gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Kafam karışıkkkkk !!! Kızlar lütfen yardımcı olun banaaaaa

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler ben 20 yaşındayım açıktan lise okuyorum son sınıftayım . erkek arkadaşım 24 yaşında unıversite okudu şimdi askere gidicek . ama o askere gitmeden önce söz veya nişan olsun istıyor babam verırmı bılmıyorum . işin kötüsü yengemler annem falan onun aılesiyle tanıstılar. annem babam ayrı annemın evınde benı görücülüğe geldiler biz onlara gittik. iş ciddiye bindi anlıcağınız. halamlar yazın babamla konuşucaklar veee 3 tanede benden buyuk evlı abımler var onlarda karşı çıkar dıye korkuyorum ailelerde tanıstı babam istemezse oda olmaz. ne yapıcağımı bılmıyorum .. bana fıkır verın ne olur yorumlarınızı beklıyorum .. nişan söz falan olmazsa aramız bozulur dıyo erkek arkadaşım . ya babam izin vermez se ???

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım merhaba:) öncelikle içini ferah tut iyi düşün iyi olsun... bu işler kısmet işi. kısmetinde varsa herkesin dili,eli bağlanır bu iş olur ama kısmetinde yoksa da bu iş ne yaparsan yap olmaz. isterkende hayırlısını iste hep Rabbim hayırlı ise olsun hayırlı değilse olmasın de. İnan ki Rabbim onu veriyo. erkek arkadaşının ailesi ile baban dışında herkes tanışmış zaten korkma sen annen falan razı zaten belli inşallahh güzel haberlerle gel bize olurmu :D:D hayırlısı olur inşallah.

3. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Erkek arkadaşın nişan olmazsa bu iş bozulur diyormuş.Bence seven insan beklemesini de bilir.

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

nişan olmazsa bozulur demesinin nedeni ne biliyomusun canım senin onu beklemiyceğinden korkuyo garantiye almak istiyo bazı şeyleri.bence karşına al konuş.güvenmiyomusun bana de.sonuçta olsada olmasada senin yanındayım seninleyim ben de.şimdi olmasına gerek yok askerden sonra olur ne olucakki.benimkide askerde ama biz ne nişan yaptık ne bişey.mantıklı olan askerden sonra olması böyle şeylerin.

Kafam karışıkkkkk !!! Kızlar lütfen yardımcı olun banaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  3. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  4. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş