gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kadirhan _yalansın bana tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Kadirhan - Yalansin Bana 2oo8 01. Kadirhan - Tadi Yok Dünyanin
    02. Kadirhan - Yalansin Bana
    03. Kadirhan - Hain
    04. Kadirhan - Kalles Dünya
    05. Kadirhan - Küsmem Sana
    06. Kadirhan - Yagmura Sor
    07. Kadirhan - Bitmez Özlemim
    08. Kadirhan - Yakti Sevdan

Kadirhan _yalansın bana tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. basın hukuku

basın hukuku

I.GAZETECİ VE HAKLARI 1966 yılında Birleşmiş Milletler “Vatandaşlık ve Siyasi Haklar için Uluslararası Sözleşme” ve 1978 yılında Unesco “Kitle İletişim Araçlarına İlişkin Temel İlkeler Bildirgesi” ni kabul ederek evrensel kuralı koymuştur. Buna Göre; “kamunun bilgi edinebilmesini güvence altına almak, kamunun kullanacaği bilgi kaynak ve araçlarının çeşitliliği ile olur. Böylece, her bireyin...
  2. Eric Bana

Eric Bana

erıc bana Eric Bana Eric Bana, 2007 Doğum adıEric Banadinović Doğum9 Ağustos 1968 (1968-08-09) (40 yaşında) Melbourne, Victoria, Avustralya EvlilikRebecca Gleeson (1997 – devam) Eric Bana (d. Eric Banadinović; 9 Ağustos 1968), sinema ve televizyon filmlerinde rol alan Avustralyalı aktör. Aynı zamanda Love the Beats adlı bir belgesel de yönetti. Kariyerine komedi filmlerinde ve skeçlerde...
  3. Bana sor

Bana sor

Bana Sor This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x697 and weights 152KB. Sensiz Gecen Yalniz Günleri Bana Sorma Her Gün Aci Her Saat Özlem Her Dakika Aci Her Saniye Umut… Kolay Degilki Sevda Dedigin Acisiyla Tatlisiyla Katlanmali .. Acilar Nezaman Diner Bilmiyorum..Sorma Bana Özlem Nezaman Sona Erir Bilmiyorum..Inan Bilmiyorum...
  4. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

bana artık hicran de dizisi, kanal d bana artık hicran de, bana artık hicran de tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yayınlanan ilk tanıtım fragmanındaki kaza sahnesiyle ilgi uyandıran yeni sezon dizilerinden "Bana Artık Hicran De" eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerinde Aslı Enver, Buğra Gülsoy ve Alican Yücesoy'u izleyeceğimiz dizi filmin ilk tanıtım fragmanını...

Sayfayı Paylaş