kafam çok karışık..

en baştan beri ilgisizdi sonradan olan bişey degil birazda sorumlulugu fazla olan bir insan sadece beni düsünebilecek bir rahatlıgı yok. ama gel gelelim ben alısık degilim bu kadar az ilgiye.

canımm bu zmana kadar nasıll getirebildin bu ilişkiyii yaa sennn ..
bencee senn yoll verr gitsin... herşey gönlünce olsunn canım...

canim uzulerek soyluyorumki birbirinize gore degilsiniz herseyini silip yutacam diyorsun ama ask karsilikli fedakarlik ister onnda cabalamasi gerekiyor yinede sen bilirsin ama ben olsam boyle bi iliskiyi devam ettirmezdim

ınan nekadar yapısı olmayan bır erkek olsa bıle sevdıgıne dayanamz bence.....cunku seven erkek gormek ısın can atar ve bunu yapar.....zaten seven ılgısnı bır sekılde bellı eder.....bu ıliskı uzgunum kı senı uzuyor ve ıstedıgın kadar ugras tekrar duzelemsı mumkun gorulmuyor.....sorun sende deıl bence onda...hakkında hayırlısı olsun uzulme derım,cunku olan sana olur bırak gıtsın....sevmısse eger gerı gelır ve yaptıklarını tekrarlamaz.....

canım benim üzülme ama bence seni sevmiyor..bırak gitsin zaten dönerse senindir yok dönmemişse zaten senin olmamıştır....seni sevmeyenlede hiiç uğraşma..herşey gönlünce olsun..sevgiyle kal tatlım

çok teşekkür ederim derdime ortak oldugunuz için. sevince gönül ferman dinlemiyor işte ne kadar şikayet etsemde yinede hayatımda olmasını istiyorum. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

kesinliklee sana katılıyorum canım benim...bncde üstüne düşme döner gelir zatenn seviyorsa...

kesınlıkle katılıyorum kızlar sıze .benım de 6 yıllık ılıskım yenı bıttı kı bız okul hayatımız boyunca hıc ayrılmamıstık ve evlenmeyı dusunuyorduk okul bıttı ve bırden ayrıldı benden ve ben sessız sekılde beklıyorum bı sure verdım geldı geldı gelmedı benı sevmıyor demektır dıyecegım ve yenı maçlara bakacagım:D

canım ben 5 yıllık ilişkimde yaşadım bu sorunu.2 yıl önce askerden döndükten sonra benim yaşadığım şehre taşındı benimle beraber olmak için,ama iş konusunda elinden tutacak kimsesi yoktu ve tek başına çalışıp hayatını kurtarması gerekiyodu.Zamanla benle daha az ilgilenmeye başladı,bu benim için bir sorundu.Tatlı dille uyardım olmadı,kavga ettim olmadı,ciddi konuştum olmadı.En sonunda öyle bi uzaklaştı ki,aynen senin erkek arkadaşın gibi,benim erkek arkadaşım da ara verelim beni arama,msj atma diyodu.O böyle dedikçe daha çok arayasım geliyodu,hep teli meşgule alıyodu.İşlerden dolayı böyleyim,sadece sana değil bu herkese,bunaldım,yorgunum,anlayışlı ol falan diyodu.Ama bu tavrı sadece banaydı.3ay falan ara verdik,bu süre zarfında sadece 2 kere falan buluştuk,telde görüşmedik.Ayy neyse uzattım biliyorum :D en sonunda ayrıldık ve 1.5 ay ayrı kaldık.Sonra ama yine yolumuz birleşti,bu süre zarfında hayatına biri bile girmişti,tabi benim de.Ama boşlukta olmanın verdiği bi şeydi biliyodum.Her şeye yeniden başladık.Çünkü birbirimizi kaybetmenin ne acı olduğunu yaşayarak gördük.Şimdi eskisi gibi değiliz.O benle ilgilenmeye çalışıyo ama bende artık tüm vaktini bana ayırmasını beklemiyorum.Örneğin bugün buluşcaktık ama abisi geldi diye ekti beni,tabi söylendim biraz ama uzatmadım ve tatlı dille yaptım bunu :D ben böyle yapınca sana daha cok baglanıyorum diyo.Canım sana tavsiye edebileceğim en önemli şey,ilgilenmiiyo diye sevmediğini düşünme ve onu çok bunaltma.Unutma canım seven gerçekten geri döner.

