gebe
  1. hande güzel

hande güzel Forum Okuru

kafam çok karışık beyza abla

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hande güzel tarafından paylaşıldı.

ablacım adetlerim düzensizdi benim 2 ay sktürücü ile hasta oldum rahimde kalılık var demişti doktor. 2 ay ilaçla hasta olduktan sonra düzene girdi hastalığım nisan mayıs ve haziranda hasta oldum ama mayıstaki hastalığım bittikten hemen sonra karın ağrım devam etti kasık ağrı falan vardı basım ağrıyordu ama hazirandada hastalık tarihimde ilk pembemsi akıntı ardındanda kanamam basladı. daha sonra karın şişliğim inmedi kendimin görebildiği bi şişlik var rahmimin üstünde temmuzdada olmam gereken tarihte hasta oldum yani ilk pembe akıntımgeldi ardından açık kırmızı ve normal kırmızıya döndü kanamam amakarnımdaki şişlik hala devam ediyor ve midem bişeyler yemediğimde hemen yanmaya baslıyor suan göğüslerimde falan hiç ağrı yok hastalığımın basında oluyor ve geçiyor. ama bu karın ağrısı şişliği ve mide yanması beni işgillendiriyor abla gebelikle mi ilgili yoksa baska bir problemle mi ilgili ? çünkü gastritte faanda mide ekşimesi yanması karın ağrısı şişkinliği oluyormus

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Hande hanım aynı soruyu iki farklı sitemiz de yöneltmenize gerek yok.Sorunuzu yanıtladım. Gebelik söz konusu değil kanamanız gerçekleşmiş. Diğer şikayetleriniz için hekime görünün.Sindirim ile ilgili problem olabilir.

kafam çok karışık beyza abla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kafam çok karışık

kafam çok karışık

5 yıl oldu evleneli çok sevdik birbirimizi ama bu geçim derdi işsizlik canıma tak etti benim eşim 5 yıl içinde 1,5 yıl çalışmış hesapladım ben ne yapsam hiç bilmiyorum gitsem yüreğim açıyo kalsam yine öle ondan sadece sigortalı bir iş bulmasını ve ondan sonra ayrı eve geçmemizi istiyorum o kadar ben çok bişe mi istiyorum arkadaşlar ne olur bana bu konuda fikir verin
  2. Kafam çok karışık tavsiye lütfen!!

Kafam çok karışık tavsiye lütfen!!

Bir beraberliğim var Allah'a şükür iyi gidiyor.Ancak ailemlproblemler yaşıyorum.Benim ailem baskıcı değildir o yüzden rahat bir yaşantı sürdüm.Ne giyimim ne de arkadaşlarım sorun olmadı.Annemde babmda okumuş insanlar.Ancak beraber olduğum kişinin annesi babası öyle değiller.O yüzden babam uygun bulmuyor.Ama bana göre insanların illa etiketleri olmak zorunda değil.Ben 4 yıllık bi fakültede...
  3. kafam çok karışık..

kafam çok karışık..

kafam karışık diyen erkek kafam karışık sözleri sözler kafası sözler merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. 4 aylık bir ilişkim vardı,4 ayda 10 kez ilgisizliginden dolayı ayrılmısımdır ve dayanamayıp tekrar birlestim ama ayrıldıgımız zaman o hic aramazdı barıstıktan sonra neden aramıyosun dedigimde haksız olan sensin derdi,sevdiginden eminim sadece sorumlulugu fazla oldugu icin az...
  4. Kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz. Sevgilim Beni Aldattı

Kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz. Sevgilim Beni Aldattı

Öncelikle merhaba Kafamda uzun sürelerdir şöyle bir sorun var eski sevgilimi sürekli rüyamda görüyorum 5 senelik bir birlikteliğim oldu ve çok seviyorduk birbirimizi benim sevdiğim kesindi ama onunkinden emin değilim artık sevdimi sevmedimi diye.. Konun aslı şu beni bundan 9 ay önce kadar aldattı kendim yakaladım ve ayrıldım direk sonra ara sıra bana msj attı bende hattımı değiştirdim.....
  5. kafam karışık

kafam karışık

benyeni doğum yaptım 1.5aylık bebeğim var eşim bebeğin gözlerinin hiç alakası olmayan bir tanıdık olan 20 yaşındaki kıza benzetti bizimle hiç bir bağı olmayan sadece arada bir görüştüğümüz ben şok oldum ondan öncede el şakaları yapmışlardı birbirlerine ama yinede kötü düşünmedim kafam çok karışık ben beni seviyormusun diye sordum oda evet desem ne değişecek dedi bana bir akıl verin

Sayfayı Paylaş