kafam cokk karışık...

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
kafam cokk karışık...
kafam karışık nickleri kafam karışık diyen erkek
merhaba arkadaşlarım...
dün gece bir rüya gördüm sevdiğim adamın bir başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini gördüm bu ilk kez değil defalarca gördüm her defasında rüya diyip gectim.. ama nerden baksanız 2 günde bir görüyorum... bu rüyanın etkisinden mi nee hani derler ya kadınlık hissi öle bir hisse kapıldım ne yapcagımı bilemedim bugün hep bu hiss vardı aklımda dayanamayıp msj atıp sordum sevdiğime benim için zordu bunu sormak sorarken her ne kadar yüz yüze olmasakta utandım ama ALLAH biliyo ya taa şuramda hissediyorum böle bişeyin oldugunu emin değilim sevdiğim kişinin ilk cıktıgı kız benim bundan eminim o da benim ilkim...benim sevdiğim adam böle bişeyi yapacak yani başkasıyla olacak biri değil diyorum bu düşünceyi saglayacak bir hareketini de görmedim..off... ona güveniyorum ama her nedense bu defa inanmıyorum...bu beni huzursuz ediyoo deli oluyorum neden böle bişey hissediyorum bilmiyorum böle bişeyi düşündüğüm için bile kendimden utanıyorum ama o his gitmiyorr içimden ne olur bana yardım edin eger yalan söylüyorsa bunu nasıl anlayabilirim...yada bu sacma histen nasıl kurtulabilirim.. içimi yakıp kül ediyoo ne olur bana yardım edin ... ltfn...

cnm benm ya ne diycem bilmiyorum okuynca cok şaşırdım rüyalar bazn insana gerckleri gösteriir erkek milleti hiç güvn olmaz ama yapmamiştr inş öle bişey.sen cok fazla etkisinde kalmişssin rüyanın.inş hayra cıkar rüyaların ve sadece rüyadr yapmamiştr öle bişey.cok fazzla düşnme o rüyayı belki cok kafana takılıo cok düşünysun o yuzden sık sık görüyo olablrsin.

cnm bence rüyana fazla takilma seninde dedigin gibi sadece bir rüya bu bence bu durumdan hemen kurtulmaya bak sürekli sevdigin insanla vakit gecir yan yana olamiyorsaniz bile mesajlasin telefonda konusun hem onun sana karsi ilgisini görürsen rahatlarsin ha böyle bisey var mi yokmu nasil anlarim demissin onun sana karsi davranislarindan konusmalarindan belki biseyler cikrarirsin ama bence o konulara fazla takilma rüya de gec böyle seyleri cok düsündükce daha cok bu tarz rüyalari görmeye devam ediceksin sevdigine saril sevldiginin kiymetini bil cnm allah yardimcin olsun ...

bence ruya bu etkisinde kalma ne olur canım değiştir düşüncelerini, güven karşındaki kişiye. bizde aslında çok değişik enerji var yani insanoğlunda sen bu düşüncenle şu an yapmasa bile yapmaya zorluyorsun ve yapar çıkar aklından

hepinize cook teşekkürler umarım yapmamıştır bundan cook korkuyorum haklısın düşünmemem lazım teşekürlerr canlarım benim

erkek milletinden herşey beklerim ben valla yok o yapmaz benim sevgilim yapmaz boş bunlar erkek degilmi nefsine yenik düşer gene yapar

yani bunu şöyle düşün senden böyle birşey istese bunu yaparmısın sen? bunun cevabını kendine ver sonuçta erkek milleti için vazgeçilmez bi konu bu naparsan yap değişmez sen düşünmemeye bak sana olan ilgisinde sevgisinde problem yoksa abartcak bişey yoktur bence.

Canim ruyalar bilinc altimizin bize bir oyunudur,kafamiza cok taktigimiz seyleride ruyamizda bu sekilde gorebiliriz.Bunu cok dert etme yinede erkeklere cok fazla guvenilmeyecegini unutma herzaman bir belki payi birak.

Geri