gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kafam karışık bana bi akıl verinn :(:(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar size başıma geleni anlatayım sizde bana fikir verin :( 5senedir çıktığım ve çok güvendiğim biri vardı ailelerde biliyodu ve herkes onaylıyodu seneye sözlenecektik hazırlıklar bile başlamıştı. sevgilimin ablasının nişanı oldu bende fotoğrafları merak ediyodum sevglm bi tane face aç oraya atıyım demişti aradan bir ay geçti ben ondan habersiz açtım ve sadece şakasına onun hesabına arkadaşlık isteği gönderdim ve hemen başka bir faceden msj geldi ben anladım o olduğunu ve hiç çaktırmadan konuşmaya devam ettim kısacası onunla konuşan bendim ama o başkası sanıyordu bu yüzden o kıza diye anlatacağım, o kıza seni seviyrum bnmle çıkarmısın beni yaladan ,seni çok özledimden tutun **** konularına kadar girdi ve onunla konuşmak için tli yüzüme kapattı bana banyoya giriyorum diyp onunla konuştu onunla konşmak için bana türlü yalanlar söyledi ve o kızla aklınıza gelebileck her şeyi konuştu. benden gizli açtığı hesabına oğlumuzun adı olacak diye hayalini kurduğumuz ismi vermiş kızları eklemiş ve bnm arkadşlarımdan birini dee , onu seven bi kız vardı kavga etmiştim kızla kız bana küfür bile etmişti sahte facesine , kızların fotosuna yorumlar yapmış 1sene boyunca bu hesabı kullanmış.3gün sonra o kızın ben olduğunu açıkladığımda hiçbirşeyin hesabını veremedi affet dedi yalvardı günlerce ağladı . Şimdi size soruyorum bütün aileler bilirken 5seneni vermişken ve çok severken bunu affedermiydiniz ??? uzun oldu ama bana yol gösterin ne olur kendinizi bnm terime koyun ve cevaplayın ondan başka kmseyle çıkmadım da sevmedim de ben şimdi çok zor geliyor :(

2. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    canım kusura bakma ama acaba bu yaptığı ilk görüşmemei sanal alemden yapmaya devam eden gerçek hayatta böyle yapmaz diye bir garantimi var ya da seni bugün daha sevgiliyken aldatan (sanal olsada) yarın evlenince ya senden sıkıldım azcık başka kadınlara takılıp geleyim derse ne yapacaksın bu adama bence güven olmaz...

seda88 bunu beğendi.
  3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    gerçekten zor bi durum karar vermende çok zor ama şimdiden sanalda olsa böle bişekilde davranması insanda çok güvensizlik yaratır yani yarın öbürgün evleseniz hep içini kemiren bişeyler hep seni huzursuz eden sorularla yaşamak çekilmez olur yani bence güven herşeyden önce gelir seni anlıyorum 5 seneni vermişin hem ilk çıktığınmış çok zor bi durum insan geçen 5 senesine mi yansın şimdi ben neyapacağım diye düşünmeye mi ama dediğim gibi güven herşeyden önemli eğer unutabilirim diyosan bidaha böyle bişey olmaz yapmaz diyebiliyosan sen bilirsin en önemli ve en on karar senin ama unutma bir ömür onunla yaşıcaksın ve güven olmazsa olmaz bir ömür ağlayacağına 3 5 ay ağlarsın...

yakışıklım bunu beğendi.
kafam karışık bana bi akıl verinn :(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapmalıyım bana bi akıl ya

ne yapmalıyım bana bi akıl ya

arkadaşlar hani ince bir çizgide olduğunuz anlar olur yaa bikarar vermek zorunda kalırsınız şu son dönemlerde ben o ince çizgideyim ve seçim yapamadığım içinde ciddi bir bunalımdayım evliliğim hakkında bi karar vermem gerekiyo ama sağlıklı düşünemiyorum 2 seçimin sonundada üzüleceğimi biliyorum çok yorulduğumun farkındayım ne yapacağımı bilmiyorum. melekler şimdi ben ne yapmalıyım:cry::cry::cry:
  2. bana bi akılda siz verin bunaldım artıık :(

bana bi akılda siz verin bunaldım artıık :(

25 kasımda 5. senemizi kutluyacaktık fakat o annesiyle benim aramda kalıp onu tercih etti ayrıldık. ben artık onu değil annesini mutlu etmekten sıkıldım bana son sözüde " annemi kazandığında benide kazanacaksın" oldu ve bi anda soğudum sanki. ne yapayım ben şimdi seviyorum aşığım biliyorum o da çok üzgün ama abisi evi ailesini terkettiği için oda aynısını yapamıyo yapmasın zaten....
  3. biri bana yardım etsin kafam karışık:(

biri bana yardım etsin kafam karışık:(

kan testi yaptırdım beta-hcg 690.4 çıktı kanı alan kız bişiler dedı ama anlamadım kafam karıştı hamılemıyım hamıleysem kaç haftalık lütfen biri bana yardım etsin
  4. kafam karışık

kafam karışık

benyeni doğum yaptım 1.5aylık bebeğim var eşim bebeğin gözlerinin hiç alakası olmayan bir tanıdık olan 20 yaşındaki kıza benzetti bizimle hiç bir bağı olmayan sadece arada bir görüştüğümüz ben şok oldum ondan öncede el şakaları yapmışlardı birbirlerine ama yinede kötü düşünmedim kafam çok karışık ben beni seviyormusun diye sordum oda evet desem ne değişecek dedi bana bir akıl verin
  5. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Sayfayı Paylaş