gebe
  1. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kafam çok karışık..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ceyda28 tarafından paylaşıldı.

kafam karışık diyen erkek kafam karışık sözleri sözler kafası sözler merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.
    4 aylık bir ilişkim vardı,4 ayda 10 kez ilgisizliginden dolayı ayrılmısımdır ve dayanamayıp tekrar birlestim ama ayrıldıgımız zaman o hic aramazdı barıstıktan sonra neden aramıyosun dedigimde haksız olan sensin derdi,sevdiginden eminim sadece sorumlulugu fazla oldugu icin az ilgileniyordu. en son ayrılmamızın sebebi izin gününde akrabalarımı gezdircem dedi beni neden gezdirmiyosun dedim haftayada seni gezdirrim dedi ki bugüne kadar izin günlerinde hic beni dısarı cıkarmadı. ben bu olaya cok sinirlendim ayrılıyorum senden diye msj attım 5 gün aramadım,5 günün sonunda dayanamadım tekrar msj attım en az 10 tane attım cvp vermedi neyse ilerleyen saatlerde aradı resmen bana öfke kusuyor giibiydi neden cvp vermedin dedim kızgınım cünkü sana dedi hemde cok kızgınım dedi canın isteyince gidip isteyince geliyorsun oyuncak ettin iliskiyi dedi seni seviyorum ama sevgim azaldı dedi suan yorgunum yarın konusuruz dedi ertesi gün msj attı sorunlarım var iliskiye ara verelim,ne demek ara verelim dedim özürdilerimsorun cıkartmayacagım artık falan dedimsorun senle alakalı degil benle alakalı yorgunum sorunlarım var kafamı dinleemek istiyorum lütfen bu zaman içinde beni arama ve msj atma kafamı toparlayınca ben seni ararım dedi. sonra birkac kez aradım konusmak icin ama mesgule aldı bugünde dogumgünü msjı attım cvp vermedi. sizce aradan kastı ayrılmak istedigini diyemediginden mi? gercekten ayrıldı mı yoksa bana cok kızgında kafasını toparlayıp geri mi dönecek?

2. nesli ve ben

nesli ve ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana gore bir erkek diyorsa kafami dinlicem o ayrilmak istiyor demektir. dogumgunu mesajinada cevap vermemis.bana gore ayrilmak istiyor soyleyemedigi icin kafami dinlicem bahaneler bu benim dusuncem ama sende haklisin izin gunlerrin de seninle neden disari cikamiyor en azindan bir iki saatini sana ayirabilir.

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    katılıyorum dıger melege

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmasında ilgi göstermesi gerekiyordu.sonucta akrabalarından cok seninle zaman geciren birisi bu anladıgım kadarıyla telefonlada olsa birşekilde senınle zaman geciriyormus ve seni gezdirmeside gerekiyo iliskiye farklılık katmak icin seninde onunla gezip eğlenmek hakkın ama hatalı oldugun tek yön ayrılıyorum senden deyip mesaj atman senınle konusmak istiyorum ciddi ciddi desen bence sana dönerdi ve öyle ayrılmak istediğini söylesen bu kadar tavır almazdı diye düsünüyorum geri dönermi karakterine baglı simdilik düsünsün üstüne gitme 10 tane msj atmak onu dahda sıkar hic atma raht bırak kafasını toplasın

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Özür dileyerek şunu sölemek istiyorum; o sizi istemiyor... ilgisizlikle sizi bezdirmiş ayrıılma sebebini sana yüklemiş ve bu ilişkidende keendini soyutlaştırmış...

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

kesinliklee sana katılıyorum canım benim...bncde üstüne düşme döner gelir zatenn seviyorsa...

7. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ilişki çok karışmış canım ya , bi de sanırım siz çok da uygun değilsiniz, sen biraz ilgi istiyorsun ama o tarz biri değil sanırım yani seni mutlu edemez, ona daha ağırbaşlı sabırlı biri lazım

8. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

görüşüyorduk ama izin günlerinde genelde işleri oluyordu akşam iş çıkışı görüşürdük 3-4 günde bir. ilgisizligine gelince bu benim yapım ne yapayım diyordu yinede kendi çapında elinden geldiğince ilgilenmeye çalışıyordu sanırım bende ayrılıp barışarak yıprattım ilişkiyi çok yoruldum kafamı toplamam lazım sadece biraz ara verelim dedi hiç bu kadar sinirli görmemiştim resmen ateş püskürüyordu bana. 2 hafta aramayı düşünmüyorum belki o sırada sakinleşmiş olur.

9. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet bayagı bir karıştı o inat ben inat. o istiyorki anlayışlı olayım sorun çıkarmayım bende istiyorumki onun aklı sadece benimle meşgul olsun. bundan öncede 2 hafta görüşmemiştik msjlarıma cvp vermemişti 2 hafta sonra aradıgımda barışmıştık neden aramıyorsun dedigimde hatalıydın otur düşün hatanı anla diye sana zaman verdim demişti.ama ilk kez ara verelim dedi. aynen dedigin gibi sabırlı biri gerekiyor tek dönsünde aklım başıma geldi onu uyduramadık biz ona uyacagız sinirlensem bile yutucam ona sinirlendigimi göstermicem.

10. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

en baştan beri ilgisizdi sonradan olan bişey degil birazda sorumlulugu fazla olan bir insan sadece beni düsünebilecek bir rahatlıgı yok. ama gel gelelim ben alısık degilim bu kadar az ilgiye.

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

canımm bu zmana kadar nasıll getirebildin bu ilişkiyii yaa sennn ..
    bencee senn yoll verr gitsin... herşey gönlünce olsunn canım...

12. amor

amor Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim uzulerek soyluyorumki birbirinize gore degilsiniz herseyini silip yutacam diyorsun ama ask karsilikli fedakarlik ister onnda cabalamasi gerekiyor yinede sen bilirsin ama ben olsam boyle bi iliskiyi devam ettirmezdim

13. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ınan nekadar yapısı olmayan bır erkek olsa bıle sevdıgıne dayanamz bence.....cunku seven erkek gormek ısın can atar ve bunu yapar.....zaten seven ılgısnı bır sekılde bellı eder.....bu ıliskı uzgunum kı senı uzuyor ve ıstedıgın kadar ugras tekrar duzelemsı mumkun gorulmuyor.....sorun sende deıl bence onda...hakkında hayırlısı olsun uzulme derım,cunku olan sana olur bırak gıtsın....sevmısse eger gerı gelır ve yaptıklarını tekrarlamaz.....

14. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim üzülme ama bence seni sevmiyor..bırak gitsin zaten dönerse senindir yok dönmemişse zaten senin olmamıştır....seni sevmeyenlede hiiç uğraşma..herşey gönlünce olsun..sevgiyle kal tatlım

15. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim derdime ortak oldugunuz için. sevince gönül ferman dinlemiyor işte ne kadar şikayet etsemde yinede hayatımda olmasını istiyorum. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

kafam çok karışık.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kafam çok karışık

kafam çok karışık

5 yıl oldu evleneli çok sevdik birbirimizi ama bu geçim derdi işsizlik canıma tak etti benim eşim 5 yıl içinde 1,5 yıl çalışmış hesapladım ben ne yapsam hiç bilmiyorum gitsem yüreğim açıyo kalsam yine öle ondan sadece sigortalı bir iş bulmasını ve ondan sonra ayrı eve geçmemizi istiyorum o kadar ben çok bişe mi istiyorum arkadaşlar ne olur bana bu konuda fikir verin
  2. Kafam çok karışık tavsiye lütfen!!

Kafam çok karışık tavsiye lütfen!!

Bir beraberliğim var Allah'a şükür iyi gidiyor.Ancak ailemlproblemler yaşıyorum.Benim ailem baskıcı değildir o yüzden rahat bir yaşantı sürdüm.Ne giyimim ne de arkadaşlarım sorun olmadı.Annemde babmda okumuş insanlar.Ancak beraber olduğum kişinin annesi babası öyle değiller.O yüzden babam uygun bulmuyor.Ama bana göre insanların illa etiketleri olmak zorunda değil.Ben 4 yıllık bi fakültede...
  3. Kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz. Sevgilim Beni Aldattı

Kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz. Sevgilim Beni Aldattı

Öncelikle merhaba Kafamda uzun sürelerdir şöyle bir sorun var eski sevgilimi sürekli rüyamda görüyorum 5 senelik bir birlikteliğim oldu ve çok seviyorduk birbirimizi benim sevdiğim kesindi ama onunkinden emin değilim artık sevdimi sevmedimi diye.. Konun aslı şu beni bundan 9 ay önce kadar aldattı kendim yakaladım ve ayrıldım direk sonra ara sıra bana msj attı bende hattımı değiştirdim.....
  4. kafam karışık

kafam karışık

benyeni doğum yaptım 1.5aylık bebeğim var eşim bebeğin gözlerinin hiç alakası olmayan bir tanıdık olan 20 yaşındaki kıza benzetti bizimle hiç bir bağı olmayan sadece arada bir görüştüğümüz ben şok oldum ondan öncede el şakaları yapmışlardı birbirlerine ama yinede kötü düşünmedim kafam çok karışık ben beni seviyormusun diye sordum oda evet desem ne değişecek dedi bana bir akıl verin
  5. kafam çok karışık beyza abla

kafam çok karışık beyza abla

ablacım adetlerim düzensizdi benim 2 ay sktürücü ile hasta oldum rahimde kalılık var demişti doktor. 2 ay ilaçla hasta olduktan sonra düzene girdi hastalığım nisan mayıs ve haziranda hasta oldum ama mayıstaki hastalığım bittikten hemen sonra karın ağrım devam etti kasık ağrı falan vardı basım ağrıyordu ama hazirandada hastalık tarihimde ilk pembemsi akıntı ardındanda kanamam basladı. daha...

Sayfayı Paylaş