gebe
  1. selma sarıhan

selma sarıhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kafam çok karışık

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında selma sarıhan tarafından paylaşıldı.

5 yıl oldu evleneli çok sevdik birbirimizi ama bu geçim derdi işsizlik canıma tak etti benim eşim 5 yıl içinde 1,5 yıl çalışmış hesapladım ben ne yapsam hiç bilmiyorum gitsem yüreğim açıyo kalsam yine
    öle ondan sadece sigortalı bir iş bulmasını ve ondan sonra ayrı eve geçmemizi istiyorum o kadar ben çok bişe mi istiyorum arkadaşlar ne olur bana bu konuda fikir verin

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    canım sen doğru olanı yapıyorsun bu zamanda çalışmamak çok önemli sen dediğinin arkasında dur heleki bir erkeğin çalışması şart ....................

3. selma sarıhan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    suan ben neyin doğru neyin yanlışolduğunu bilemiyorum.çünkü beni yoran eşimin işsizliğinden çok kaynanamın anlamsızlığı şimdi onun yüzüne evlendiğimizden beri eşimle hiç ayrı yatmamışken onu görmemek için ablamların evinde kalmaya çalışıyorum

4. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    malasef çoğu evlilkte görülen bir durum,yani işsizlik veya kriz nedeniyle işten cıkarılan esler ve bu yuzden oluşan geçım sıkıntısı,eğerki bu durum hep böyle sürecekse yanı eşin iş bulmak için gayret ve caba göstermıyorsa ve en buyuk sorunda kayınvalıdenle aynı evde oturup anlasamıyosanız bence hayatında önemli bir karar alma zamanı gelmiş...ama kocanı çok sevıyosan ona destek ol iş bulması için çabalaması gerektiğini anlat,az bir maaşlada olsa mutlaka evıne ekmek getırmesı gerektıgını ona hatırlat.ihsallah allahım gecım sıkıntısı ceken tüm insanlara yardım eder ve ihş aranızadkı hersey duzelır

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah kolaylık verir inşallah bu zamanda herkesin aynı sorunu var bide seninkine kaynana eklenmiş sabır canım sabır başka ne denirki allah umarım gönlünüze göre verir allaha emanet ol canımmm

6. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim yaşım küçük ama bir şey sormak istiyorum eşin evin sıkıntısını bilip iş aramıyormu eğer arayıpta bulamıyorsa şöyle bir plan yapın işe yarıyor bence. Önce eşinin neleri yapabileceği bir kağıda yaz (bu nu birlikte yapın ama ) sonra size her ay kaç lira yetebilir onu yazın elektrik su yiyecek kıyafet sonrada sigortalı bir i iştiyorsa onuda yazın sonra tüm bunları birleştitip bir iş bulmaya çalışın neler yapabilir bunu bunu bunu... bize nekadar gerekli ...şu kadar gerekli ne olcak sigortasıda olacak tamam şimdi internete gastelere bakıp buna uygun bir iş bulun bana kalırsa =)) genede siz bilirsiniz siz büyüksünüz :)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim dogru olani istiyorsun,hatta en dogrusunu istiyorsun.Sanirim eviniz ayri degil,kaynananlarlasin yani, buda basli basina bir sorun,ev ev ustune olmaz ama iyi bir is bulursa sigortali hemen evden ayrilmayin biraz para biriktirin oyle ayrilin cunku cok masrafli yeni bir eve tasinmak.Bazi insanlar calismayi sever bazilari da sevmez,calismak zor gelir,rahata alismislardir bu durumun uzerine dus calismasi is bulmasi icin onu tesvik et.Gelecekle ilgili daha cok plan yapin bekli bu onu biraz olsun harekete gecirir.esini en iyi sen tanirsin bu konu icinde nasil davranman gerektigini onu nasil harekete gecirecegini sen bilirsin canim,kolay gelsin,umarim hersey gonlunce olur.

8. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :işyeri:Canım benim kendini fazla üzme hayatta herşey olacağına varır ama eğer çocuğun varsa biraz daha sabır ve mücadele şart.Bence mümkünse sen de bir iş bul hem evden uzaklaşırsın hemde eşin birazcık olsun Utanır....

9. ReBeLLa

ReBeLLa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ewet sana katılıyorum bencede bir iş bul çalış utanan o olsun baktın utanmıyor devam ediyor bunu onun yüzüne wur ...

10. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer arayıpta bulamıyorsa iş ona destek olmaya çalış
    yadırgama kesinlikle
    kaynanada onun sana davrandığı gibi davran ezilme cnm
    hakkına hayırlısı inş...

11. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende 4 yııllık evliyim eşim bi türlü devamlı bi işte calışmadı bir yada iki ay çalışır cıkar çok işsiz gezmiştir yani o konuda çok sorumsuz seni anlayabiliyom benim 1 yasında bir oğlum var bebeğin var mı bilmiyom ama ben sırf onun için katlanıyom dün yeni bi işe başladı bakalım ne kadar sürcek artı benim eşim çapkın ben o halde katlanıyom kaynanamla da komsuyuz tabi suan küsüz

12. selma sarıhan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle önemsediğiniz için tşk yok allahtan çocuk yapmadım yoksa tamamen deprosyana girerdim herhalde sonuçta doğacak olanın rızkını allah ne kadar versede onun geleceğini ben düşünmeliyim

13. selma sarıhan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alah seninde yardımcın olsun arkadaşım çok zor erkeğin çalışmaması çok ama seninki yine bi iş peşinde kovalıyo benimkine gelince yahu ne diyorum 3 buçuk sene atmıyorum hiç ama hiç çalışmadı hep ben çalışıp kazandım helali hoş olsun ama bu düşüncesizliği çok zoruma gidiyo çocuğum yok bu durumda yapmadım aslında bende isterdim çoçuğum olsun bi çekirdek aile olalım ama işte ben de hata onda mı hiç bilmiyorum

14. selma sarıhan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablacım ben zaten 4 seneden beri ev temizliğine gidip eve bakmaya çalışıyorum hiç bi şey saklamıyorum buna rahman eşim çalışmıyo kaynanamda sanki oğlu çalışıyomuş gibi ben senin neyini yedim diyo of offffffffffffff yok allahtan çocuğum yok

15. Gelincikkkk

Gelincikkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bence eşinle konuşmalısın eşini çok sevsende sen nereye kadar dayancan eşinin işsizliğine sende ona destek olarak iş bulmaya çalış,çocuk olayına gelincede hepimiz anne olmak isteriz ama bu durumda çocugun olsa sen çalıştığın için kim bakıcak onun masrafları ve geleceğinide göz önünde bulundurman gerekiyo kolay değil inşallah eşin en kısa zamanda bir iş bulur Allah yardımcın olsun

kafam çok karışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kafam çok karışık tavsiye lütfen!!

Kafam çok karışık tavsiye lütfen!!

Bir beraberliğim var Allah'a şükür iyi gidiyor.Ancak ailemlproblemler yaşıyorum.Benim ailem baskıcı değildir o yüzden rahat bir yaşantı sürdüm.Ne giyimim ne de arkadaşlarım sorun olmadı.Annemde babmda okumuş insanlar.Ancak beraber olduğum kişinin annesi babası öyle değiller.O yüzden babam uygun bulmuyor.Ama bana göre insanların illa etiketleri olmak zorunda değil.Ben 4 yıllık bi fakültede...
  2. kafam çok karışık..

kafam çok karışık..

kafam karışık diyen erkek kafam karışık sözleri sözler kafası sözler merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. 4 aylık bir ilişkim vardı,4 ayda 10 kez ilgisizliginden dolayı ayrılmısımdır ve dayanamayıp tekrar birlestim ama ayrıldıgımız zaman o hic aramazdı barıstıktan sonra neden aramıyosun dedigimde haksız olan sensin derdi,sevdiginden eminim sadece sorumlulugu fazla oldugu icin az...
  3. Kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz. Sevgilim Beni Aldattı

Kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz. Sevgilim Beni Aldattı

Öncelikle merhaba Kafamda uzun sürelerdir şöyle bir sorun var eski sevgilimi sürekli rüyamda görüyorum 5 senelik bir birlikteliğim oldu ve çok seviyorduk birbirimizi benim sevdiğim kesindi ama onunkinden emin değilim artık sevdimi sevmedimi diye.. Konun aslı şu beni bundan 9 ay önce kadar aldattı kendim yakaladım ve ayrıldım direk sonra ara sıra bana msj attı bende hattımı değiştirdim.....
  4. kafam karışık

kafam karışık

benyeni doğum yaptım 1.5aylık bebeğim var eşim bebeğin gözlerinin hiç alakası olmayan bir tanıdık olan 20 yaşındaki kıza benzetti bizimle hiç bir bağı olmayan sadece arada bir görüştüğümüz ben şok oldum ondan öncede el şakaları yapmışlardı birbirlerine ama yinede kötü düşünmedim kafam çok karışık ben beni seviyormusun diye sordum oda evet desem ne değişecek dedi bana bir akıl verin
  5. kafam çok karışık beyza abla

kafam çok karışık beyza abla

ablacım adetlerim düzensizdi benim 2 ay sktürücü ile hasta oldum rahimde kalılık var demişti doktor. 2 ay ilaçla hasta olduktan sonra düzene girdi hastalığım nisan mayıs ve haziranda hasta oldum ama mayıstaki hastalığım bittikten hemen sonra karın ağrım devam etti kasık ağrı falan vardı basım ağrıyordu ama hazirandada hastalık tarihimde ilk pembemsi akıntı ardındanda kanamam basladı. daha...

Sayfayı Paylaş