gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kafatasında Bulunan Kemikler

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kafatasında kaç kemik bulunur, kafatası kemikleri, kafatası özellikleri Kafatasın da bulunan kemikler ve özellikleri hakkın da sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Kafatasın da kaç kemik bulunur ve kemiklerin özellikleri hakkın da bilgiler sizlerle...

kafatasi.jpg

Kafatasında Bulunan Kemikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kemik

kemik

: Kemik İnsan ve hayvan kemikleri mal ile tabir edilir: İnsan iskeleti sünnete uymaya, mal ve nimete, Eti yenen hayvanların iskeleti helal mala, diğer hayvanların iskeleti haram mala, Kemik, insanın kazanç vasıtalarına, binit ve hizmetçisine, Bir kemiği kırmak yya da ufalamak hayır işlemeye, kırılan kemiği sarmak güç ve kuvvete, mal ve makama, Kemik kırılması hastalığa, hastanın ölmesine,...
  2. Kemİklerİn Yapisi

Kemİklerİn Yapisi

Hemen hemen bütün kemiklerde, özellikle de vücuttaki uzun kemiklerde iki farklı yapı bulunur. Kemiğin gövdesi yoğun kemik dokusu içerirken, uçları ince bir kemik katmanından, gözenekli kemik yapısından oluşur. Aslında bu düzenleme, kemiklerin işlevini yerine getirebilmesi açısından oldukça önemlidir. Çünkü kemik ancak böyle bir dizayna sahip olduğu takdirde yoğun baskı altında kalmadan hareket...
  3. Kafatasına Göre Saç Kesimi

Kafatasına Göre Saç Kesimi

Saç kesimlerinde bundan sonra artık kafatasının ölçülerine göre, saç kesmeye başladığını söyleyen saç tasarımcısı Yavrutürk, kıyafetler de olduğu gibi saç şeklinin yüze ve kafa yapısına oturması gerektiğini söyledi. İlker Yavrutürk Tigi Artistic ekibine dahil edildi Öte yandan saç tasarımcısı İlker Yavrutürk Hollywood yıldızlarına saç tasarlayan TİGİ ARTİSTİC saç tasarım ekibine dahil edildi....
  4. Vücudumuzda Bulunan Kemik Çeşitleri

Vücudumuzda Bulunan Kemik Çeşitleri

vücutta bulunan kemik çeşitleri, nelerdir, kaç çeşittir, isimleri, resimleri ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, En son okul sıralarında öğrendiğimiz ama aslında hepimizin bilmesi gereken bir genel kültür konusu hakkında hatırlatmalar yapmak istiyorum size...Kemik çeşitleri.. Kemik,Vücudun iskeletini oluşturmakta olan sert ve son derece yoğun bir maddedir....
  5. Kuyruk Sokumu Kemiği Ile Ilgili Hz. Peygamberin Hadislerinde Bulunan Mucizevî Bilgi

Kuyruk Sokumu Kemiği Ile Ilgili Hz. Peygamberin Hadislerinde Bulunan Mucizevî Bilgi

Kuyruk sokumu kemiği,hadisler ile ilgili detaylı bilgi arkadaşlar.... Bu sabah nette Kuyruk sokumu kemiği ile ilgili bir bilgi ararken çok ilginç bir konu buldum ve bunu sizinle paylaşmak istedim melekler...Eminim ki benim gibi okuyunca sizde şaşırcaksınız... Dr. Muhammed Ali el-Bâr Hz. Peygamberin hadisleri insan bedeni ile ilgili pek çok hususu açıklamıştır. Bunların birçoğu bilim...

Sayfayı Paylaş