inanir roportaji konulari burada melekler Sevgili Melekler, 18. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde “Yaşam Boyu Onur Ödülü” aldıktan sonra konuşurken omzunda kocaman bir hamamböceği gezen Kadir İnanır, görevlilerin böceği uzaklaştırmasıyla son buldu :D Bocegi farketmeyen unlu oyuncu Kadir inanir...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Kadir İnanır'ın ardından bakakaldı

Kıvanç Tatlıtuğ Kadir İnanır'ın ardından bakakaldı

Kıvanç Tatlıtuğ, cenazede karşılaştığı Kadir İnanır'la tanışmak için hamle yaptı ama ünlü aktör yanından geçip gitti. Tatlıtuğ, arkasından bakakaldı! ÖNCE KIVANÇ GELDİ Türkiye'nin iki dev jönü, Ali Taran'ın eski eşi Selma Ann Desmond'ın cenaze törenine katıldı. Levent Camisi'ne önce Kıvanç Tatlıtuğ geldi. Oyuncu, kapıda tanıdıklarıyla sohbet ederken Kadir İnanır, işadamı Yılmaz Ulusoy'la...
  4. Kadir İnanır'ın Son Filmi ''Elveda Katya'' Çekiliyor

Kadir İnanır'ın Son Filmi ''Elveda Katya'' Çekiliyor

kadir inanır filmleri kadir inanır elveda katya Türk sinemasının usta aktörlerinden Kadir İnanır, yeni filmi ''Elveda Katya'' ile beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor melekler . Usta oyuncunun bir kaptanı canlandırdığı filmde iydiği takke ilgi odağı oluyor. Kadir İnanır haberleri, haberin detayları şöyle... Yaşadığı akciğer rahatsızlığından erken teşhis sayesinde kurtulan Kadir İnanır,...

Sayfayı Paylaş