canım ben 5 yıllık ilişkimde yaşadım bu sorunu.2 yıl önce askerden döndükten sonra benim yaşadığım şehre taşındı benimle beraber olmak için,ama iş konusunda elinden tutacak kimsesi yoktu ve tek başına çalışıp hayatını kurtarması gerekiyodu.Zamanla benle daha az ilgilenmeye başladı,bu benim için bir sorundu.Tatlı dille uyardım olmadı,kavga ettim olmadı,ciddi konuştum olmadı.En sonunda öyle bi uzaklaştı ki,aynen senin erkek arkadaşın gibi,benim erkek arkadaşım da ara verelim beni arama,msj atma diyodu.O böyle dedikçe daha çok arayasım geliyodu,hep teli meşgule alıyodu.İşlerden dolayı böyleyim,sadece sana değil bu herkese,bunaldım,yorgunum,anlayışlı ol falan diyodu.Ama bu tavrı sadece banaydı.3ay falan ara verdik,bu süre zarfında sadece 2 kere falan buluştuk,telde görüşmedik.Ayy neyse uzattım biliyorum :D en sonunda ayrıldık ve 1.5 ay ayrı kaldık.Sonra ama yine yolumuz birleşti,bu süre zarfında hayatına biri bile girmişti,tabi benim de.Ama boşlukta olmanın verdiği bi şeydi biliyodum.Her şeye yeniden başladık.Çünkü birbirimizi kaybetmenin ne acı olduğunu yaşayarak gördük.Şimdi eskisi gibi değiliz.O benle ilgilenmeye çalışıyo ama bende artık tüm vaktini bana ayırmasını beklemiyorum.Örneğin bugün buluşcaktık ama abisi geldi diye ekti beni,tabi söylendim biraz ama uzatmadım ve tatlı dille yaptım bunu :D ben böyle yapınca sana daha cok baglanıyorum diyo.Canım sana tavsiye edebileceğim en önemli şey,ilgilenmiiyo diye sevmediğini düşünme ve onu çok bunaltma.Unutma canım seven gerçekten geri döner.

senin yaşadıklarının aynısını şuanda ben yaşıyorum umarım bizimkiside yoluna girer. beklemekten baska carem yok.

senin yaşadıklarının aynısını şuanda ben yaşıyorum umarım bizimkiside yoluna girer. beklemekten baska carem yok.
canım sen çok üstüne düşme,erkekler bazen çok çabuk bunalıp sıkılıyolar,bi de ısrarcı tavırlarımızla biz onların üzerine gidince baskı altında hissediyolar ve uzaklasıyolar.sevdiğinle görüşememek,onun artık seni sevmeyecegini düşünmek cok zor bi durum biliyorum.sen bu süre zarfında kendine ilgilenecek baska seyler bulmaya calıs,kafan sürekli onunla mesgul olmasın.bazen dayanamadıgını hissettiğinde içinden gelen güzel seyler yaz ona ama cok deil,bir msj falan ve asla içinde sitem içerikli seyler olmasın.eger arada bu sevgi msjlarına bile tepkisiz kalıyosa yine de umudu kesme.ara verdiğimizde bile arada sırada ben sarkı sözleri yazardım cvp bile atmazdı,hatta msj atma diye kızardı bi de,tabi cok bunaltmıstım ben de onu.biz ayrıldık ama sonra değerimizi daha iyi anladık.inş canım siz bunları yasamadan aranız düzelir,iyi haberlerini bekliyoruz.

canım benım sen ne yapıyorsun bu ılışki ılşkilikten cıkmısss bırak allah askına bu adam senı sevmıyor bıle sana kıymet vermıyor o ne ole 10 kere msj atmak falan yapmaaa sakın arama ıstedıgı kadar dusunsun ama olumlu sonuc bekleme bence ayrılın cunku saglıklı degılkı ılışkınız yuzgoz olmussunuz senın yapman gereken tek sey onu aramaman kendını cekı duzen vermen ve yenılıklere acık ol artıkkk

Geri