gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

kafamda deli sorular

Konu, 'Çöplük' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

sayın arkadaşlar! bu başlangıçta biraz tuhaf oldu ama neysem. ben bi ara şu ampuldü yağdı karıştırıp bekletip kullanıyodum Allah razı olsun kendilerinden saçımı uzattı parlattı ama her zaman olmuyoki o da arkadaş öğrenci insanım neticede yeri geliyo meteliğe kurşun atıyom 12 lira ampuller tanesi 4-5 tlden 3-4 yağ derken olmuyo böyle, 1-2 hafta bırakıp tekrar başlıyom o da düzensiz oluyo bide 1-2 ay kullandım gürleştirmedi tez canlıyımdır üzerinize afiyet, olsun bitsin isterim şimdide şampuanlara taktım pratik olsun diye ama hangisi bilemedim her kafadan bi ses çıkmış araştırdım. ısırgan mı sarımsak mı bide bunların markaları? saçlarımda ince telli ve yağlı ve cansız ve kırık. içerden beslensin diye... yok yukarda Allah var itiraf ediyorum :D sabah kahvaltı yapma alışkalnlığım yok diye haftada 3gün ballı süt te içtiğim halde bana mısın demiyo keratalar ne yapıyım ben bu saça atsan atılmıyo satsan satılmıyo. poooofffffffff :( bana bi el atarsanız yardımcı olursanız çok sevindirik olurum markayı da reklam olmasın diye mesaj atarsanız yine çok sevindirik olurum :)

karakuzu bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    benim tecrübe ettigim sarimsak sampuani markasini bilmiyorum valla kocaman bir sampuan kutusuydu markette gezerken tesadüfen gördüm dedim hem kepege iyimis hemde sac dökülmesine... gercektende cok güzel bir sampuan ilk kullanimdan sonra kepeklerim gitti, saclarimda daha canli ve kalin göründü... dökülmesinide engelliyor.... ve azar azar kullanma yetir öbür sampuanlar gibi cok sIkmana gerek yok bir lira büyüklügünde eline sIksan yeterli...

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Belki sana yardimci olamam ama mesajin o kadar sevimli ve eglenceli ki bunu söylemek istedim :D:D
    Nasil tatli bi dille anlatmisin:) ögrenci oldugun da cok belli zaten:)

bur_çak bunu beğendi.
  4. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    saçımdan o kadar çok dertliyim ki artık bu kafaya getirdiler beni :D

5. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    orda yazmayı unutmuşum dökülmesi geçti ampullerden yağlardan sonra çok az dökülüyo banyoda yok denecek kadar az, tararken de biraz dökülüyo olur o kadarlık ama gürleşmiyiler beni deli ediyiler cevap için de teşekkürler :)

6. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    bu şampuanları kullanan başka kimse yok mu? hiç mi yok? birazcık bile mi?

kafamda deli sorular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternet Cafeciyi deli eden sorular ...

İnternet Cafeciyi deli eden sorular ...

Iyiki Internet cafe isletmecisi degilim, dedirten diyaloglar Meleklerim :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: Bilgisayarda çalışan öğrencinin elektrik kesildikten 15 dakika sonraki sorusu; - Elektrik mi kesik? 2- Boş bilgisayar yok mu? - Yok - Hiç mi yok? 3- Word''lü bilgisayar var mı? - Hayır çilekli ve vanilyalı var sadece. 4-Çıkıntı alabilir miyim? (Printerdan...
  2. Sorular ve deli eden cevapları

Sorular ve deli eden cevapları

Mevlana neden dönüyormuş? Çift okay gelmişte ondan! Adam yalanci ukala hirsiz...Y.U.H.yani! Armudun iyisini ayi yerse bu bi haber değildir.Armudun iyisi ayi yerse bu bi haberdir işte Gilette sensor; ben söyliyim! Ne diyon? - Celine Dion Öğretmen derste çocuklara parayi boşun harcamayin o paralar alinteriyle kazaniliyor demiş. Çocuğun biri: -Hocam babam parayi alinteriyle kazanmiyo!...
  3. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  4. İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebelik Testi Yapılmalı Kafamda Bi Deli Sorular

İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebelik Testi Yapılmalı Kafamda Bi Deli Sorular

İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebelik Testi Yapılmalı- Yazımızda başlığından da anlaşıldığı üzere hanımların çok merak ettikleri bir konu üzerine değinmek istiyorum sevgili meleklerim. Haberleşme araçları eskisi gibi değil artık şimdi internet sayesinde her bir şeyi öğrenebiliyoruz. Yani faydalı kullanabildiğimiz sürece internet yararımıza olduğunu düşünüyorum. Evet arkadaşlarım evliliğin temek...

Sayfayı Paylaş