gebe
  1. eda şenkal

eda şenkal Forum Okuru

kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında eda şenkal tarafından paylaşıldı.

merhaba hocam ben 17 yaşındayım ve konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım doktorum bana yasmin ilacını verdi adet düzensizliğim için ve onu kullandıktan sonra 52 gün adetolmadım sonrada oldum ve 15 gün falan sürdü bende bi kadın doğuma gittim kendi doktoruma gidemedim kadın doğum doktoruna gittim doktorda bana adetim devam ediyor diye gebelik testti yaptırmış ve test sonucu pozitif çıktı ardından biz bidaha test istedik ve bu seferde sonuç negatif çıktı hani hiç ilişkiye girmedim ama nebilim karnım biraz çıksa acaba diyorum lütfen yardım edin bana

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , plano testler hatalı sonuç verebiliyor.. Test bozuk olduğu için pozitif göstermiştir. Birliktelik olmadığı için gebelik söz konusu olmaz. Endişelenmenize gerek yok.

kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim ilk olarak böyle bir siteyi bulmak beni çok mutlu etti. umarım benide aranıza kabul edersiniz. benim sorunum şu üniversiteden bu yana tam 5 yıllık bir ilişkim var artık evlenelim dedik ama sevgilimin ailesi istemedi bir sürü bayaneyle beraber. 2 yıldır evlenmeye çalışıyoruz bu arada. bende anneme dedim ki anne sevgiim tek başına beni istemeye gelirse şaşırma dedim oda ben...
  2. kafayı yemek üzereyim

kafayı yemek üzereyim

Slm arkadaşlar ilk öncelikle kafayı yemek üzereyim benim adetim normalde 20 veya 22 si dir 19 adet oldum kanım sugibi geliyordu lavaboda oturunca bugün adetimin 3 günü kanım pıhtılaşmış KAHVE RENGİ ve kanım akıyor ama cok deyil bu sizce üstünemi görüyom yoksa intihapmıdır bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  3. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş