Kafam karışıkkkkk !!! Kızlar lütfen yardımcı olun banaaaaa

GaMzE_18

Üye
Üye
Kafam karışıkkkkk !!! Kızlar lütfen yardımcı olun banaaaaa
merhaba melekler ben 20 yaşındayım açıktan lise okuyorum son sınıftayım . erkek arkadaşım 24 yaşında unıversite okudu şimdi askere gidicek . ama o askere gitmeden önce söz veya nişan olsun istıyor babam verırmı bılmıyorum . işin kötüsü yengemler annem falan onun aılesiyle tanıstılar. annem babam ayrı annemın evınde benı görücülüğe geldiler biz onlara gittik. iş ciddiye bindi anlıcağınız. halamlar yazın babamla konuşucaklar veee 3 tanede benden buyuk evlı abımler var onlarda karşı çıkar dıye korkuyorum ailelerde tanıstı babam istemezse oda olmaz. ne yapıcağımı bılmıyorum .. bana fıkır verın ne olur yorumlarınızı beklıyorum .. nişan söz falan olmazsa aramız bozulur dıyo erkek arkadaşım . ya babam izin vermez se ???

merhaba melekler ben 20 yaşındayım açıktan lise okuyorum son sınıftayım . erkek arkadaşım 24 yaşında unıversite okudu şimdi askere gidicek . ama o askere gitmeden önce söz veya nişan olsun istıyor babam verırmı bılmıyorum . işin kötüsü yengemler annem falan onun aılesiyle tanıstılar. annem babam ayrı annemın evınde benı görücülüğe geldiler biz onlara gittik. iş ciddiye bindi anlıcağınız. halamlar yazın babamla konuşucaklar veee 3 tanede benden buyuk evlı abımler var onlarda karşı çıkar dıye korkuyorum ailelerde tanıstı babam istemezse oda olmaz. ne yapıcağımı bılmıyorum .. bana fıkır verın ne olur yorumlarınızı beklıyorum .. nişan söz falan olmazsa aramız bozulur dıyo erkek arkadaşım . ya babam izin vermez se ???

canım merhaba:) öncelikle içini ferah tut iyi düşün iyi olsun... bu işler kısmet işi. kısmetinde varsa herkesin dili,eli bağlanır bu iş olur ama kısmetinde yoksa da bu iş ne yaparsan yap olmaz. isterkende hayırlısını iste hep Rabbim hayırlı ise olsun hayırlı değilse olmasın de. İnan ki Rabbim onu veriyo. erkek arkadaşının ailesi ile baban dışında herkes tanışmış zaten korkma sen annen falan razı zaten belli inşallahh güzel haberlerle gel bize olurmu :D:D hayırlısı olur inşallah.

Erkek arkadaşın nişan olmazsa bu iş bozulur diyormuş.Bence seven insan beklemesini de bilir.

nişan olmazsa bozulur demesinin nedeni ne biliyomusun canım senin onu beklemiyceğinden korkuyo garantiye almak istiyo bazı şeyleri.bence karşına al konuş.güvenmiyomusun bana de.sonuçta olsada olmasada senin yanındayım seninleyim ben de.şimdi olmasına gerek yok askerden sonra olur ne olucakki.benimkide askerde ama biz ne nişan yaptık ne bişey.mantıklı olan askerden sonra olması böyle şeylerin.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri