Kafanız Karışabilir Dikkat!!

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Kafanız Karışabilir Dikkat!!
Valla ben okurken bır anda kendımı pembe dizide sandım..bu kadar karışık hayatmı olur?...yazıyı okuyana kadar benım hayatım karıştı ya...bıde bu hayatı yaşadığımı düşündüm..ALLAH korusun...
Aşağıda anlatılan bu olay resmi kayıtlardan alınmıştır. ((.

Saygı deger Hakim Bey..
Saygılarımla size açıklama özgürlügümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklıga kavuşturursunuz. Şu günlerde askerlige çagrılacagım. Adım Cafer Keskinbıçak .
24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim. Evlendigim kadının şu anda 25 yaşında Düriye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş oldugum üvey kızım Düriye ile geçen yılın ocak ayında evlendi. Böylelikle babam karımın kızı ile evlendigi için damadım olmuş oldu. Aynı zamanda üvey kızım da babamla evlendigi için üvey annem olmuş oldu. Karımın geçen sene benden hamile kaldı ve bir Kamil adını koydugumuz bir oglumuz oldu. Oglum Kamil üvey kızım Düriye’nin erkek kardeşi ve aynı zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de torunu üvey annemin de erkek kardeşi oldugu için benim de dayım oldu.
Babamın eşi yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocugu dünyaya getirdi ve adını Arif koydular. Arif’te ta babamın oglu oldugu için benimde erkek kardeşim ve de Kızımın oglu oldugu için de benim torunum oldu. Yani ben de aynı zamanda torunum olan Arif’in erkek kardeşi oldum. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre bende Eşimin kızının babası olmuş oldum. Aynı zamanda kızımın erkek çocugunun da erkek kardeşi oldum. Kısacası ben şimdi aynı zamanda üvey kızım Düriye’nin oglu Arif’inde büyük babasıyım.
Sayın hâkim bey sizden ricam benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir. Zira şu anda ben….. Babam Ferit Keskinbıçak’ın ogluyum. Babamın üvey kızım ile olan evliliginden dogan Arif Keskinbıçak’ın büyükbabasıyım. Aynı zamanda babamın torunu olan oglum Kamil Keskinbıçak’ın babasıyım. Bu durumda sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız Uyarınca büyükbaba baba ve
ogul aynı zamanda askerlik yapamazlar.
.
Saygılarımla…
Cafer Keskinbıçak.

Karar:
Adıyaman ili …….. ilçesi ….. Asliye Hukuk Mahkemesince…..
Adli Tabiplik raporunda belirtilmiş olan psikolojik rahatsızlıklarından ve (!) aile içindeki dengesizliklerden dolayı Cafer Keskinbıçak’ın askerlik hizmetinden muaf tutulmasına ve askerlik şubesindeki dosyasına bu şekilde işlenmesine karar verilmiştir.

Bu yazıyı çözen varsa banada özet çıksa sevinirim..:D

hahaha ilginç:D dikkatli okuyunca kim kiminle anlaşılıyo aslında,sonradan yazdığı Babam Ferit Keskinbıçak’ın ogluyum. Babamın üvey kızım ile olan evliliginden dogan Arif Keskinbıçak’ın büyükbabasıyım. Aynı zamanda babamın torunu olan oglum Kamil Keskinbıçak’ın babasıyım kafa karıştırıyo,ama sevdim bu yazıyı hahaha
gerçek olması içler acısı valla,yazık günah yav,o nasıl bi ailedir..

tşkler paylaşım için...

Bu askerlikten kacmak icin bir yol muydu acaba?

Geri