gebe
  1. yaz günesi

yaz günesi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18

kafam karıştı

Konu, 'K.B.B Tedavisi' kısmında yaz günesi tarafından paylaşıldı.

oğlumda geniz eti çıktı dr geniz etini alalım işitme kaybıda var kulağına tüp takalım dedi ben güvenemeyip başka dr götürdüm aynı sonuçları ona gösterdik oda geniz eti için aynı şeyleri söyledi ama kulak için amaliyat yapmayıp antiniyotik kullanalım geçmezse yaparız dedi tek narkoz alıp ikisinimi birden yaptırıyım yoksa sadece geniz etini aldırıp ilaçla tedavimi yaptırıyım kafam karıştı

kafam karıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kafalara Dikkat

Kafalara Dikkat

Bu hayvancıklar zor görünen işi şıp diye yapmışlar nasıl sokmuşlar oralara kafalarını şunların haline bakın yazık ya.
  2. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...
  3. kafam karıştı :S

kafam karıştı :S

ne nerde nasıl yapıcam bilmiyıorum üstelik buranın tatlı ortamına ve sohbetinede aşırı derecede ihtiyacım var allahın izni ile çözücem ben facebooku çözmüş bayanım :PP:nanik:neyse yardımcı olursanız sevinrim :)hoppa
  4. Bal Sarımsak limon karışımı

Bal Sarımsak limon karışımı

sarımsak limon karışımı hazırlama sarımsak limon suyunun faydaları yararları nelerdir ? Şimdi sizlere evlerinizde güvenle kullanabileceğiniz mucizevi bir karışım vereceğim kızlar. Sarımsak-limon karışımı nerdeyse her derde deva imiş... Şimdi hemen size anlatımını yazmaya başlıyorum. Bu kür toplamda bir ay devam edilecek arkadaşlarım ve yararları % 100 kanıtlanmış. 1-Tüm damar iltihapları...
  5. kafam karışık

kafam karışık

benyeni doğum yaptım 1.5aylık bebeğim var eşim bebeğin gözlerinin hiç alakası olmayan bir tanıdık olan 20 yaşındaki kıza benzetti bizimle hiç bir bağı olmayan sadece arada bir görüştüğümüz ben şok oldum ondan öncede el şakaları yapmışlardı birbirlerine ama yinede kötü düşünmedim kafam çok karışık ben beni seviyormusun diye sordum oda evet desem ne değişecek dedi bana bir akıl verin

Sayfayı Paylaş