gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Kadro tamamlandıı

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

bu filmi merakla bekliyorum selçuk yöntem de var güzel bir şey olacağını düşünüyorum.. OYUNCU SEÇiMi TAMAM!
    Beren Saat'in yönetmen sevgilisi Levent Semerci, 'Ayhan Hanım' isimli filminin hazırlıklarını tamamladı. Ailesinin hikayesinden yola çıkan yönetmenin annesini Vahide Gördüm, babasını ise Selçuk Yöntem canlandıracak.

'iKi AiLE' DiZiSiNDE OYNADı
    Sabah'ın haberine göre Levent Semerci, aylar süren arayışlar sonunda çocukluğunu canlandıracak oyuncuyu da buldu. Tercihini 'iki Aile' dizisinin küçük yıldızı Akçahan Akça'dan yana kullandı. Filmin çekimleri Mayıs ayında Eskişehir'de başlayacak.

2. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çekimleri bitmiştir heralde bende bekliyorum

Kadro tamamlandıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şafak sezer kadro dışı

şafak sezer kadro dışı

recekop maskeli beşler kıbrıs kadrosu Peker Açıkalın, yeni projeler için, "O varsa ben yokum" diye şart koşunca, Şafak Sezer iki rolü birden kaybetti.. Peker Açıkalın ile Şafak Sezer, gişede büyük başarı yakalayan 'Hababam Sınıfı' ile 'Maskeli Beşler' serilerinin ardından oyuncu kadrosunun 'olmazsa olmazı' haline geldiler. Ancak, önce 'Maskeli Beşler Irak'ın galasında, ardından...
  2. Sözleşmeli memurlara kadro veriliyor

Sözleşmeli memurlara kadro veriliyor

sözleşmeli memur, kadro, resmi gazetee ayrıntılar burda tüm sözleşmeli memur arkadaşların gözü aydın olsun arkadaşlarım Sözleşmeli memurların kadroya alınması Resmi Gazete'de yayımlandı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü Maddesinin (B) Fıkrası ile 4924 Sayılı Kanun Uyarınca Sözleşmeli Personel Pozisyonlarında Çalışanların Memur Kadrolarına Atanması Amacıyla Devlet Memurları Kanununda...
  3. sözleşmelilere kadro

sözleşmelilere kadro

mahalli idarelerdeki sözleşmeli personel kapsam dışında bırakıldı sözleşmlei memur, kadro, kararname açıklandı Sözleşmeliye kadro kararnamesi yayımlandı, hiçbir şart yer almadı arkadaşlar Sözleşmeli olarak çalışanlara kadro veren kanun hükmünde kararname, 4 Haziran 2011 tarihli mükerrer Resmi Gazetede yayımlandı. Kararnamede yer alan hükümlere göre düzenleme sadece 4/B'li...
  4. Quaresma neden kadrodan atıldı ?

Quaresma neden kadrodan atıldı ?

Quaresma neden kadro dışı kaldı? Quaresma neden kadroda yok Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, takımının yıldız futbolcusu RicardoQuaresma’yı, yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında geçen hafta ligde yaptıkları Orduspor maçı kadrosuna almadığını açıkladı. Carvalhal, Beşiktaş Kulübünün internet sitesindeki açıklamasında, konuyla ilgili medyada yer alan...
  5. Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

hande soral, çalıkuşu hande soral, hande soral haberleri Sevgili melekler, ekranların başarılı dizilerinden Çalıkuşu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Bundan böyle dizide yer alacak Azelya karakterine oyuncu Hande Soral hayat verecek. ‘Küçük Kadınlar’ adlı diziyle tanınan Soral, diziye dahil olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Soral, “Bu sezon tek izlediğim dizi ‘Çalıkuşu’. Çok...

Sayfayı Paylaş