gebe
  1. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

kafam karıştı....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim :(((Yardım edin bana.

2. nagish

nagish Forum Okuru

bu tür ilaçları doktora başvurmadan kullanmak sakıncalı olabilir cnm sonuçta bayanlar için önemli bi durum adet görmek sana zarar verebilir bu ilaç

3. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım internette bir sürü siteyi araştırdım.Zararını gören olmamış ama ben de ya kullandıktan sonra hormonal dengem altüst olursa diye çok korkuyorum.Doktora gitsem de sadece ilacı danışsam olur mu acaba?Alttan muayene olmak beni strese sokuyor.

4. nagish

nagish Forum Okuru

cnm nolucak alttan muayenden dert etme böyle şeyleri...başkasına zararı olmyan şey sana zarar verebilir bak kendin de diyosun vücut dengeni bozabilir doktora git mutlaka

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm kendi doktorunu ara bilgi al mutlaka sana önerecegi bi ilac vardir ama muane olmakta da fayda var yinede sen bilirsin bende senin gibi olmustum eczaneye gittim ve bana önerdikleri ilaci aldim yan etkisini görmedim ama sende olmuca anlamina gelmiyor

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım eger bekar değilsen yani bakire... Tamponlar var onları kullanabilirsin eger cok yogun bir adet gormuyorsan onlar çok güzel oluyor ben adetimin 3 gunu kullandım rahatlıkla havuza girdim sorun olmadı sadece sık değiştirmek senin yararına olur... ilaçlar sonucta yogun hormon içermektee... aklıma gelen tavsiye bu oldu şimdiiilik..

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede doktora danısarak yapmalısın :)

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende aynen öle düşünüyorum tatilinin beş günü gidecek diye kendine daha fazla zarar ver me de bu işler cokk önemli işlerr canım bence öle internetle eczaneyle olacak iş değil bunlar...bir bayan için çok riskli olablir...bence ne yap ne et bir uzmana başvur cnm ..

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bence alttan muayene olacak bir durum yok kii.. sadece danışacaksın doktora o kadar stres yapma bu kadar kendine ..

10. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.Haklısınız en eyisi en kısa zamanda doktora gidip danışmak yoksa içim içimi yiyecek.

kafam karıştı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kafalara Dikkat

Kafalara Dikkat

Bu hayvancıklar zor görünen işi şıp diye yapmışlar nasıl sokmuşlar oralara kafalarını şunların haline bakın yazık ya.
  2. kafam karıştı :S

kafam karıştı :S

ne nerde nasıl yapıcam bilmiyıorum üstelik buranın tatlı ortamına ve sohbetinede aşırı derecede ihtiyacım var allahın izni ile çözücem ben facebooku çözmüş bayanım :PP:nanik:neyse yardımcı olursanız sevinrim :)hoppa
  3. kafam karıştı

kafam karıştı

oğlumda geniz eti çıktı dr geniz etini alalım işitme kaybıda var kulağına tüp takalım dedi ben güvenemeyip başka dr götürdüm aynı sonuçları ona gösterdik oda geniz eti için aynı şeyleri söyledi ama kulak için amaliyat yapmayıp antiniyotik kullanalım geçmezse yaparız dedi tek narkoz alıp ikisinimi birden yaptırıyım yoksa sadece geniz etini aldırıp ilaçla tedavimi yaptırıyım kafam karıştı
  4. Bal Sarımsak limon karışımı

Bal Sarımsak limon karışımı

sarımsak limon karışımı hazırlama sarımsak limon suyunun faydaları yararları nelerdir ? Şimdi sizlere evlerinizde güvenle kullanabileceğiniz mucizevi bir karışım vereceğim kızlar. Sarımsak-limon karışımı nerdeyse her derde deva imiş... Şimdi hemen size anlatımını yazmaya başlıyorum. Bu kür toplamda bir ay devam edilecek arkadaşlarım ve yararları % 100 kanıtlanmış. 1-Tüm damar iltihapları...
  5. kafam karışık

kafam karışık

benyeni doğum yaptım 1.5aylık bebeğim var eşim bebeğin gözlerinin hiç alakası olmayan bir tanıdık olan 20 yaşındaki kıza benzetti bizimle hiç bir bağı olmayan sadece arada bir görüştüğümüz ben şok oldum ondan öncede el şakaları yapmışlardı birbirlerine ama yinede kötü düşünmedim kafam çok karışık ben beni seviyormusun diye sordum oda evet desem ne değişecek dedi bana bir akıl verin

Sayfayı Paylaş