kafam çok karışık beyza abla

H

hande güzel

Forum Okuru
kafam çok karışık beyza abla
ablacım adetlerim düzensizdi benim 2 ay sktürücü ile hasta oldum rahimde kalılık var demişti doktor. 2 ay ilaçla hasta olduktan sonra düzene girdi hastalığım nisan mayıs ve haziranda hasta oldum ama mayıstaki hastalığım bittikten hemen sonra karın ağrım devam etti kasık ağrı falan vardı basım ağrıyordu ama hazirandada hastalık tarihimde ilk pembemsi akıntı ardındanda kanamam basladı. daha sonra karın şişliğim inmedi kendimin görebildiği bi şişlik var rahmimin üstünde temmuzdada olmam gereken tarihte hasta oldum yani ilk pembe akıntımgeldi ardından açık kırmızı ve normal kırmızıya döndü kanamam amakarnımdaki şişlik hala devam ediyor ve midem bişeyler yemediğimde hemen yanmaya baslıyor suan göğüslerimde falan hiç ağrı yok hastalığımın basında oluyor ve geçiyor. ama bu karın ağrısı şişliği ve mide yanması beni işgillendiriyor abla gebelikle mi ilgili yoksa baska bir problemle mi ilgili ? çünkü gastritte faanda mide ekşimesi yanması karın ağrısı şişkinliği oluyormus

Hande hanım aynı soruyu iki farklı sitemiz de yöneltmenize gerek yok.Sorunuzu yanıtladım. Gebelik söz konusu değil kanamanız gerçekleşmiş. Diğer şikayetleriniz için hekime görünün.Sindirim ile ilgili problem olabilir.

Geri