gebe
  1. belieff_

belieff_ Forum Okuru

Kafam cok karısık lutfen yardım

Konu, 'Gebelik' kısmında belieff_ tarafından paylaşıldı.

Merhaba ınternette bılgı aranırken bu sıteyı buldum fıkırlerınızı soylersenız deneyımlerınızı cok mutlu olurum en son regl tarıhım 16 hazıran ve 5.gunu dogum kontrol hapı kullanmaya basladım
    ve 1 ay olmasına ragmen korunmadık bılmıyodum cunku doktorum 2 gun once
    dogum kontrol hapının ılk ay etkılı olmucagını belırttı 1 haftadır goguslerım ınanılmaz agrı,akıntı, ve sıddetlı mıde bulantıları soz konusu hap bıtelı 4 gun oldu halen adet olmadım esım gebe oldugumdan nerdeyse emın durumda kesın gozuyle bakıp takılıyo bana :) sızce boyle bır durum soz konusu olabılırmı ayın 16 sının gecmesını beklemelımıyım test yapmak ıcın ???gebelık olusmus olabılırmı ??*
    tesekkur ederım sımdıden

2. patricia

patricia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kafam cok karısık lutfen yardım
    canım öncelikle insallah hamişsindir:))))) ama tabiki regl olmanı beklemen gerekiyor. regl tarihin geçerse mutlaka bır kan testi yaptır hamişsin demektir:)
    ama seni etkilemek istemem bende kaç aydır aynı belirtileri yaşıyorum fakat maalesef, insan bazen pisikolojik olarak etkiliyor kendini. haberlerini bekliyoruz canım

Kafam cok karısık lutfen yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım lutfen

yardım lutfen

resım mesaja nasıl eklenıyor bır turlu beceremedım yardım edermısınız
  2. lutfen cok acilll

lutfen cok acilll

merhaba benim 19 yasim var 2 ay once sevgilimle surtunme yolu ile iliskiye girdik ve gobegime bosaldi ve ondan 1 hafta sonra yeniden ayni sekilde iliskiye girdik ama bu sefer bosalmadi ve o ay regl oldum ama garibdi hic bir aci falan yokdu ama kanama normaldi ustune gormus olabilirim diye internetde yazilar okudum ve ayni ay 3 tane gebelik testi yapdim negativ cikdi simdide bu ay reglimde 10...
  3. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.
  4. Hamilemiyim lutfen yardım edın

Hamilemiyim lutfen yardım edın

merhabalar sevgılımle surtunme yoluyla bırlıkte olduk normalde 12 sınde regl olmam lazımdı ama 5 gun gecıktı(normalde 27 gunde oluyordum ılkdefa boyle oldu ). ama belırtılerının hıc bırını yasamıyorum sık sık wc ıhtıyacım olmuyor goguslerde bı degısıklık yok ama korkuyorum sızce hamılemıyım
  5. kafam cok karisik.

kafam cok karisik.

slm arkadaslar.Ben almanyada yasiyorum 2 yildir evliyim karim 6 aylik hamile. Evlendikten sonra sürekli kavga etmeye basladik.Su an karim 6 aylik hamile ve sürekli kavga ediyoruz (sözlü kavga). Bir sene önce cok sevdigim babami kaybettim (babam türkiyede yasiyordu). simdi esim hamile ve ben 22 mayista babamin vefatinin ilk yilinda orda yasayan annem ve ablalarimla beraber mevlüt vermek icin...

Sayfayı Paylaş